0

@Artsss Kiedyś byłem kozakiem na bramce, ale po operacji kolana boję sie gwałtownie manipulować ciężarem na jedną nogę, generalnie głównie gram jako wolny elektron, coś jak Messi z tym że na Orliku łatwiej wracać do obrony niż na typowym boisku :P

0

@fortunate_son snołbord

2

@Avada Kedavra Gra dla cierpliwych, co prawda zaszedłem daleko ale po czasie telefon skończył na ścianie ^^

0

@Theodore_Bagwell Właśnie robię sobie powrót do Prison Break i tak jakoś mi siedzi w głowie :P

1

@Artsss Za dużo na życie, za mało na marzenia.

1

@Colon No i jest jeszcze jedyny pedofil którego się lubi, a mianowicie @Theodore_Bagwell

0

@Hiacynk A tam Napoli Inter, Zlatan dzisiaj gra

0

@Goh Jeśli to Cardio nie będzie zbyt wymagające dla mięśni to jak najbardziej pierwsza opcja czyli 5 dni w tygodniu i weekend wolny, ale możesz próbować w następnym tygodniu drugą opcję, sam zobaczysz jak się będziesz czuł. Dodałbym tu jeszcze rozciąganie i rolowanie w dniach wolnych od treningu siłowego :)

3

@kubix05 Aż dziw że tylko 15

1

@Rewolucja123 Mówią że Messi ciągnie wózek, ale nikt nie pociągnie wózka tak jak Dembele

0

@Pilka_jest_okragla Ale żeś mu dowalił, facet chyba się załamie.. Jeszcze jakbyś mu to w twarz powiedział to już ho ho dymisja jak nic

0

@Avada Kedavra Noc dobra :)

0

@FafitFCB Nie muszę nic otwierać, widzę bardzo dobrze :) Zatem spejalisto powiedz mi kogo byś widział w miejsce Bartomeu i trenera i czy jestes święcie przekonany że nasza gra i wyniki nagle się poprawią po takiej wymianie.. Jak już mówiłem gadać i oceniać nam łatwo, ale weź jeszcze pod uwagę że wszystko trzeba zaplanować i przede wszystkim zaryzykować, a innym klubom również zależy żeby na topie. Konkurowanie na poziomie światowym to nie gra na konsoli tylko poważny biznes, o którym większość tutaj nie ma zielonego pojęcia, ale i tak zrobiłaby wszystko lepiej ;)

0

@student97r Podpisuję się nogami nawet..

3

@Pilka_jest_okragla Alba, Lenglet, Arthur.. To chyba tyle, reszta albo za krótko pod jego wodzą, albo dużo się nie zmienili

0

@FafitFCB Sam otwórz oczy i dojdz w końcu do wniosku ze to nie Football Manager, a zarządzanie klubem to ciężka rzecz.. Łatwo jest nam oceniać z poziomu kanapy i robić z siebie wielkiego znawce ;)

0

@Messibestplayerintheworld Taa z pewnością zarząd robi wszystko żeby pod koniec kadencji się skompromitować.. Ehh chciałbym zobaczyć jak wy byście zarządzali klubem

0

@Damian11 Skoro się lepiej znasz to wiesz że szanse są ;)

0

@Colon Codziennie piję prawie tylko herbatę.. Nie będę oryginalny, ale Lipton Earl Grey w połączeniu z syropem malinowym i cytryną to mus, czy na gorąco czy zimno, absolutny top wśród napojów ^^

2

@SonBarcaGoku Z takim podejściem to zastanawiam się po co wogóle jeszcze oglądasz te mecze ;)

2

@FafitFCB Po prostu kibicuj sekcji koszykarskiej Barcy ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Merciful Na Netflixie

3

@HassanMubarak Dokładnie, mimo że wciąż jest genialnym napastnikiem to przez większość czasu jego gra jest przykra dla oka. Najgorsze są te bezsensowne kłótnie z sędzia i pretensje.. Mimo wszystko jak jest w formie to lepszej dziewiątki nie ma.

3

Heh dopiero teraz zauważyłem że w sobotę mamy podwójne derby Barcelony, o 18 rezerwy w Segunda Division B i o 21 pierwsze zespoły :D

1

@bixmix Nie, ale zaciekawiłeś mnie i zobaczę :)

2

@MesQueUnClub_87
Panie więcej niż klub, jak pan na to wpadł,
Ja zapodam coś teraz więcej niż rap,
Pan @Kuczek z wrażenia zbladł, jak usłyszał ten wokal,
On kopie mocniej od robokopa, ale wtopa,
Nie zmieszczę tego w szesnastke, bo zapomniałem, że mam do zrobienia flaszke ^^

0

@4drian0 To będzie nowe słowo roku, a może nawet dekady

0

@mekston Aa chyba że tak @Hiacynk Popraw może że chodzi o pierwsze 100 bo ktoś mniej obeznany jak np. Ja może się zmylić ^^

0

@NeroTFP Ale tu chyba nie chodzi o pierwsze sto bramek tylko ogólnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?