0

@Colon Codziennie piję prawie tylko herbatę.. Nie będę oryginalny, ale Lipton Earl Grey w połączeniu z syropem malinowym i cytryną to mus, czy na gorąco czy zimno, absolutny top wśród napojów ^^

2

@SonBarcaGoku Z takim podejściem to zastanawiam się po co wogóle jeszcze oglądasz te mecze ;)

2

@FafitFCB Po prostu kibicuj sekcji koszykarskiej Barcy ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Merciful Na Netflixie

3

@HassanMubarak Dokładnie, mimo że wciąż jest genialnym napastnikiem to przez większość czasu jego gra jest przykra dla oka. Najgorsze są te bezsensowne kłótnie z sędzia i pretensje.. Mimo wszystko jak jest w formie to lepszej dziewiątki nie ma.

3

Heh dopiero teraz zauważyłem że w sobotę mamy podwójne derby Barcelony, o 18 rezerwy w Segunda Division B i o 21 pierwsze zespoły :D

1

@bixmix Nie, ale zaciekawiłeś mnie i zobaczę :)

2

@MesQueUnClub_87
Panie więcej niż klub, jak pan na to wpadł,
Ja zapodam coś teraz więcej niż rap,
Pan @Kuczek z wrażenia zbladł, jak usłyszał ten wokal,
On kopie mocniej od robokopa, ale wtopa,
Nie zmieszczę tego w szesnastke, bo zapomniałem, że mam do zrobienia flaszke ^^

0

@4drian0 To będzie nowe słowo roku, a może nawet dekady

0

@mekston Aa chyba że tak @Hiacynk Popraw może że chodzi o pierwsze 100 bo ktoś mniej obeznany jak np. Ja może się zmylić ^^

0

@NeroTFP Ale tu chyba nie chodzi o pierwsze sto bramek tylko ogólnie

0

@Hiacynk Ale że jak to nie Messi

1

@ranger3120 O panie dużo tego wszystkiego do opowiadania :D, najlepiej na YT sobie zobacz, ale tak z pamięci rzucę Ci kilka porad na start. No to przede wszystkim masz uzi na dachu Sweeta, zabijaj dealerów bo mają dużo hajsu i zrób sobie odrazu misję pogotowia, po ukończeniu 12 poziomu misji będziesz miał maksymalną ilość punktów życia i przy okazji zarobisz sobie oraz zwiększyć prowadzenie pojazdu. Tylko uważaj jak jeździsz i na Ballasów bo karetki nie możesz sobie naprawić, a też raczej nie możesz jej zmienić w trakcie misji.

1

@ranger3120 Nie mam dostępu do laptopa, na telefonie jestem :/

0

@ranger3120 No to szukaj szukaj, tak jak mówię sejfów jest pełno na necie, możesz na jakimś forum GTA też napisać posta

0

@ranger3120 w pliku tekstowym powinien być numer wersji, w menu głównym też. A na jakim sejfie Ci zależy dokładnie. 100%? Na torrentach, albo chomikuj pełno tego, możesz próbować

2

@barcelonaLM Ale rekord oglądalności jest? No jest

0

@ranger3120 Pewnie save'a masz z innej wersji gry, też tak miałem kiedyś

46

Komentarz usunięty

0

@deyna2018 U mnie w wiosce TVP 2

0

@TheNekro94 Kolego sam pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz i również postaraj się czytać ze zrozumieniem.. Porównanie z dupy bo pies nie umie wrzucić filmiku do neta ? xD O czym ty piszesz.. Tu chodzi o to że ludzie robią chore rzeczy dla zabawy, z pełną świadomością.. Zwierzętami natomiast kieruje instynkt przetrwania. Dla Ciebie oczywistym jest że powinno się stawiać wyżej ludzi, że nie powinno się takich rzeczy porównywać.. Dla mnie oczywistym by traktować ich z wzajemnością. To chyba normalne że bardziej będę cenił psa, który żyje ze mną od dekady, który daje mi swoje serce, do którego się najzwyczajniej w świecie przywiązałem, niż faceta w kiosku który codziennie sie przypierdala że drobnych nie mam i nawet dzieńdobry nie odpowie. Jeśli Cię źle zrozumiałem to wybacz, ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi..

1

@TheNekro94 Nie rozumiem czemu uważasz ze jeśli ktoś ceni zwierzę bardziej niż człowieka jest to chore.. Może to być co najwyżej dziwne dla Ciebie, ale nie chore. Ludzie to skur**syny, znam wiele wartościowych osób, ale nie brakuje również bezwzględnych debili. Powiedz mi które zwierzę dla zabawy wrzuca żywego kota do gorącego oleju? Które zwierzę dla zabawy gwałci kobietę i wrzuca prześmiewczy filmik do neta? Zapewne żadne nie jest na tyle po**bane żeby to robić.. Zwierzę jeśli musi zabić to robi to żeby przeżyć, u ludzi nie brakuje osobników robiących to dla fanu.
@A_Gomesinho_21
Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, traktuję ludzi tak jak sobie na to zasłużyli, nie mam problemu postawić kogoś niżej niż psa.

0

@palindrom1 Zapewne według niej POprawne

0

@karci0 Dla większości lasek które znam tak ^^

1

@koszol Jeszcze jakiś czas temu napisałbym że Puig, ale dawno nie widziałem go w akcji, a Alena zrobił na mnie ostatnio wrażenie. Puig napewno ma lepszy drybling i balans ciałem, za to Alena udowodnił że potrafi dobrze rozgrywać.. Oboje mają talent i obyśmy ich nie zmarnowali

0

@Pablopicasso27 Przez kobity wymarzony, dla mnie trochę za mały 181

1

@MesQueUnClub96 Po pierwszej petardzie zaczyna się trząść i panikować, i tak całą dobę, biedny piecho :/

0

@Colon z 2014 roku, łap napewno przypomnisz sobie, chyba że nie oglądasz TV :P


0

@Colon Uwielbiam ten kawałek, wpadłem na niego dopiero przy reklamie Marsa bodajże pare lat temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?