Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Artsss Kiedyś byłem kozakiem na bramce, ale po operacji kolana boję sie gwałtownie manipulować ciężarem na jedną nogę, generalnie głównie gram jako wolny elektron, coś jak Messi z tym że na Orliku łatwiej wracać do obrony niż na typowym boisku :P
0
@fortunate_son snołbord
2
@Avada Kedavra Gra dla cierpliwych, co prawda zaszedłem daleko ale po czasie telefon skończył na ścianie ^^
0
@Theodore_Bagwell Właśnie robię sobie powrót do Prison Break i tak jakoś mi siedzi w głowie :P
1
@Artsss Za dużo na życie, za mało na marzenia.
1
@Colon No i jest jeszcze jedyny pedofil którego się lubi, a mianowicie @Theodore_Bagwell
0
@Hiacynk A tam Napoli Inter, Zlatan dzisiaj gra
0
@Goh Jeśli to Cardio nie będzie zbyt wymagające dla mięśni to jak najbardziej pierwsza opcja czyli 5 dni w tygodniu i weekend wolny, ale możesz próbować w następnym tygodniu drugą opcję, sam zobaczysz jak się będziesz czuł. Dodałbym tu jeszcze rozciąganie i rolowanie w dniach wolnych od treningu siłowego :)
3
@kubix05 Aż dziw że tylko 15
1
@Rewolucja123 Mówią że Messi ciągnie wózek, ale nikt nie pociągnie wózka tak jak Dembele
0
@Pilka_jest_okragla Ale żeś mu dowalił, facet chyba się załamie.. Jeszcze jakbyś mu to w twarz powiedział to już ho ho dymisja jak nic
0
@Avada Kedavra Noc dobra :)
0
@FafitFCB Nie muszę nic otwierać, widzę bardzo dobrze :) Zatem spejalisto powiedz mi kogo byś widział w miejsce Bartomeu i trenera i czy jestes święcie przekonany że nasza gra i wyniki nagle się poprawią po takiej wymianie.. Jak już mówiłem gadać i oceniać nam łatwo, ale weź jeszcze pod uwagę że wszystko trzeba zaplanować i przede wszystkim zaryzykować, a innym klubom również zależy żeby na topie. Konkurowanie na poziomie światowym to nie gra na konsoli tylko poważny biznes, o którym większość tutaj nie ma zielonego pojęcia, ale i tak zrobiłaby wszystko lepiej ;)
0
@student97r Podpisuję się nogami nawet..
3
@Pilka_jest_okragla Alba, Lenglet, Arthur.. To chyba tyle, reszta albo za krótko pod jego wodzą, albo dużo się nie zmienili
0
@FafitFCB Sam otwórz oczy i dojdz w końcu do wniosku ze to nie Football Manager, a zarządzanie klubem to ciężka rzecz.. Łatwo jest nam oceniać z poziomu kanapy i robić z siebie wielkiego znawce ;)
0
@Messibestplayerintheworld Taa z pewnością zarząd robi wszystko żeby pod koniec kadencji się skompromitować.. Ehh chciałbym zobaczyć jak wy byście zarządzali klubem
0
@Damian11 Skoro się lepiej znasz to wiesz że szanse są ;)
0
@Colon Codziennie piję prawie tylko herbatę.. Nie będę oryginalny, ale Lipton Earl Grey w połączeniu z syropem malinowym i cytryną to mus, czy na gorąco czy zimno, absolutny top wśród napojów ^^
2
@SonBarcaGoku Z takim podejściem to zastanawiam się po co wogóle jeszcze oglądasz te mecze ;)
2
@FafitFCB Po prostu kibicuj sekcji koszykarskiej Barcy ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Merciful Na Netflixie
3
@HassanMubarak Dokładnie, mimo że wciąż jest genialnym napastnikiem to przez większość czasu jego gra jest przykra dla oka. Najgorsze są te bezsensowne kłótnie z sędzia i pretensje.. Mimo wszystko jak jest w formie to lepszej dziewiątki nie ma.
3
Heh dopiero teraz zauważyłem że w sobotę mamy podwójne derby Barcelony, o 18 rezerwy w Segunda Division B i o 21 pierwsze zespoły :D
1
@bixmix Nie, ale zaciekawiłeś mnie i zobaczę :)
2
@MesQueUnClub_87
Panie więcej niż klub, jak pan na to wpadł,
Ja zapodam coś teraz więcej niż rap,
Pan @Kuczek z wrażenia zbladł, jak usłyszał ten wokal,
On kopie mocniej od robokopa, ale wtopa,
Nie zmieszczę tego w szesnastke, bo zapomniałem, że mam do zrobienia flaszke ^^
0
@4drian0 To będzie nowe słowo roku, a może nawet dekady
0
@mekston Aa chyba że tak @Hiacynk Popraw może że chodzi o pierwsze 100 bo ktoś mniej obeznany jak np. Ja może się zmylić ^^
0
@NeroTFP Ale tu chyba nie chodzi o pierwsze sto bramek tylko ogólnie