Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos Sęk w tym, że tu dużo do gadania ma sam Martinez, który wie, że Barca go chce i będzie w stanie opłacić jego klauzulę w lecie. Dlatego Inter chce się jakoś zabezpieczyć
1
@seba1324 Nie dziękuj :P
0
@Hushovt Już 3 nocka na Rambli z rzędu, ja się pytam kiedy wypłata, za mało zielonych na lewo wpada :/
2
@derekszmid79 Frenkie lepszy :P
0
Łapcie nutkę do wyczilowania
0
@JackH Pewnie tak :P
1
@DaPi Dokładnie, w Breaking Bad każda postać na swój sposób wkurzała, a jednocześnie się do niej przywiązywało, to jak z kobietą :P
1
@FafitFCB Nikt mi do głowy oprócz Arthura nie przychodzi :D Zdecydowanie więcej z 97 jest
Edit: Dobra jednak jest kilka ciekawych nazwisk: Sane, Werner, Ndombele, Dele Alli, Coman, Asensio, lo Celso
Pan Werner chyba wygrywa
1
@DaPi No ja właśnie też zacząłem Better Call Saul, w tej chwili oglądam :D Saul i Mike to jedne z tych postaci, których nie da się nie lubieć :D
2
@DaPi No to nie kiedyś tylko odpalaj, zaufaj mi, moim zdaniem nawet lepsze niż BB ^^
0
@JackH Ja to wiem, ale zarząd pewnie się skusi na te 100 melonów za Neymara odrazu o ile będzie taka możliwość :)
0
@DaPi Ciężko wypełnić pustkę po BB to fakt, oglądałeś Prison Break? @jeyx77x Przecież napisał że El Camino zrobione :P
0
@cules100pro Alves w PSG czy Juve wcale źle nie grał :D Wszystko zależy od tego czy Neymar wybierze balety czy sport, to jest akurat niewiadoma.. No i te kontuzje.. Dlatego nie płaciłbym za niego teraz takich kokosów, a 100 melonów za rok przebolejemy
0
@cules100pro Bez przesady 30 lat to nie emerytura, nawet jak dla Brazylijczyka.. Zobacz jak Messi śmiga w tym wieku, wiem że nasz Leo lepiej się prowadzi i nie ma takiej tendencji to kontuzji, ale śmiem przewidzieć że Neymar pogra jeszcze pare ładnych lat na swoim poziomie. Żaden pociąg nie odjeżdża ;)
0
Jeśli Neymar naprawdę chce do nas wrócić to prawdopodobnie będzie to lato następnego roku gdzie zostanie mu już tylko rok do końca kontraktu. W takiej sytuacji szejk nie będzie nam robić pod górkę, bo chciałby coś na nim zarobić i nie krzyknie pewnie więcej niż 100 melonów. Kluczem będzie tutaj sama wola Neymara..
0
@LuisSalvano E no bez przesady, aż tak się nie ośmieszą, nie wycenią 28 latka z 2 letnim kontraktem i tendencją do kontuzji na takie krocie :D
0
@tomFCB Nie pamiętasz ostatniej remontady z Betisem? :)
0
@Kamiloza91 Głupio tak chcieć, a nie móc się odezwać :P
1
@beznicku1000 Pardą ^^
3
Zajebisty mecz na Mestalla, kto się wacha polecam włączyć :)
0
@jedrek7000 xD Jak typa nie lubię to tutaj nawet śmiechłem
0
@bartoszekkk Ja chciałbym zobaczyć jak sobie radzi na miejscu Busiego
10
@MesQueUnClub_87 I kontuzja Ousmana :)
2
@BarcaInfo Życiowe Credo, zaufać Semedo
0
@dv7wisnia Nawet mi się udziela :D
19
Jeszcze południa nie ma a już rzygam tymi walentynkami.. Wszędzie tym spamują :D
0
@derlysy1979 Pan Wacław umyty?
12
@Drzakubs Jak dla mnie czerwona z miejsca
0
@Hubert98 Albo się nie ma
0
@ArterkHD ju ma ha, ju ma sol