Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
67
Maaajoooorka!!! Ekstazy end mołszun o o o, dats Majorkaa.
1
@Grzesior667 Przyznaj się że już jesteś :P
6
@puyol_presidend5 Dla sprostowania Suche to miejscowość a Cipki to ulica i o dziwo same mokre cipki tam mieszkają, wiem bo niedaleko :P
1
@Kompletny Naturalnie
6
@Kapitan hawk Ziomki z kawiarni Cię obgadują że masz coś z głową, no jakby to była tajemnica jakaś xD
0
@Stoiczkow Zawodnikiem m3czu to nie, bardziej Griezz na to zasłużył, ale druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu Leo
0
@NaFazieHitman Skoro wszyscy dosłownie wszędzie się nad nim spuszczają to myślę że warto
0
Szkoda naprawdę szkoda.. Bayern w ciągu 10 minut miał 3 stuprocentowe (99%*), wystarczył jeden kontratak
0
Trza było wykorzystać te milion setek, a tak to dupa
0
Gnabry to moc hehe
2
Czemu to nie weszło ahh
2
@Yanek Za jakieś 3 lata Bican będzie już na 3 miejscu
0
@Kubix93 Dobry baicik szanuję
5
@Kapitan hawk Oby już na stałe, ale raczej to jeszcze nie ten dzień
0
@bartoszekkk Jak dla mnie wyjdzie Dembe, Griezz i Messi
0
I cyk Messi brameczka
1
Dawać Ansu za gryzonia
2
@LuisSalvano Dzisiaj nie ma nic genialnego, pamiętajmy że Messiego oceniamy w innej skali i jak na niego jest to po prostu przeciętny mecz ;)
0
@DaPi Ostatnio, dlatego mówię że musi odzyskać formę po przerwie :)
0
@neymarjr_143 Co się ma dziać zaczął się bawić jak za starych lat, dobrze musi odzyskać formę w dryblingu
0
@lambard Ja bym Vidala za Busquetsa wcisnął
4
@SHIBA Komarzyca ssie dopóki nie będzie pełna hmm kogoś mi to przypomina.. A no tak, mój stary wlewający w siebie 10 browarów dziennie, gdzie on to mieści
1
@Kapitan hawk Przejmujesz im biznes?
17
Tebas: To trzeba usiąść na spokojnie..
3
@Tom0VeB Podobne do ścierwojada haha
0
@BigShaq Dembele jest zły na nauczyciela i nie przyjdzie
5
Komentarz usunięty
3
@Rewolucja123 Mam nadzieję że niektórzy zakuwali i zdadzą egzamin w następna sobotę
0
@Adamski69 Co ja właśnie zobaczyłem hah, ależ ten PiS nienawidzi Konfederacji
1
@Barwindg Byłem mistrzem bombermana, nikt nie miał podjazdu, dawaj na solo