Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Suzu Nie taka prosta, bo częściej jest tak: Jak jest dobrze nieco chwalimy, jak jest źle to hejtujemy z góry na dół ile się da i wypier*alamy trenera na zbity pysk desperacko upierając się że inny trener z miejsca byłby w stanie zapewnić magiczny styl i trofea. Chciałbym zauważyć tylko że nie jesteśmy już jedynym potężnym klubem na świecie, a inne kluby o klasę czy dwie gorsze też potrafią grać w piłkę i napsuć krwi tym większym. Dlatego kolega @Isso89 ma rację, zamiast się wkurzac lepiej wyjść na spacer ^^
0
@KRKM Cholibka a dopiero co go kupiłem w FPL
0
@Values Pytanie ile takich jeszcze rozegra.. Będziemy oceniać po sezonie, ale generalnie fajnie to może wyglądać, jeśli tylko drużyna będzie odpowiednio zgrana, wystarczająco żeby móc zdominować przeciwnika.
0
@Values Na graniu tak jak w meczu z Betisem.
0
@kolagadawid Przyjemniej być optymistą ^^
1
@8Iniestazo8 Jak wino
0
@Copernicus Owszem zagraliśmy dzisiaj kichę, ale i tak wolę patrzeć z optymizmem na dalszą część sezonu, czas pokaże czy ten projekt wypali, nie będę się bawił w proroka
2
@zadafcb Z kosmosu widać trzy rzeczy.. Wieżę Eiffla, Mur chiński i twoją psiochę ty mały szlaufie
0
@Copernicus Nie, tylko mówię bo są tacy, a twoj wpis tak trochę brzmi :) Tydzień temu zagraliśmy naprawdę dobry mecz, może warto uwierzyć że może być tak częściej, tym bardziej że tak jak wspomniałem nie graliśmy pełnym składem
6
@Copernicus Ja podziwiam skrajnych pesymistów którzy oceniają cały sezon po 3 kolejkach, gdzie mamy cały atak kontuzjowany ^^
1
@dawo17 A to dlatego ze kazdy rywal gra w trochę inny sposób, po za tym trenerzy przeciwnych drużyn też analizują jak przeciwnik zagrał w poprzednim meczu i stara się go zjeść taktycznie. Można narzekac na trenera, ale nie wiem czy można mu dzisiaj przypisać porażkę, po prostu przeciwnik dobrze odczytal nasza grę
1
@Gomess Fajnie ze chociaż na Bernabeu umiemy grać
4
Wywalczony punkt na arcytrudnym terenie, Vamos Barca jedziemy dalej!!!!
0
@blaugrana_36 No tak lepiej narzekać a jak nagle się rozkręcą i sytuacja będzie taka jak z Betisem to Valverde na rękach nosić.. Ocena oceną rozumiem nie twierdzę że gramy super póki co ale niektórzy to już po tej połowie by chcieli cały skład za Neymara oddać :D
0
Jezuu niby wiedziałem że jak wejdę na Ramble to będzie marudzenie ale jednak się łudziłem że po poprzednim meczu ludzie nabiorą trochę cierpliwości a tu taki uj :D
1
@KSSniper Hehe na kapitanie mam hehe
0
@KSSniper bez przesady z tym 3 najlepszym, ale w sumie jak kto uważa, dla mnie jest w top 10 ale przed nim na pewno Neyma w formie i Salah
0
@misiek12319 Niby masz 29 lat a prowokujesz jak małe dzidzi :D Jak przyjdzie to fajnie rzeczywiście wyjdzie na twoje, ale po co o tym ciągle pisać, są jakieś granice :)
1
@kampe Zapomniałeś o OJO
0
@misiek12319 Nie zycze Ci tego ale ciesz się ostatnimi dniami konta :P
0
@Szicek10 Valverde, Rakitić, Busquets, Dembele, Griezz, transfery realu a z poza tych Barcelońskich to jazda na gapę, Podlasie i takie tam
0
@matirix20 25%
0
@kkbarca Or maybe this winter or maybe this Monday, who knows
1
@student97r Podobnie jest z trenerem ^^
1
@MesQueUnClub_87 Może miał dość Rambli i poprosił moderację o bana tak żeby zostawić po sobie ślad legendy..
0
@Rewolucja123 Sprytne sprytne ale @misiek12319 co ty na to xD
0
@Rewolucja123 Jak nie chce jak właśnie przyjął zakład, nie wymiguj się teraz :D
0
@misiek12319 Skoro musisz.. Tylko dla pewności, chodzi o to okienko :D
0
@Hushovt To się okaże ;) Możesz go skreślać z miejsca ale przypomnij sobie ile ma lat i jak wiele może jeszcze dopracować. Wszystko zależy od jego determinacji, jeśli będzie mu zależeć to przy odrobinie szczęścia nawet u nas może być potężnym grajkiem. Nie mówię że tak musi się stać, ale wciąż mam nadzieję ^^
1
@sidzej Jestem.. Oburzam się ale o tym nie piszę bo nie ma to większego wpływu na opinię innych ^^ Wciąż po cichu liczę że Dembe pozamyka mordki wszystkim hejterom, zresztą Valdek to samo