0

@FafitFCB Grzanki,makaron,ryż
in that order

1

@qbuteq vally też może być ;) @PatrychoO Stacja Netflix :)

3

Toss a coin to your Witcher, o vally of Plenty, o vally of Plenty!!!

1

@LuisSalvano Mimo że z perspektywy osób trzecich może się to wydawać głupie, ale wiem jak to jest jak się na coś człowiek uprze. Szacun za wytrwałość :D

0

@DaPi Dużo, bo chcę, bo chcę

0

Dzięki Świerczu za kuponik ^^ Pan piłkarz!!!

3

@Odesseiron Pardą przyjacielu wypadło mi :(

0

@luki123 Ale jak jest więcej niż 2 zespoły z tą sama ilością punktow to ciężko wyliczyć mecze bezpośrednie i wydaje mi się że wtedy działa bilans bramek, ale nie jestem pewien

14

@Kapitan hawk Zapomniałeś o @Danny Gaucho - alkoholizm :)

0

@luki123
1. Punkty
2. Bilans meczów bezpośrednich
3. Bilans bramek
4. Bramki strzelone
Dalej nie wiem :)

0

@Ramos9248 Lepiej będzie spytać, który użytkownik Was NIE wkurza ;)

0

@itmustbejoke Lisy jakby zdobyły to tak, ale City.. To już nudne :P

0

@moonray Serial jest git i tyle

1

@Ramos9248 Bo co, bo jest rudy? Rasisto..

0

Się rozsypała obrona

2

@AllBundy Ale kto zasłania oczy.. To już nie można się z goli cieszyć i fajnych akcji z ogórkami? :D

2

@Barca4231 Przez pierwsze 15 minut bardzo aktywny, później coraz mniej, ale trzyma fason

0

Griezmann wspaniałe sprowadzenie do parteru

0

@kerouac No tak.. Nie będę zazdrościł komuś kto narzeka czy na naszą grę czy na serial, jak chce sobie marudzić proszę bardzo tylko z umiarem i niech nie zaraza innych ;)

1

@HassanMubarak Na szczęście nie wszyscy :) Jak ktoś będzie marudził to tylko mu współczuć że nie potrafi się wkręcić

5

Co tu dużo pisać, zapowiada się fajnie, Geralt i jego umiejętności bojowe odyebane perfekcyjnie. Klimacik jest i myślę że tylko największe marudy będą wybrzydzać. Niestety rano trzeba wstać, więc muszę wybrać mniejsze zło.. Dobrej nocy wszystkim ;)

2

@Coutinho007 Ehh to były czasy, później całe dzieciństwo z Jetix ^^

0

@kerouac Nie, ale możesz być następny ^^

0

@kerouac U mnie też dzisiaj wchodzi jak w masło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Coutinho007 No kurde te rude włosy idealnie pasują do buraka na twarzy :D

2

@IronSanHybrid Przypomina tego ziomka z fantastic four co się palił :D

5

@NorbiTBOB Pierwszy finał jaki oglądałem.. I te docinki w szkole kumplowi który kibicował United. Smaczek był taki że nawet facetka od geografii kibicowała Barcy i mu docinała :D

1

@Sonia17 Nie piernicz tylko oglądaj ;)

1

@Kusco15 Poszukaj na torrentach, tylko uważaj żebyś wersji z Żebrowskim nie pobrał bo trolli nie brakuje :P

0

@dontripe Jak dubbing to tylko z Angielskimi napisami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?