Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubusnitecki Być śmiesznym, pisać mądre komentarze, naśladować większość (np. ValverdeOut),założyć kółko historyczne bądź edukacyjne, kupić polecenia. Po to ostatnie możesz się zgłosić na priv
2
@LuisSalvano Właśnie o Tobie rozmawialiśmy, brakowało nam tych długich postów :)
0
@4drian0 Fakt było coś takiego :D
0
@Commando W końcu nick Socjopata zobowiązuje
1
@Skaramuczi Ja mogę zastąpić Janiamę, muszę się tylko wdać w konflikt z kilkoma użytkownikami ^^
1
@marcin000019 Polecam polać wrzątkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@shinthps Prawda, coś musi się dziać
0
@Commando Czyli pakujesz się razem ze mną :P @Transu96 @HansLanda On akurat lubi pojawiać się i znikać, o niego się nie martwię ^^
4
@PopekMonster No to mówię że kanar też odszedł póki co :P
16
Prawdziwe legendy odchodzą bez słowa, taki Danny Gałczo albo Shiba. Nawet kanar i MarioVeb nas opuścili, czyżby moderacja robiła wymianę pokoleniową?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Skaramuczi Trzymaj się kowboju
2
@jedrek7000 Najlepsze z tą remontadą :D
0
@IAmBackCules No następny, kto będzie lajkował teraz moje komentarze :/ Nie wygłupiajcie się ludzie, ja rozumiem że na Rambli oprócz ciekawych wpisów znajduje się wiele marud i płaczków, a wchodzenie tutaj w okresie okołomeczowym wiąże się z podniesieniem ciśnienia, ale to nie powód żeby odcinać się na zawsze..
4
@Barwindg Nadal za Federerem jestem
0
@Kengo Aa tam dość popularne przekleństwo w hiszpanii xD
1
@qbsonFCBarca Każdy chce być mądrym ekspertem i dorzucić swoją recenzje na temat tego co się dzieje, mnie też to męczy, ale nie produkuj się, głos rozsądku tego nie zmieni, z doświadczenia wiem ;)
1
@VamosGirl Trafne spostrzeżenie
0
@Terabajt Dziękuję za zaproszenie, wchodzę do dyskusji jako obserwator
2
@IAmBackCules Ważne że się rozumiemy xD
0
I co ja robię tuu
4
@Janiama Przerwa z pewnością wszystkim dobrze zrobi.. I Tobie i twoim hejterom, którzy często nie potrafili znaleźć sensu w twoich wypowiedziach. Mi osobiście będzie brakować tego spojrzenia kogoś kto miał prawdopodobnie największe doświadczenie piłkarskie na tej stronie i kto mówił przeważnie z sensem. Odpocznij sobie i wracaj za jakiś czas, a wszyscy którzy się do Maćka przypieprzają tylko dlatego że jest Maćkiem przemyślcie sobie też pare rzeczy, można kogoś nie lubieć, ale nie trzeba tego pokazywać pod każdym jego postem ;)
3
@FCMichalo A w czym tu mieliśmy się zrozumieć, skomentowałem ogólnie tego posta :)
9
@FCMichalo Śmiech przez łzy.. Tylko nie mówcie że jest ustawiony do końca życia i ma wyebane, piniądz to nie wszystko
0
@Joker40 Obyś się mylił kolego :P
2
@bixmix ooł to musiało boleć podwójnie :/
1
@Joker40 Bo wasza twierdza to tak naprawdę nasza twierdza :P
2
@Veil5ide Właśnie paradoksalnie to przez kibiców trener został zwolniony, na każdym możliwym kroku czy to w mediach czy na murawie leciało hasło ValverdeOut.. Gdyby każdy kibic był choć trochę wyrozumiały Valverde by pewnie dogrywał sezon. Moim zdaniem również głupia decyzja, ale Bartek desperacko chciał ratować swoje resztki reputacji.. Czy mu się udało? Połowicznie pewnie tak, w końcu przyszedł trener który ma sprawić że będziemy grać jak za dawnych czasów, a kibice mimo wszystko chcą w to wierzyć.
0
@Krychaaa10 Problem w tym że tych "stuprocentówek" jest dużo, a goli brak, coraz więcej potrafimy złożyć fajnych akcji pod polem karnym rywala, ale zaś włączyła nam się impotencja strzelecka, brak skuteczności dzisiaj sprawił że odjeżdżamy bez kolejnego pucharu :/
1
@jedrek7000 Czy Ty znasz pojęcie słowa hipokryzja? To że ktoś oceni zawodnika według tego co prezentuje, a później zmieni opinię bo zawodnik zaczął grać inaczej to nie hipokryzja xD