Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Wiadomo :)
2
@Mesi12 To samo zrobiłem wczoraj i zamierzam oglądać częściej, takiego kabaretu nigdzie nie znajdziesz idzie się pośmiać przynajmniej
8
@Arkon Odrazu mówię że to autentyk. Moja kuzynka dowiedziała się wczoraj że jest w ciąży. Wielce zdziwiona bo jak można zajść w ciążę po 2 latach regularnego bzykania się bez zabezpieczeń i nie zważania na dni płodne. Na moje pytanie czy nie próbowali z gumkami odpowiedziała mi "To tak jakbyś jadł loda w papierku". Dodam że kuzynka w moim wieku, czyli 23 lata.. 23 pieprzone lata i myślała ze dzieci przynosi chyba kur** bocian.. Wina rodziców? Być może tak, ale problem leży w tym że coraz częściej małolaty po 14, 15 lat są chętne by spróbować o co chodzi z tymi całymi pieszczotami, co to jest ten cały seks, a rodzice jak widać na przykładzie mojej kuzynki nie zawsze są chętni podejmowania tego tematu z dzieckiem, tym bardziej jeszcze małoletnim ( akurat moja kuzynka to abstrakcja w czystej postaci). Jestem za wprowadzeniem edukacji seksualnej w szkole, niech to nie będzie tematem tabu skoro w praktyce i tak już nie jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@-barca4ever- Nie, ale pewnie znajdą się onaniści
0
@NeroTFP xD
0
@Qlewer Bican poza zasięgiem? ale chyba Suareza :P Ronaldo z Messim spokojnie w 5 lat go dogonią o ile nie zaprzestaną grać
0
@msmsms Dziwisz się? Oglądnij kiedyś przez cały dzień TVP albo TVP Info, po takiej dawce manipulacji sam zagłosujesz na PiS :D Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć, jeśli usłyszą w TV że jest zajebiscie to będą radykalnie bronić tego choćby nie wiem co, przykre że tak dużo ludzi nie potrafi zachować obiektywizmu zwłaszcza że coraz częściej trąbi się o tym że media należą do polityków. Nawet nie trzeba tego usłyszeć nigdzie, wystarczy trochę uruchomić myślenie..
0
@Jacull Nie będzie to łatwe, ale warto powalczyć w razie okazji
0
@kenneth99 No cóż w dłuższej perspektywie Neymar i tak wniósłby dużo dobrego, a kontuzje byłyby nieuniknione, ale mimo wszystko dobrze że go nie sprowadziliśmy, a na jego miejsce mamy dobrze rokującego Ansu ^^
1
@Jacull A pomyśleć że byłem na początku okienka za jego powrotem.. Co za naiwność
3
@TheNekro94 Dlatego zaznaczył że wykorzystuje niewiedzę wyborców ^^ PiS to mistrzowie w kupowaniu ludzi za ich własne pieniądze.
0
@Gosciuu We własnej osobie, możesz mnie oglądać na polsacie co roku
0
@KamQiX Ja w wieku 7 lat zgubiłem się na lotnisku.. No właśnie pytanie czy to ja się zgubiłem czy moi starzy mnie zgubili..
0
@Danny Gaucho Grziesiu idzie dzisiaj ze mną do roboty, na nic mu się nie zda to wykształcenie
1
@hefaj6 @TheNekro94 Cris jest bardziej uparty dlatego również uważam że będzie grał dłużej, chyba że mu coś "przeskoczy" W głowie ^^
9
@piotrek1315 Myślę że Messi również, za pare lat się okaże kto jest bardziej uparty. Nie zdziwię się jeśli Cris będzie do ponad 40stki grał byle Messi go nie dogonił :D
0
@Kredon ok znalazłem dzięki ^^
0
Czy można gdzieś sprawdzić ile głosów dostał konkretny kandydat na posła/posłankę?
4
@Kamilos84 Jakby mniejszość la Rambli była większa niż mniejszość Niemiecka to byśmy mieli, trzeba zrekrutowac nowych Cules
0
@Bovciek Największa mniejszość w kraju dostaje jeden mandat
0
Podaj piwo kobieto
1
@Hushovt Dużo bardziej wolę politykę niż czytanie o pracy trenera, może to też dlatego że o polityce rozmawia się tu na ogół dużo rzadziej niż o trenerze. Wszystko po jakimś czasie nudzi, saga z Neymarem mimo że była całkiem ciekawa, to jednak pod koniec każdy już nią rzygał :D
1
@l0Messini To jak saga z Neymarem, za pare dni wszyscy zapomną i znów pojawi się ValverdeOut
0
@Mati90fcb Albo to jakaś specjalna kawa która ma usypiać ^^
8
@Mati90fcb Kawiarenka dopiero co powstała, daj się biznesowi rozkręcić
0
@Mati90fcb Jeśli PiS będzie miał większość bezwzględną w Sejmie to i tak może zablokować odrzucenie jakiejś ustawy przez senat. Tu masz fajnie opisane jak może wyglądać taki scenariusz gdzie opozycja zdobędzie Senat
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://oko.press/pis-boi-sie-ze-opozycja-zdobedzie-senat-i-slusznie-to-moze-wymusic-respektowanie-konstytucji/&ved=2ahUKEwikqJq5qJrlAhUBZlAKHbV3BVAQFjABegQIBRAB&usg=AOvVaw3fZNKYPocI7y47CZPl-nNW
3
Wuja mówi próbuj Przemo, próbój Arek, próbujcie panowie
0
Lahoz wyciagamy karteczki
0
@Coutinho007 E nie mów bo akurat Ernest regularnie robi konkretne zmiany