1

@LM10GOAT I tak nikt w większości nie pamięta że niektóre zdobyli nieuczciwie

2

@MarioVeB! Gorsza może być chyba tylko wątróbka

7

@Salchent Jeszcze im życz trypletu podszywko żeby móc się tasować do bólu dupy naszych kibiców xD

0

@malicinho Haha, to się zdziwisz jeszcze nie raz

1

@Trojanek23 To nie poderwałeś jej tylko dała Ci numer i olała dla pajaca xD

2

@AFA90 Jako kierowca taxi miałem okazję wieźć Rafcia i Gabiego tych gejów z Królowie Życia, spoko goście xD Ale ta Dagmara patologią na kilometry śmierdzi

4

@wasacz To WC to dzika karta czy jakaś przepustka do toalety?

4

@AFA90 A to nie widziałem, nieźle odklejona rodzinka xD

5

@AFA90 Szkoda mi tylko jego rodziny, która przez świętej pamięci debila cierpi

0

@RoberDzik Roberto, sra wyżej niż ma dupę, pseudo kapitan się znalazł

5

@Crystal37 Na stadionie na Florydzie

0

@Emhyr 7

1

@Sulimo Jak znajdę to se spróbuję, ostatnio pijam właśnie eksportowe perełki i całkiem dobre to jest

2

@VamosGirl Jak w Popradzie to np. z Tatrzańskiej Łomnicy sobie nad Zielony staw Kieżmarski można iść. Kolejką na Łomnicę można wyjechać. Ze Strbskiego Plesa nad Popradzkie pleso też łatwy szlak, albo na skrajne Solisko sobie podejść.

0

@ArterkHD Zależy, 30 stopni jest idealne do plażowania albo na jakiś basen, a tak na co dzień to z 15-20 mogłoby być, na szczęście u mnie w górach po 20 stopni jest przez większość lata, a przynajmniej w lipcu

5

@Ojciec5tkidzieci Zlituj się gdzie ten szajs wątróbkowy z żeberkami razem zestawiasz

3

@MesQueUnClub96 Placki ziemniaczane z cukrem to niezłe gówno, zaś z gulaszem mógłbym żreć codziennie

4

@FrankliN7 A po uj Ci to obywatelstwo tam podane, żeby ludzie mieli pożywkę do generalizowania?

2

@MesQueUnClub96 Ferran i Kessie odchodzą, a Żo Felix fichado

2

@koziar Do Polsatu go, właśnie się zwolniło miejsce

15

@Rust_Cohle Jest młody, więc wciąż ma dużo czasu na zmianę obywatelstwa na Argentyńskie, wtedy będzie kozak

0

@Benz W tej minucie jeszcze nie było

1

@FcPortoFan1999 Ja mam podobnie tyle że boję się oglądać

0

@FcPortoFan1999 Dzięki za ostrzeżenie

3

@macio_944 Jaram się jak Paryż

0

@BordowyPtak Tak silne jednostki jak Ty, których nie dotyczą żadne nałogi nie mają szans się zakochać

0

@krol211 Wszystko fajnie, ale już widzę jak Ferran rusza stąd dupę xD

1

@TR3YWAY Jakoś trza zmotywować

8

@TR3YWAY Aa to przepraszam, zapier**laj na trening suchy szczypiorze

7

@TR3YWAY Zapier*alaj na trening ulany knurze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?