0

@Xwowrak No i po co zaczynasz, boli Cię że ktoś nie wierzy i traktuje Święta jako tradycję i element kultury :)

1

@codemat Dawaj pan nie wymyślaj, kiedy jak nie dziś ^^

0

@Danny Gaucho Gdyby nie jedyny wujek który uwielbia czarny humor i zaśmiał się jakby wygrał w lotto to pewnie zapadłbym się pod ziemię. ^^

13

@Nano22 spryciarzu, wyczułem ale i tak Ci daję za pomysł

2

@MateuszJrk @Danny Gaucho @Hushovt Mocny żarcik ale trzeba uważać, raz wstawiony na weselu postanowiłem go użyć, nie przewidziałem że daleka ciotka którą pierwszy raz na oczy widziałem ma akurat sparaliżowaną córkę więc jakby..

12

@Hushovt Co wypłynie pierwsze gdy wrzucimy do wody warzywa?
-
-
-
-
-
Wózek inwalidzki
Dziękuję za oklaski.

1

@Transu96 Masz dwie żebyś nie zmarzł nie narzekaj :)

3

Jest mi przykro bo zauważyłem sporą tendencję do ucieczki od tradycji.. Wszyscy wszystkim tutaj składają życzenia i wogóle, ale zapomnieliście o jednym. Z góry nie ma za co ;)
https://imgur.com/a/oz4qvf0

0

@MontelQ Oo to w ramach treningu możesz przyjść mi odśnieżyć, oboje będziemy zadowoleni :)

1

@kamil9040 Real wygra kiedyś ligę?

0

@Transu96 Czystka

0

@norbi77 To był tylko pół żarcik na temat tego że ludzie wciąż czekają na obietnice polityków, nie zamierzam wracać do tego co było :)

3

@Kapitan hawk Rasisto..

1

@norbi77 Chyba nie zrozumiałeś, bo sam jestem przeciwnikiem takiego myślenia, nie bez powodu napisałem że obie partie są siebie warte. Napisałem o Tusku bo idealnie pasowało do słów @Odesseiron że lud czeka na obiecany dobrobyt. Zluzujcie pośladki co niektórzy, to że ktoś napisze coś przeciwko PO nie musi być za PiSem ;)

1

@ShawnC Sam Liverpool jest spoko, ale niektórzy kibice przyprawiają o otwierający się w kieszeni nóż, zresztą jak wszędzie ;)

3

@KamQiX Noo zwłaszcza do kapitana i Salvano. Aa i jeszcze "Ta je**na kopiarka pseudo inteligenta" xD

2

@Kapitan hawk Może biali mają na Rambli specjalną swoją kafejke i mają tam jakiegoś haka

1

@Odesseiron To jaknajbardziej dotyczy tego co teraz i tego co będzie. Zwolenników Tuska jak i kaczora nie brakuje, mimo że Ci robili ich przez lata w bambuko. Nie będę się tu przekomarzał kto mniej nakradł czy coś bo to bez sensu, obie największe partie są warte siebie..

6

@Kapitan hawk Jak na moje to wygląda trochę jak ten opóźniony syn sąsiada z opowieści @Avada Kedavra

2

@BlAugrAnAPolAnd Kultura drogi kolego to są różne obyczaje, poglądy itp. A tradycja to przekazywanie tych treści z pokolenia na pokolenie

0

@TheNekro94 Zwróć uwagę przede wszystkim na sprzęgło, bo babce po jakimś czasie zrobiło się tak że do połowy sprzęgło wciska się normalnie, a później tak jakby odskakuje co przekłada się na gwałtowne zrywy jak zmieniasz biegi.

0

@Skaramuczi Chyba jakimś szmelcem jeździłeś, Colcik babki to klasa, tak samo te 5 lat temu na których prawko się robiło. No kwestia gustu też. @TheNekro94 Najlepiej poproś żeby dał Ci się przejechać chwilę i sam stwierdzisz.

0

@TheNekro94 Babcia ma podobnego, nie pamiętam dokładnie rocznika i KM, ale coś w ten deseń. Ogólnie jeden z lepszych samochodów do jazdy po mieście. Sam pożyczałem od niej często jak mój był w naprawie czy coś. Nawet gazu nie musisz montować bo 5/6 litra na 100km nie czuć wogole po kieszeni :)

2

@Odesseiron Niektórzy dalej czekają na drugą Irlandię pana Donalda.

25

@Avada Kedavra A tam komputery zaraz, nie odkurzałeś trawy nigdy o 1 w nocy?

3

@Borneo Nie widzę sensu awansowania Puiga i jednocześnie wypożyczanie Aleni.. To już lepiej Puiga wypożyczyć, a Aleni dać więcej minut. Pokazał że dorósł do gry w pierwszej drużynie

5

@Przemek2323 Tutaj wszyscy wiedzą że jak przesadzą z emocjami to pójdą siedzieć, tam jest samowolka, praktycznie brak moderacji

0

@Bobrowik Mimo wszystko byłbym zły bo Real może jeszcze wygrać ligę, a kupon masz już wtopiony, ale że nie ma co się smucić, to nie pier*** i odpalaj szampana :)

15

Nie spieprzyliście nam świąt ^^

1

@July_6_BcN Angażował się w Tobie? Koleżanka parcie na Hiszpanów ma widzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?