0

@MesQueUnClub96 Po części się zgodzę, mogłaby Iga poszerzyć swój wachlarz zagrań o skróty które zajebiście jej wychodziły na szlemach te parę lat temu, ale niestety ma betonowego trenera który jej tego raczej nie poleca, często jest tak że ta jej gra zwyczajnie nudzi

0

@FutureFCBarcelona szwagierka to nie tylko kobita brata

1

@Arden Memcen

2

@Sulimo U Nas to nawet bez faktury nie starczy

0

Polsat ogarnij się

4

@mekston Alex dzisiaj nie zaśnie

0

@mkord I dlatego tymbardziej szkoda że nie ma bramki

13

Ładnie zakładany pressing, kilka ciekawych wykreowanych okazji, szkoda że nie udało się bramki żadnej zdobyć, bo to Napoli jest cienkie jak sik pająka. Mimo wszystko jak na nasze realia uważam że póki co zagraliśmy nieźle, a marudy powinny w końcu nabrać trochę pokory, nie jesteśmy topową drużyną

8

0

@P33ck You dare use my own spells against me, Potta? Yes, I'm the Half Blood Prince

6

@Arys Weźcie taksówkę, możesz jechać z nim po prostu żeby go wesprzec, o ile to nie żart jakiś głupi bo trochę tak to brzmi jego syn zginął w wypadku a ty po browarze chcesz jechać

11

@Ojciec5tkidzieci Chłop mi się kojarzy z takim Jasiem z przedszkola co zaczepia wszystkich, dokucza, a jak mu wygarniesz to aaa plose pani oni mnie biijooo

23

@macio_944 Niesamowite Maćku jakim potrafisz być królem manipulacji, szapo ba xD W ciągu ostatniego roku jedyne z czym się kojarzysz na tej stronie to nieustanne prowokowanie i wbijanie szpilek w prawicę, częste podkreślanie że platforma różni się znacznie od pisu, broniąc przy wielu okazjach swojego rudego idola i masz teraz czelność pisać że wstyd, niezależnie od tego co napiszesz to jesteś wiecznie atakowany i obrażany xDD Biedny Maciuś na własnej skórze poczuł jak machanie szabelką zwróciło się w jego stronę i teraz to on stał się ofiarą :/

1

@Alanooo Nie przejmuj się jak nie ćwiczysz pod żadne zawody i nie kłujesz dupska to możesz się napić w weekend nic się nie stanie. Oczywiście w rozsądnych ilościach, z takim zachlaniem mordy w opór ograniczałbym się do maks raz w miesiącu i najlepiej nie po treningu

0

@Transu96 To łeb się w ogóle myje?

0

0

A swoją drogą polecilibyście jakiś alternatywny olej do smażenia? Konkretny produkt mnie interesuje, coś co będzie w miarę dobre jakościowo i nie za drogie

6

@marcin62 Idiota nie dość że kupił to do zlewu wlewa gdzie nie wolno xD Taki obraz przeciętnego szura właśnie

2

@vangoor 3 bramy zaliczyliście? Jesteście świadkami jehowymi ?

1

@fart Ale Savić ma Ciebie ^^

4

Savic ma farta że na Ferrana nie trafił

6

@jakub1906 No masz się czym chwalić, nie dość że biedny to jeszcze złodziej

0

@MesQueUnClub_87 W pytaniu masz wymienioną Zuzię i Jacka, dwójkę z osobna, więc uczeń powinien napisać, albo tak jak poprawił nauczyciel, albo 16-3x2=10, a skoro postanowił sobie zrobić na skróty i w myślach obliczyć 2x3 wpisując 10-6 to czemu konsekwentnie całości nie zrobił na skróty i nie dał jedynie samej odpowiedzi? :D To jest łatwe równanie, ale ma przygotować młodego że na egzaminach w wyższych klasach masz bardziej skomplikowane obliczenia i egzaminator musi wiedzieć jakich metod użyłeś do obliczenia wyniku żeby ocenić czy znasz regułę czy jedynie strzelałeś, to chyba oczywiste.

A co do odpowiedzi pełnym zdaniem, również uważam że to głupota, to nie jest lekcja polskiego, ale robicie aferę tak jakbyście nigdy do szkoły nie chodzili, sam zostałem nie raz za to upomniany

0

@FCB_dimiC Brawa dla niego, ale za to punktów nie dają. Myślenie na skróty niech zachowa sobie w życiu codziennym, a zadania się rozwiązuje od A do Z tak jak tego wymagają, nie rozumiem jak można z takiej błahostki robić aferę, tak od zawsze było w szkole xD

0

@MESSIah16 Nie róbcie afery jakby to było coś nowego, z tego co pamiętam zawsze uczyli żeby odpowiadać na pytanie w zadaniu pełnym zdaniem i tak jak jest sformułowane pytanie(osobiście nie popieram). A co do obliczenia to akurat uczeń zrobił na skróty, równie dobrze mógł samo 10 napisać

5

@Emhyr Neymar

6

@Felipe_PL I jeszcze ponad 90 konkretów do zrealizowania, a zegar tyka ;)

1

@MesQueUnClub96 A nie wyżej? Chyba że pan z przyszłości

3

@gumaz Cukier ogranicz i śmieciowe jedzenie, dodaj cynk do suplementacji i powinno dużo pomóc

2

@Popitek12 Moim zdaniem alkoholizm jest wtedy kiedy próbujesz odstawić, a okazuje się to być ciężkim zadaniem i wracasz raz po raz do nałogu. Ja np. piłem ostatnie miesiące po browarze dziennie, ale postanowiłem sobie zrobić dłuższą przerwę i nie jest to dla mnie żadnym wyzwaniem, dużo ciężej miałem z fajkami bo 5 lat próbowałem ch**stwo rzucić i na szczęście się udało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?