1

@arasz1819 Rzeczywiście Francja odstaje od reszty, ale czy aż tak? Nie interesuję się za bardzo ta ligą, ale od zawsze mówi się o top 5 więc po co to zmieniać :)

2

@arasz1819 Ale napisałeś że Holenderska jest mocniejsza, tymczasem tłumaczysz się teraz tym, że Francuska jest słaba jak na swój potencjał, to nie zmienia faktu że wciąż jest mocniejsza od Holandii. Może jakby wpakować tyle pieniędzy w Niderlandów co we Francję to owszem, ale na ten moment tylko Ajax coś tam działa, w tym sezonie nie wyszli zgrupy, ale nie dziwne po rozkupieniu połowy składu.

0

@arasz1819 Ale jakie fakty, to tylko twoja opinia, Ajax ostatnio jest w topie, ale Francja wciąż ma takie zespoły jak PSG, Lyon, Marsylia czy nawet Monaco które powoli wraca do formy. W Holandii nikt poza Ajaxem nie jest w stanie się przebić gdzieś wyżej, ba nawet w tym roku Ajax gra tylko w LE, podczas gdy PSG z Lyonem w rundzie pucharowej LM. To są fakty kolego ;)

0

Komentarz usunięty

4

@arasz1819 Dobrze że to Ty nie jesteś odpowiedzialny za to kto jest w top 5 :)

4

@PaulFCB To się nazywa teamwork xD

0

@Bagsik88 A gdzie napisałem że jest dobry :P Po prostu tych 3 panów razem tu nie będzie

1

@kamilop Jeden z trójki Coutinho, Neymar i Latauro out i całkiem realne w ciągu 2 sezonów

0

@myscooter Myślę że po części pech, a po części Leo się jakoś psychicznie zablokował na te bramki, dobrze wiemy że takie akcje jakie miał ostatnimi czasy, to Leo w pełni formy wykorzystywał z palcem w kieszeni.. Ten lob wczoraj jest tego dowodem. Meczyk z Eibarem na przełamanie i znowu będzie strzelał ;)

2

@Szymix654 Wiele kibiców nie przeszło jeszcze okresu nabrania pokory, ignorować ^^

1

@norbi77 Nie trzeba wiecznie kontrolować meczu, swoje okazja stworzyliśmy, skuteczność niestety zawiodła

0

Chyba nie ma co narzekać, gra całkiem dobra, bolą oczywiście te dwie zmarnowane setki Messiego i Griezza

2

Ktoś tam na Roberto narzekał?

0

O kurła wyleczyli Dembele.. I nawet wybielili

0

@AmigoBlancos Obyś miał rację kolego :P

0

@Danger204 Życie kibica na krawędzi. Spokojnie, wygramy el Clasico to wracam na jasną stronę mocy, gorzej jak nie to będę musiał się związać z panem Ramosem do kwietnia

1

@AmigoBlancos Niedobrze, zaczynam się już przyzwyczajać do tego avka, mam nadzieję że nie zacznę kibicować białym :P

2

@Danger204 Nie zdziwiłbym się, nasz gryzoń to nawet ze szpitalnego łoża ma szansę na kartkę :P

0

@german_17 Niestety, trzeba będzie szukać okazji gdzie indziej

0

@Adamski69 Chamskie ale porobiło mnie xD

1

@german_17 Obstawiłoby się karteczkę przy kursie 3 znam to :P

0

@Hiacynk Serio nie mieliśmy nigdy dobrego napadziora na wyspach? :O Teraz to w szoku jestem

1

@JimMorrisonFCB Nawiązanie do wywiadów Piotrka ^^

0

@NaFazieHitman Niee own goal zbyt medialny, to ma być coś mniej znanego

0

@kamiVeB ewentualnie 1 1 :P

0

@fcbarcafan19 Całą dobę wszystkie portale o tym trąbią więc Rambla musi wiedzieć ^^

7

@Keson Mało tego w piwnicy odwiedza go Messi, który nie podaje mu talerza z kanapeczkami tylko szama na jego oczach

1

@bartekvisca Mogłeś się wysilić i nie zmieniać tylko jednego zdania, nie ma herbika :)

3

@DamianSliwinski To zależy od Lautaro :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?