5

co ten Frenkie dzisiaj odmessia to nie mam pytań

0

Prosili się tym wysokim pressingiem haha dobrze

0

@itmustbejoke Tell me it must be joke :O

4

@Kokokokok Taa lepiej zajechać młodego przecież :)

0

@krzychu1526 To jak między PiSem a Platformą :P

0

@takisobiektos Zadzwoń do niego i się spytaj ^^

3

@Szicek10 Zaproś dziewczynę na mecz ;)

6

@Gumiak10 Bo Finlandczyk to osoba która nałogowo pije Finlandię

3

@FC1899Barca Ci panowie zniszczyli system, ciekawe jak długo będą po za zasięgiem

0

@Witekk10 Zapowiada się fajna niedziela ^^

0

@Mario96w Nie pij już Mario bo pier****sz

3

Bał cziki bał bał

1

@amanter Pętla się wkręciła no tak :P

1

@amanter A nie pisałeś czasem tego wczoraj? :D

4

@PanPatrykk Piłkarze też mają wywalone jak siadasz po ciężkim dniu do meczu i chcesz zobaczyć walkę

0

@Avada Kedavra Nie mam to miał być trafiony żart ale chyba mi nie wyszedł :(

4

@FC1899Barca Ale po co ta agresja xD

0

@FC1899Barca No Bale to się ustawił facet, chyba najlepiej zarabiający golfista na świecie

4

@cules100pro Każdy tworzy historie na swój sposób, Lewy przez długi czas będzie pamiętany jako jeden z najlepszych napastników w Europie i brak trofeum w LM tego nie zmieni. Właśnie Ibra jest świetnym przykładem ;)

2

@Hiacynk Atleti z najlepszych czasów fajnie się oglądało jeśli ktoś umie docenić defensywny futbol, kontrataki mieli jedne z najlepszych na świecie, jestem ciekaw jak Cholo poradziłby sobie we Włoszech

1

@FCMichalo Podał w brutto pensje ^^

0

@amanter Prawda :)

0

@LuisSalvano Dlatego że się z nimi kojarzysz :P

1

@Chwytliwy Barce jestem w stanie opuścić dla innego meczu tylko jeśli jest to mecz o pietruszkę bądź dużymi rezerwami, #TeamBarcaBetis

0

@MesQueUnClub96 Postanowił przenieść się do alternatywnego wymiaru w którym wygrał złotą piłkę w Cafe Bernabeu

2

@NeroTFP Obstawianie Ekstraklasy to jak gra w ruletkę, ciężko cokolwiek przewidzieć :)

0

@FATIlity31 Mnożą się jak mrówki z wiadomego powodu, ale tutaj jeszcze ich nie znalazłem :)

0

@IronSanHybrid Podrzuć na priv

1

@FATIlity31 Mało, pewnie tak mało jak Liverpoolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@IronSanHybrid Aa coś jak Grzesiu i terrorysta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?