0

@DonAndrzejos Sęk w tym, że tu dużo do gadania ma sam Martinez, który wie, że Barca go chce i będzie w stanie opłacić jego klauzulę w lecie. Dlatego Inter chce się jakoś zabezpieczyć

1

@seba1324 Nie dziękuj :P


0

@Hushovt Już 3 nocka na Rambli z rzędu, ja się pytam kiedy wypłata, za mało zielonych na lewo wpada :/

2

@derekszmid79 Frenkie lepszy :P

0

Łapcie nutkę do wyczilowania


0

@JackH Pewnie tak :P

1

@DaPi Dokładnie, w Breaking Bad każda postać na swój sposób wkurzała, a jednocześnie się do niej przywiązywało, to jak z kobietą :P

1

@FafitFCB Nikt mi do głowy oprócz Arthura nie przychodzi :D Zdecydowanie więcej z 97 jest

Edit: Dobra jednak jest kilka ciekawych nazwisk: Sane, Werner, Ndombele, Dele Alli, Coman, Asensio, lo Celso
Pan Werner chyba wygrywa

1

@DaPi No ja właśnie też zacząłem Better Call Saul, w tej chwili oglądam :D Saul i Mike to jedne z tych postaci, których nie da się nie lubieć :D

2

@DaPi No to nie kiedyś tylko odpalaj, zaufaj mi, moim zdaniem nawet lepsze niż BB ^^

0

@JackH Ja to wiem, ale zarząd pewnie się skusi na te 100 melonów za Neymara odrazu o ile będzie taka możliwość :)

0

@DaPi Ciężko wypełnić pustkę po BB to fakt, oglądałeś Prison Break? @jeyx77x Przecież napisał że El Camino zrobione :P

0

@cules100pro Alves w PSG czy Juve wcale źle nie grał :D Wszystko zależy od tego czy Neymar wybierze balety czy sport, to jest akurat niewiadoma.. No i te kontuzje.. Dlatego nie płaciłbym za niego teraz takich kokosów, a 100 melonów za rok przebolejemy

0

@cules100pro Bez przesady 30 lat to nie emerytura, nawet jak dla Brazylijczyka.. Zobacz jak Messi śmiga w tym wieku, wiem że nasz Leo lepiej się prowadzi i nie ma takiej tendencji to kontuzji, ale śmiem przewidzieć że Neymar pogra jeszcze pare ładnych lat na swoim poziomie. Żaden pociąg nie odjeżdża ;)

0

Jeśli Neymar naprawdę chce do nas wrócić to prawdopodobnie będzie to lato następnego roku gdzie zostanie mu już tylko rok do końca kontraktu. W takiej sytuacji szejk nie będzie nam robić pod górkę, bo chciałby coś na nim zarobić i nie krzyknie pewnie więcej niż 100 melonów. Kluczem będzie tutaj sama wola Neymara..

0

@LuisSalvano E no bez przesady, aż tak się nie ośmieszą, nie wycenią 28 latka z 2 letnim kontraktem i tendencją do kontuzji na takie krocie :D

0

@tomFCB Nie pamiętasz ostatniej remontady z Betisem? :)

0

@Kamiloza91 Głupio tak chcieć, a nie móc się odezwać :P

1

@beznicku1000 Pardą ^^

3

Zajebisty mecz na Mestalla, kto się wacha polecam włączyć :)

0

@jedrek7000 xD Jak typa nie lubię to tutaj nawet śmiechłem

0

@bartoszekkk Ja chciałbym zobaczyć jak sobie radzi na miejscu Busiego

10

@MesQueUnClub_87 I kontuzja Ousmana :)

2

@BarcaInfo Życiowe Credo, zaufać Semedo

0

@dv7wisnia Nawet mi się udziela :D

19

Jeszcze południa nie ma a już rzygam tymi walentynkami.. Wszędzie tym spamują :D

0

@derlysy1979 Pan Wacław umyty?

12

@Drzakubs Jak dla mnie czerwona z miejsca

0

@Hubert98 Albo się nie ma

0

@ArterkHD ju ma ha, ju ma sol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?