0

@MesQueUnClub96 Chyba w ostatnim jego klasyku też zniknął jak go Ramos czyścił jak chciał

5

@VegetaPolska Jak Ty się czujesz nieswojo widząc jakikolwiek komentarz dziewczyny

4

@Lama20 Głosowałem na niego, ale trochę mi wstyd za komika, jakieś słitfoty w murzynami w sejmie, tutaj pogróżki w stronę Moskwy

1

@Deviler Takie 20 to jeszcze okej, wszystko powyżej to by musiała być naprawdę dobra praca

9

@macio_944 Nie kupuj zielska, wystarczy wspiąć się na dach randomowo mieszkańca i posiedzieć chwilę nad kominem, ponoć z rurą wydechową samochodów też działa

1

@agaFCB Jest różnica, mineralna jest bardziej słona niż źródlana. Spróbuj sobie Cisowiankę wypić chociażby, a Żywiec Zdrój. Najlepsza w smaku jest imo Muszynianka zielona, zawiera sporo minerałów, ale jest przez to też lekko gazowana

1

1

@MesQueUnClub96 Wypowiedź w stylu Xaviego, dawać go do Nas będzie pasował

0

@BorzyKrzys Krzychu jak już wrzucasz jakieś kobitki to chociaż ładne wrzuć

3

@Comentateiro To że przy obu byłeś świadkiem jak te kluby powstawały

1

@Firestone Zmieńcie te avatary proszę bo człowiek oczopląsu dostaje już nie wiadomo kto komu odpowiada xD

1

@kanver_ Ten wskaźnik jest tak mocno do dopracowania że obecnie nie ma sensu się nim posługiwać

0

@BorzyKrzys Nie zapomnij zrobić screena do swojego piwnicznego archiwum poświęconego mojej skromnej osobie.

0

Czemu mecz Bayernu przerwany

4

To coś czuję że La Bamba dzisiaj jednak będzie wolała de Zerbiego niż Flicka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bernard777 To fajne masz hobby

1

No strzelajcie madrycioki szybciej bo człowiek se tylko nadzieję zaczyna robić

2

@VegetaPolska On taki nie jest

4

@Visca_barca A mamy ci przeczytać w myślach co cię interesuje żeby stwierdzić że się opłaca?

1

@Peciak Tak nam dopomóż buk(macher)

2

@mekston Warto dodać że poprzednie bramki jubileuszowe były ładnej jakości, a nie tapiny z patelni

6

@jakub1906 Patrzcie go cesarz sztuki, imperator wysublimowanego żartu, władca nieskalanej mało wymagającym przekazem rozrywki dla niższych warstw społecznych, ukłońcie się

0

@AmigoBlancos Nie znają się, emocje muszą być do ostatniej kolejki

0

@AmigoBlancos Przedupccie somsiad dzisiaj co by ciekawsza liga była

6

@July_6_BcN Jak Kasai to jest prawnuk comentatejra

2

@Adran360 Zgadza się też topka

1

@Peciak Na plus wynik, Lewus się oddrewnił, Yamal ciągle w formie, de Jong, Cancelo, a na minus zajeżdżanie Yamala, Kounde flop i duża strata kontroli w drugiej połowie

1

@Adran360 Jeszcze ten, ale to bardziej pasuje do kogoś upośledzonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1

@Adran360 Mój ulubiony laugh z anime to ten:


1

@kamiVeB A jakby Lewus trafił za pierwszym razem to sędzia dał by jakiś przywilej korzyści czy też powtórka? Kojarzy ktoś jak to teraz jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?