67

Maaajoooorka!!! Ekstazy end mołszun o o o, dats Majorkaa.

1

@Grzesior667 Przyznaj się że już jesteś :P

6

@puyol_presidend5 Dla sprostowania Suche to miejscowość a Cipki to ulica i o dziwo same mokre cipki tam mieszkają, wiem bo niedaleko :P

1

@Kompletny Naturalnie

6

@Kapitan hawk Ziomki z kawiarni Cię obgadują że masz coś z głową, no jakby to była tajemnica jakaś xD

0

@Stoiczkow Zawodnikiem m3czu to nie, bardziej Griezz na to zasłużył, ale druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu Leo

0

@NaFazieHitman Skoro wszyscy dosłownie wszędzie się nad nim spuszczają to myślę że warto

0

Szkoda naprawdę szkoda.. Bayern w ciągu 10 minut miał 3 stuprocentowe (99%*), wystarczył jeden kontratak

0

Trza było wykorzystać te milion setek, a tak to dupa

0

Gnabry to moc hehe

2

Czemu to nie weszło ahh

2

@Yanek Za jakieś 3 lata Bican będzie już na 3 miejscu

0

@Kubix93 Dobry baicik szanuję

5

@Kapitan hawk Oby już na stałe, ale raczej to jeszcze nie ten dzień

0

@bartoszekkk Jak dla mnie wyjdzie Dembe, Griezz i Messi

0

I cyk Messi brameczka

1

Dawać Ansu za gryzonia

2

@LuisSalvano Dzisiaj nie ma nic genialnego, pamiętajmy że Messiego oceniamy w innej skali i jak na niego jest to po prostu przeciętny mecz ;)

0

@DaPi Ostatnio, dlatego mówię że musi odzyskać formę po przerwie :)

0

@neymarjr_143 Co się ma dziać zaczął się bawić jak za starych lat, dobrze musi odzyskać formę w dryblingu

0

@lambard Ja bym Vidala za Busquetsa wcisnął

4

@SHIBA Komarzyca ssie dopóki nie będzie pełna hmm kogoś mi to przypomina.. A no tak, mój stary wlewający w siebie 10 browarów dziennie, gdzie on to mieści

1

@Kapitan hawk Przejmujesz im biznes?

17

Tebas: To trzeba usiąść na spokojnie..

3

@Tom0VeB Podobne do ścierwojada haha

0

@BigShaq Dembele jest zły na nauczyciela i nie przyjdzie

5

Komentarz usunięty

3

@Rewolucja123 Mam nadzieję że niektórzy zakuwali i zdadzą egzamin w następna sobotę

0

@Adamski69 Co ja właśnie zobaczyłem hah, ależ ten PiS nienawidzi Konfederacji

1

@Barwindg Byłem mistrzem bombermana, nikt nie miał podjazdu, dawaj na solo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?