Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB Grzanki,makaron,ryż
in that order
1
@qbuteq vally też może być ;) @PatrychoO Stacja Netflix :)
3
Toss a coin to your Witcher, o vally of Plenty, o vally of Plenty!!!
1
@LuisSalvano Mimo że z perspektywy osób trzecich może się to wydawać głupie, ale wiem jak to jest jak się na coś człowiek uprze. Szacun za wytrwałość :D
0
@DaPi Dużo, bo chcę, bo chcę
0
Dzięki Świerczu za kuponik ^^ Pan piłkarz!!!
3
@Odesseiron Pardą przyjacielu wypadło mi :(
0
@luki123 Ale jak jest więcej niż 2 zespoły z tą sama ilością punktow to ciężko wyliczyć mecze bezpośrednie i wydaje mi się że wtedy działa bilans bramek, ale nie jestem pewien
14
@Kapitan hawk Zapomniałeś o @Danny Gaucho - alkoholizm :)
0
@luki123
1. Punkty
2. Bilans meczów bezpośrednich
3. Bilans bramek
4. Bramki strzelone
Dalej nie wiem :)
0
@Ramos9248 Lepiej będzie spytać, który użytkownik Was NIE wkurza ;)
0
@itmustbejoke Lisy jakby zdobyły to tak, ale City.. To już nudne :P
0
@moonray Serial jest git i tyle
1
@Ramos9248 Bo co, bo jest rudy? Rasisto..
0
Się rozsypała obrona
2
@AllBundy Ale kto zasłania oczy.. To już nie można się z goli cieszyć i fajnych akcji z ogórkami? :D
2
@Barca4231 Przez pierwsze 15 minut bardzo aktywny, później coraz mniej, ale trzyma fason
0
Griezmann wspaniałe sprowadzenie do parteru
0
@kerouac No tak.. Nie będę zazdrościł komuś kto narzeka czy na naszą grę czy na serial, jak chce sobie marudzić proszę bardzo tylko z umiarem i niech nie zaraza innych ;)
1
@HassanMubarak Na szczęście nie wszyscy :) Jak ktoś będzie marudził to tylko mu współczuć że nie potrafi się wkręcić
5
Co tu dużo pisać, zapowiada się fajnie, Geralt i jego umiejętności bojowe odyebane perfekcyjnie. Klimacik jest i myślę że tylko największe marudy będą wybrzydzać. Niestety rano trzeba wstać, więc muszę wybrać mniejsze zło.. Dobrej nocy wszystkim ;)
2
@Coutinho007 Ehh to były czasy, później całe dzieciństwo z Jetix ^^
0
@kerouac Nie, ale możesz być następny ^^
0
@kerouac U mnie też dzisiaj wchodzi jak w masło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Coutinho007 No kurde te rude włosy idealnie pasują do buraka na twarzy :D
2
@IronSanHybrid Przypomina tego ziomka z fantastic four co się palił :D
5
@NorbiTBOB Pierwszy finał jaki oglądałem.. I te docinki w szkole kumplowi który kibicował United. Smaczek był taki że nawet facetka od geografii kibicowała Barcy i mu docinała :D
1
@Sonia17 Nie piernicz tylko oglądaj ;)
1
@Kusco15 Poszukaj na torrentach, tylko uważaj żebyś wersji z Żebrowskim nie pobrał bo trolli nie brakuje :P
0
@dontripe Jak dubbing to tylko z Angielskimi napisami