9

@misterio A tam, wystawił mi sete jak to ma w zwyczaju

32

@VegetaPolska I dlatego masz napier*olone pół ciała tatuażami xD

0

@VegetaPolska Speszyłeś się Wegeta takiej okazałości?

0

@Cochise Przesada jest po prostu odrzucająca, jeden tatuaż czy dwa fajnie dobrane spoko, ale niektórzy mają taką manię i się kolorują jak papugi

1

@Kuba_1 Prawdę mówiąc takie średnie

1

@koksik2700 Piękna pasta, dawno nie grałem w Goticzka bo już nie mam PCeta, ale się ograło jakieś ponad 15 razy każdą część.. Czekam teraz aż remake wyjdzie i od razu kupuję na PSke :D

1

@koksik2700 Szakal cygan ebany xD

1

@misterio Nie zawsze właśnie, często jakieś z dupy reklamy wyskakują niezwiązane absolutnie z wyszukiwaniami

9

La rambla reklamuje poradniki dla inżynierów z południa
https://zapodaj.net/images/65a63ba803f12.jpg

0

0

A coś było że Hamilton przechodzi do Ferrari, prawda to? I kiedy

3

@Cochise Panie Łukaszenka nie przelogowałeś się.. No chyba że to główne konto

5

Nie lubię tego oponiarskiego sportu, ale jak coś to jestem za redbulem i popijam sobie właśnie redbulka, z kim jestem w klubie redbuliarzy?

4

@mekston I MarjuszVeb również, nie zapominajmy że brat Alexa też wrócił

0

@FcPortoFan1999 Oponiarstwo, darta i ekstraklasę powinno się zdelegalizować moim zdaniem, a no i jeszcze skoki

0

Oponiarze przejmują La bambe, trza jakoś przetrwać ten najnudniejszy sport na świecie

1

@MesQueUnClub96 No, ale kiedyś trzeba zrobić ten pierwszy krok naprzód, a kiedy jak nie mając za sobą dobrego doświadczenia w topowych ligach? Flick też nie jest żadnym gwarantem że pójdzie mu lepiej tylko dlatego że osiągnął jeden sukces w Bayernie

1

@MesQueUnClub96 Użyłem tylko takiej samej logiki jak Ty w stosunku do de Zerbiego, czyli mocno ignoranckiej

1

@MesQueUnClub96 No i dobrze że wcześniej ma okazję zebrać doświadczenie jako trener w topowych ligach, w przeciwieństwie do Xaviego który karmił jedynie wielbłądy w Katarze. A Flick? Samograja miał w Bayernie, w repce już pokazał jaki jest kozak xD

0

@Miszak Głupi żart tylko, nowy na La rambli jesteś? :P

0

@Destroyer_of_Worlds Ten aktor Timotej Szalamej czy jak mu tam ogólnie jest spoko, ostatnio z moją Willy Wonke oglądaliśmy i było dobre

0

@Miszak A ty nie brać wszystkiego na poważnie?

0

@Destroyer_of_Worlds Kurde już zapomniałem co było w tej jedynce xD A pamiętam że mi się spodobała, pasuje se jakieś streszczenie odświeżyć czy coś

2

@Miszak To propozycja czy groźba?

1

@Miszak A tam Legia całe życie bez ligi mistrzów i też żyjesz

0

@Pedri16Future Niee to po prostu taka nazwa jak Xaviball, Iniesta to już dawno niestety z Xavim nie ma nic wspólnego :/

2

6

@Peciak Wy to z Maćkiem się powinniście w parę dobrać, tak różni od siebie a tak podobni. Maciuś będzie na Konfe jechał, a Ty mu na Tuska niegrzeczne słówka do ucha, cudowne małżeństwo

1

@gumaz Tagliatelle z sosem a'la Carbonara, zdeklasowałbym konkurencję jak Hohland tych paziów z Luton

0

@sintesox Na trzeźwo 32 też jakoś, a na ćpaniu kiedyś 40h, po tym czasie już się halucynacje pojawiały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?