0

Jak na polu golfowym xD To było dobre

0

@baczmus Zdziwiłbyś się ilu naszych ogląda Real w tym ja, dobry meczyk ^^

1

@Tom0VeB @Szreko Pamiętny finał Tetrisa z Pe z bodajże 2004 to było coś lubię do tego wracać :D Teraz już nie jestem na bieżąco kto tam wojuje bo z tego co pamiętam Edzio dobrze leciał. A no i Filipek właśnie

0

@Wittgenstein Ktoś musi być od sucharów :P

1

@Wittgenstein Słabe.. serio.

0

@Konradomoreno Nie gadaj bo wrzutki mają mocne

1

@MrShakira Nie chcę wprowadzić w błąd, ale według tego co się dowiadywałem to do 23.59

1

Co ta łódź podwodna klepie, Cazorla dobry kot

0

Villareal od początku 5 bieg, to może się odbić na reszcie meczu, mam nadzieję że jednak nie wypuszczą tego ^^

0

@catluck Wstrzymaj się VAR edit ok gol xD

1

@SinMistico A co jeśli Ci powiem że możemy grać tak jak z Betisem tyle że częściej.. Pewnie nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz, wstrzymałbym się z tym hurrapesymizmem chociaż do tego grudnia ;)

0

7 minut do liczone jeszcze jest nadzieja xD

0

Ehh.. Szkoda ale zasłużyli :/

0

@Makalu Bo ruskie na sterydach

0

@Maximus2 Też tak myślę :/

0

No chociaż utrzymajcie ten remis chłopy

0

@PatrickoBarca No bo dotrze, tyle że w następnym okienku :D

0

@4drian0 Wirtuozem z pewnością nie będzie, ale nie można skreślać odrazu ze jego projekt nigdy nie wypali. Jakoś tydzień temu po meczu z Betisem nikt nie śmiał cokolwiek złego na trenera powiedzieć, możemy grać częściej tak jak w tamtym meczu tylko do tego potrzeba zgrania, powtarzania pewnych schematów. Weźmy pod uwagę jeszcze fakt że odkąd zaczął się sezon graliśmy bez podstawy w ataku ^^ Przed nami jeszcze wiele meczy w tym sezonie i nie zamierzam z góry zakładać że będzie ujowo, najwyżej się rozczaruję ;)

2

@Darecki Klasycznie numery totka poprosiłbym, będę wdzięczny

0

@SeeleyBooth To co wspólny ramblowy obiad? Ja nie gotuję jak coś

0

@Suzu Grunt to optymizm

5

@Gosciuu O grę u siebie się nie martwię

0

@Suzu To miał być koniec sagi a nie początek nowej :/

1

@Danny Gaucho Deny ja rozumiem wszystko, ale jak przyzwyczaiłeś ludzi do bycia łysym to trzymaj się tego.

3

@SkN Zwolnijmy Valverde, pierwszy lepszy trener będzie w stanie tak poukładać i zmotywować drużynę żeby w Guardiolskim stylu zdobyli tryplet ^^

1

@Suzu Nie taka prosta, bo częściej jest tak: Jak jest dobrze nieco chwalimy, jak jest źle to hejtujemy z góry na dół ile się da i wypier*alamy trenera na zbity pysk desperacko upierając się że inny trener z miejsca byłby w stanie zapewnić magiczny styl i trofea. Chciałbym zauważyć tylko że nie jesteśmy już jedynym potężnym klubem na świecie, a inne kluby o klasę czy dwie gorsze też potrafią grać w piłkę i napsuć krwi tym większym. Dlatego kolega @Isso89 ma rację, zamiast się wkurzac lepiej wyjść na spacer ^^

0

@KRKM Cholibka a dopiero co go kupiłem w FPL

0

@Values Pytanie ile takich jeszcze rozegra.. Będziemy oceniać po sezonie, ale generalnie fajnie to może wyglądać, jeśli tylko drużyna będzie odpowiednio zgrana, wystarczająco żeby móc zdominować przeciwnika.

0

@Values Na graniu tak jak w meczu z Betisem.

0

@kolagadawid Przyjemniej być optymistą ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?