0

Zaraz ten mur pęknie coś czuję

0

@ofenzywa Daj się rozkręcić chłopowi, zaraz jakiegoś bita odpali i flow się znajdzie

0

@pride98 Właśnie kończę Breaking Bad i zastanawiam się co wybrać następnego, polecasz tych synów Anarchii?

0

@kibicsportu A co trzeba mieć w głowie żeby zamiast tego olać, to hejtować ludzi którzy to oglądają?

0

Kto teraz walczy

1

@kulka Ja jestem właśnie w trakcie, póki co podobna opinia ^^

8

@format1977 Laska twierdzi że płód jest tylko zlepem komórek, których nie można nazwać życiem, zaś o jajku które również zawiera zarodnik i zlepy komórek, mówi że jest nienarodzonym życiem i trzeba je chronić, tu nie trzeba być ekspertem żeby zobaczyć hipokryzję xDD A głupotę tymbardziej bo płód jest już rozpoczętą formą życia, a jajko samo w sobie nie, częściej jest produktem spożywczym ^^

0

@mlodykibic24 Chyba bardziej nośnikami, ale nie wiem nie znam się. Tzn kwarki wysyłają gluony

0

@Gaucho Ciekawe czy jest chociaż świadoma swojej hipokryzji?

3

@NaFazieHitman Ale pokazał że umie grać gwiazdami, więc może warto dać mu szansę..

0

@Kamilos84 Chcieć a móc to niestety dwie różne rzeczy

2

@gorgota Czemu Puyol na ławce? Zaś kolano?

0

@kamilos1214 A co zrobił w tej Anglii jak można zapytać ^^

1

@IronSanHybrid Pokażesz swojego futrzaka? Jak tak to wchodzę w to^^

0

@xJLx Podobno szuka matki pana Z

1

@IronSanHybrid Nie idź jeszcze.. Miałeś mi bajkę przeczytać

0

@student97r Im więcej ludzi tym więcej afer, dlatego w kawiarence panuje ład i porządek, no może czasem.

7

@Jakchcesz Ta i może żeby wibrowało jeszcze, przecież podczas meczu trzymając telefon w kieszeni połowa użytkowników dochodziła by szybciej niż mój stary do sklepu po browar

3

@Commando Need For speed Underground

1

@KamQiX To jawna dyskryminacja, ciesz się że ja też nie mam.

0

@hoeniker Dobre dobre nie powiem

3

@Headliner9 Mi się całokształt podoba, zwłaszcza refren, abstrahując już od słów to po prostu fajna nuta ^^

1

Muszę się do czegoś przyznać, na mojej playliście nałogowo leci hymn Realu.. Tylko nie wyrzucajcie mnie do kawiarni, tam jest zimno :/

2

@kerouac Taa, więcej tu białych niż naszych, niektórzy to już kibicują obu drużynom

0

@Azi Żarty żartami ale jakby grać każdy rewanż u siebie to historia mówi żebyśmy wygrywali wszystko hehe

0

@NGTRX I co w tym dziwnego? Już nie pamiętacie jak rozwalilismy Valencie albo Sevillę u siebie? Ernesto to mistrz pozoru, specjalnie gramy kiche na wyjeździe zeby móc zaskoczyć u siebie. Problem się robi gdy w playoffach rewanż jest na wyjeździe, wtedy przegrywamy bo Ernest nie może zdradzić swojej taktyki, ot cała filozofia.

0

@cinero1996 Polecam wegetariańską Lasagne. Mnóstwo przepisów w necie ;)

2

@Socjopata Co to jakiś strajk czy nie stać Cię na opłacanie avatara. A mówiłem koniec z hazardem to nie posłuchał..

0

@NeroTFP Konto premium to nie żadna tajemnica, nie musisz mówić szyfrem

8

@Hushovt komandore Tebasierro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?