0

Hah czyli remis, dawać Ajax!!!!

0

@BarcaInfo "Jeszcze jakieś pytania bo lecę La Ramble czytać"

0

@koziar Bo Ernesto tak naprawdę jest raperem

0

A tak wierzyłem w Dembele.. Po dzisiejszej połowie przestałem. Ten facet nie ma psychiki na grę w takim klubie, a szkoda bo potencjał techniczny ma świetny..

0

@SinMistico A ja właśnie chcę, Messi zbyt dużo podaje i asystuje, czasem powinien wziąść sprawy w swoje ręce tak jak teraz

0

Kurde kiedyś nikt odważyłby się grać na nas takim pressingiem, zwłaszcza Slavia z całym szacunkiem

0

Dembele musi zacząć wykorzystywać te szybkość

0

@ProMILs dokładnie tak to wygląda, niezły pomysł zobaczymy czy to będzie miało wogóle ręce i nogi, póki co nie ciekawie to wygląda.

0

Erneszto nie sztresuj się tak

1

@Gaucho @adi7adi8 I jeszcze Buszkets było

0

@qbuteq Czyli nie tylko ja tak uważam

0

@Suzu I gdyby się jeszcze okazało ze to działa.. Valdek zostałby jeszcze na sezon

1

@itmustbejoke Robert L

1

@Transu96 No skoro somsiad tak mówi.. To tak musi być

0

Flashscore twierdzi że Dembele gra dzisiaj na 9. Czy mnie coś ominęło?

0

@bartekvisca Frenkie jest defensywny według Ciebie? Kolego to nie Fifa :D

0

@ranger3120 Może wejdzie pod koniec @Puyolex A Messi to co niby

9

@BarcaInfo Czyli trener jednak czyta Ramble

0

@damianex10 Zatem żegnaj przyjacielu

0

@Rewolucja123 Muszę w końcu odłożyć na porządnego lapka to popykam z wami

1

@damianex10 Usuń, nie można pisać o zbanowanych

0

@Tomek_TF Biedaku nawet złota nie masz.. ~ do Bezimiennego

0

@kenneth99 Moderacja testuje naszą silną wole

1

@FafitFCB Z tego co pamiętam to ostatnio z Bayernem tylko wtopilismy. Kurde pamiętam tamte czasy jak serce bolało, ale później rewanż i wygrana LM smakowała jeszcze lepiej. I Messi co zrobił z Boatengiem i Neuerem. Miodzio

0

@Rewolucja123 A w co pykacie?

1

@Grzesior667 Jak to nie, przecież kończy się na A. Chyba że cyferki też się liczą

1

@IronSanHybrid Aa teraz rozumiem o czym mowa

0

@lucca87 Bardziej wyrównany a nie wyrównany ;) Chodzi to że takie zespoły jak Levante potrafią nam wpakować 3 bramy, taka Mallorca potrafi stawić czoła Realowi.. Ja rozumiem że dużo zależy od trenera, ale niektórzy uważają że w trakcie sezonu przyjdzie Koeman i nasza gra zmieni się o 180 stopni.. To tak nie działa, pewne schematy wypracowywuje się latami, Klopp jest tego najlepszym przykładem. Koncepcja Valverde też nie jest zła, widać to po grze na Camp Nou, gdzie nie ma na nas mocnych. Etnestowi nie można ująć zmysłu taktycznego, ale więź z zawodnikami i umiejętność do motywowania to również cechy prawdziwego trenera, których niestety mu brakuje

0

@IronSanHybrid A ja myślałem że je się schab z sosem, a nie na odwrót, ale muszę spróbować :P

2

@Nikarams Ale świeżaki tego nie wiedzą więc warto edukować ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?