Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz ten mur pęknie coś czuję
0
@ofenzywa Daj się rozkręcić chłopowi, zaraz jakiegoś bita odpali i flow się znajdzie
0
@pride98 Właśnie kończę Breaking Bad i zastanawiam się co wybrać następnego, polecasz tych synów Anarchii?
0
@kibicsportu A co trzeba mieć w głowie żeby zamiast tego olać, to hejtować ludzi którzy to oglądają?
0
Kto teraz walczy
1
@kulka Ja jestem właśnie w trakcie, póki co podobna opinia ^^
8
@format1977 Laska twierdzi że płód jest tylko zlepem komórek, których nie można nazwać życiem, zaś o jajku które również zawiera zarodnik i zlepy komórek, mówi że jest nienarodzonym życiem i trzeba je chronić, tu nie trzeba być ekspertem żeby zobaczyć hipokryzję xDD A głupotę tymbardziej bo płód jest już rozpoczętą formą życia, a jajko samo w sobie nie, częściej jest produktem spożywczym ^^
0
@mlodykibic24 Chyba bardziej nośnikami, ale nie wiem nie znam się. Tzn kwarki wysyłają gluony
0
@Gaucho Ciekawe czy jest chociaż świadoma swojej hipokryzji?
3
@NaFazieHitman Ale pokazał że umie grać gwiazdami, więc może warto dać mu szansę..
0
@Kamilos84 Chcieć a móc to niestety dwie różne rzeczy
2
@gorgota Czemu Puyol na ławce? Zaś kolano?
0
@kamilos1214 A co zrobił w tej Anglii jak można zapytać ^^
1
@IronSanHybrid Pokażesz swojego futrzaka? Jak tak to wchodzę w to^^
0
@xJLx Podobno szuka matki pana Z
1
@IronSanHybrid Nie idź jeszcze.. Miałeś mi bajkę przeczytać
0
@student97r Im więcej ludzi tym więcej afer, dlatego w kawiarence panuje ład i porządek, no może czasem.
7
@Jakchcesz Ta i może żeby wibrowało jeszcze, przecież podczas meczu trzymając telefon w kieszeni połowa użytkowników dochodziła by szybciej niż mój stary do sklepu po browar
3
@Commando Need For speed Underground
1
@KamQiX To jawna dyskryminacja, ciesz się że ja też nie mam.
0
@hoeniker Dobre dobre nie powiem
3
@Headliner9 Mi się całokształt podoba, zwłaszcza refren, abstrahując już od słów to po prostu fajna nuta ^^
1
Muszę się do czegoś przyznać, na mojej playliście nałogowo leci hymn Realu.. Tylko nie wyrzucajcie mnie do kawiarni, tam jest zimno :/
2
@kerouac Taa, więcej tu białych niż naszych, niektórzy to już kibicują obu drużynom
0
@Azi Żarty żartami ale jakby grać każdy rewanż u siebie to historia mówi żebyśmy wygrywali wszystko hehe
0
@NGTRX I co w tym dziwnego? Już nie pamiętacie jak rozwalilismy Valencie albo Sevillę u siebie? Ernesto to mistrz pozoru, specjalnie gramy kiche na wyjeździe zeby móc zaskoczyć u siebie. Problem się robi gdy w playoffach rewanż jest na wyjeździe, wtedy przegrywamy bo Ernest nie może zdradzić swojej taktyki, ot cała filozofia.
0
@cinero1996 Polecam wegetariańską Lasagne. Mnóstwo przepisów w necie ;)
2
@Socjopata Co to jakiś strajk czy nie stać Cię na opłacanie avatara. A mówiłem koniec z hazardem to nie posłuchał..
0
@NeroTFP Konto premium to nie żadna tajemnica, nie musisz mówić szyfrem
8
@Hushovt komandore Tebasierro