0

@TheNekro94 Wiadomo :)

2

@Mesi12 To samo zrobiłem wczoraj i zamierzam oglądać częściej, takiego kabaretu nigdzie nie znajdziesz idzie się pośmiać przynajmniej

8

@Arkon Odrazu mówię że to autentyk. Moja kuzynka dowiedziała się wczoraj że jest w ciąży. Wielce zdziwiona bo jak można zajść w ciążę po 2 latach regularnego bzykania się bez zabezpieczeń i nie zważania na dni płodne. Na moje pytanie czy nie próbowali z gumkami odpowiedziała mi "To tak jakbyś jadł loda w papierku". Dodam że kuzynka w moim wieku, czyli 23 lata.. 23 pieprzone lata i myślała ze dzieci przynosi chyba kur** bocian.. Wina rodziców? Być może tak, ale problem leży w tym że coraz częściej małolaty po 14, 15 lat są chętne by spróbować o co chodzi z tymi całymi pieszczotami, co to jest ten cały seks, a rodzice jak widać na przykładzie mojej kuzynki nie zawsze są chętni podejmowania tego tematu z dzieckiem, tym bardziej jeszcze małoletnim ( akurat moja kuzynka to abstrakcja w czystej postaci). Jestem za wprowadzeniem edukacji seksualnej w szkole, niech to nie będzie tematem tabu skoro w praktyce i tak już nie jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@-barca4ever- Nie, ale pewnie znajdą się onaniści

0

0

@Qlewer Bican poza zasięgiem? ale chyba Suareza :P Ronaldo z Messim spokojnie w 5 lat go dogonią o ile nie zaprzestaną grać

0

@msmsms Dziwisz się? Oglądnij kiedyś przez cały dzień TVP albo TVP Info, po takiej dawce manipulacji sam zagłosujesz na PiS :D Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć, jeśli usłyszą w TV że jest zajebiscie to będą radykalnie bronić tego choćby nie wiem co, przykre że tak dużo ludzi nie potrafi zachować obiektywizmu zwłaszcza że coraz częściej trąbi się o tym że media należą do polityków. Nawet nie trzeba tego usłyszeć nigdzie, wystarczy trochę uruchomić myślenie..

0

@Jacull Nie będzie to łatwe, ale warto powalczyć w razie okazji

0

@kenneth99 No cóż w dłuższej perspektywie Neymar i tak wniósłby dużo dobrego, a kontuzje byłyby nieuniknione, ale mimo wszystko dobrze że go nie sprowadziliśmy, a na jego miejsce mamy dobrze rokującego Ansu ^^

1

@Jacull A pomyśleć że byłem na początku okienka za jego powrotem.. Co za naiwność

3

@TheNekro94 Dlatego zaznaczył że wykorzystuje niewiedzę wyborców ^^ PiS to mistrzowie w kupowaniu ludzi za ich własne pieniądze.

0

@Gosciuu We własnej osobie, możesz mnie oglądać na polsacie co roku

0

@KamQiX Ja w wieku 7 lat zgubiłem się na lotnisku.. No właśnie pytanie czy to ja się zgubiłem czy moi starzy mnie zgubili..

0

@Danny Gaucho Grziesiu idzie dzisiaj ze mną do roboty, na nic mu się nie zda to wykształcenie

1

@hefaj6 @TheNekro94 Cris jest bardziej uparty dlatego również uważam że będzie grał dłużej, chyba że mu coś "przeskoczy" W głowie ^^

9

@piotrek1315 Myślę że Messi również, za pare lat się okaże kto jest bardziej uparty. Nie zdziwię się jeśli Cris będzie do ponad 40stki grał byle Messi go nie dogonił :D

0

@Kredon ok znalazłem dzięki ^^

0

Czy można gdzieś sprawdzić ile głosów dostał konkretny kandydat na posła/posłankę?

4

@Kamilos84 Jakby mniejszość la Rambli była większa niż mniejszość Niemiecka to byśmy mieli, trzeba zrekrutowac nowych Cules

0

@Bovciek Największa mniejszość w kraju dostaje jeden mandat

0

Podaj piwo kobieto

1

@Hushovt Dużo bardziej wolę politykę niż czytanie o pracy trenera, może to też dlatego że o polityce rozmawia się tu na ogół dużo rzadziej niż o trenerze. Wszystko po jakimś czasie nudzi, saga z Neymarem mimo że była całkiem ciekawa, to jednak pod koniec każdy już nią rzygał :D

1

@l0Messini To jak saga z Neymarem, za pare dni wszyscy zapomną i znów pojawi się ValverdeOut

0

@Mati90fcb Albo to jakaś specjalna kawa która ma usypiać ^^

8

@Mati90fcb Kawiarenka dopiero co powstała, daj się biznesowi rozkręcić

0

@Mati90fcb Jeśli PiS będzie miał większość bezwzględną w Sejmie to i tak może zablokować odrzucenie jakiejś ustawy przez senat. Tu masz fajnie opisane jak może wyglądać taki scenariusz gdzie opozycja zdobędzie Senat
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://oko.press/pis-boi-sie-ze-opozycja-zdobedzie-senat-i-slusznie-to-moze-wymusic-respektowanie-konstytucji/&ved=2ahUKEwikqJq5qJrlAhUBZlAKHbV3BVAQFjABegQIBRAB&usg=AOvVaw3fZNKYPocI7y47CZPl-nNW

3

Wuja mówi próbuj Przemo, próbój Arek, próbujcie panowie

0

Lahoz wyciagamy karteczki

0

@Coutinho007 E nie mów bo akurat Ernest regularnie robi konkretne zmiany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?