27

@MesQueUnClub_87 A jak oba te wiatry się spotkają powstanie huraganek Brajanek

4

@SHIBA Powiem Ci tak, nie przestawaj :D

0

@SHIBA No ale zielone to właśnie wyznacznik tego że coś się podoba ^^

0

@sebasek99 O dobry przykład, uwagi w szkole. Dlatego taka uwaga nie robiła na mnie większego wrażenia bo wiedziałem że nie będę miał z tego tytułu większych konsekwencji, gdyby rodzice stosowali surowsze kary jednocześnie zależałobymi na tym żeby takich uwag uniknąć za wszelką cenę ;) Po za tym cały czas podajesz jako przykład karę śmierci, ja z kolei mówię o czymś bardziej surowym, myślę że taki delikwent 10 razy bardziej by się zastanowił gdyby pomyślał że w ramach konsekwencji czekać go będzie prawdziwe piekło, bo skoro tak jak mówisz kara śmierci nie robi na nich wrażenia, a tym bardziej dożywocie to jestem przekonany że perspektywa tortur przemówiłaby takiemu do rozsądku. Oczywiście cały czas podtrzymuję że tego typu kary zarezerwowane by były dla prawdziwych zwyrodnialców. Teraz twierdzisz że to niemoralne bądź niehumanitarne, ale jestem pewien że twoja perspektywa trochę by się zmieniła gdyby taka tragedia dotknęła twoją rodzinę, twoje dzieci.. Abstrahując już od chęci zemsty, zrobiłbyś wszystko żeby sytuacja się nie powtórzyła. Przestępstwa były, są i będą i na to nie ma rady, ale postarajmy się znacząco je zmniejszyć, albo chociaż wyeliminować te najpoważniejsze.

0

@normasubiektywna @sebasek99 "Żadna prawna kara nie wyeliminuje przestępstw" no co Ty nie powiesz :D Zawsze się znajdzie nieustraszony, ale zamysł jest taki żeby było ich znacznie mniej. Powiedz mi z jakiego powodu kary przestaną robić na kimkolwiek wrażenie jeśli byłyby bardziej surowe, chyba właśnie na odwrót :) I jaka znieczulica? Nie mówię tu o wprowadzeniu totalnego zaostrzenia przepisów dotyczącego nawet najmniejszych drobnostek tak żeby ludzie bali się zrobić cokolwiek, mowa o skrajnych przypadkach gdzie bezwzględny facet wpada do szkoły i zabija dzieci.. To nie jest normalne i według mnie oczywistym byłoby żeby tacy artyści bali się popełniać tak okropne zbrodnie. Jak widać dożywocie wcale im nie straszne.. A kara śmierci? Nawet to nie przestraszy zamachowca, który jest w stanie poświęcić swoje życie w imię "celów wyższych". Aspekty moralne odłóżmy na bok, to subiektywna opinia każdego z nas, ja stwierdzam tylko że wprowadzenie surowych kar typu tortury w skrajnych przypadkach jak najbardziej by się sprawdziło i wpłynęłoby na niechęć do popełniania drastycznych zbrodni.

0

@sebasek99 Tego nie powiedziałem, to był sarkazm. Uznałes że takie zachowanie niczym się nie różni od tamtego kolesia, a różni się i to bardzo.. Tamten facet swoim zachowaniem zagraża społeczeństwu, a kara tortur ma w swoim zamyśle być ostrzeżeniem i strachem przed dokonywaniem takich czynów. Serio nie poswięciłbyś jednego psychola, by uratować życie wielu niewinnym ludziom? @normasubiektywna Następny sarkazmu nie złapał^^ czytaj ze zrozumieniem, nie jestem za prawem dżungli, tylko za wprowadzeniem rozsądnych przemyślanych kar, które mogłyby uchronić przed dopuszczeniem się tak brutalnych czynów. Tu nie chodzi o żadną granicę, czy etykę, obiektywnie takie kary znacznie wpłynęłyby na przestrzeganie ustalonych przez nas zasad. Nie mówię że jak coś ukradniesz to zaraz Ci mają palce obciąć, ale w przypadku takich bezwzględnych skur**synów psycholi jak ten, którym na rękę jest siedzieć za takie coś w ciupie, takie kary powinny być stosowane. Oczywiście to tylko moje zdanie

2

@olejtm Nasrał na nas xD Tyle że to gówno było warte 222 mln euro.. Nie obchodzi mnie to że się pokłócił z zarządem, nam kibicom do końca swojego pobytu tutaj dawał radość z oglądania jego gry, .. Dryblingów, asyst, goli, do końca dawał z siebie 100%. Jakoś piłkarze i legendy klubu jak Puyol nie twierdzą żeby Neymar na nich nasrał i chętnie zobaczyliby go z powrotem. Mimo wszystko jednak dobrze ze nie trafił tutaj w tym okienku, zobaczymy przynajmniej czy przez ten rok dalej będzie szklanką i czy będzie sens ściągania go tutaj latem

1

@sebasek99 To może całkiem zdejmijmy granice i pozwólmy społeczeństwu rządzić się prawem dżungli skoro każdy może decydować o tym kogo można zabić.. Facet który robi coś takiego jest niebezpieczny dla społeczeństwa i trzeba go odizolować, problem w tym że wielu takim psycholom jest na rękę siedzieć w więzieniu, im to nie robi różnicy, dlatego zgodzę się z @Alanooo że w myśl ostrzeżenia dla innych psychopatów, powinny być wprowadzone kary tortur czy śmierci.

0

@kolagadawid Aa bo myślałem że to nazwa tej yerby :D A przy okazji skąd zamawiałeś

0

@Grzesior667 Też tak miałem z początku, ale zauważyłem że po prostu niektóre są mniej, a niektóre bardziej intensywne :D @kolagadawid z jakiej firmy?
@Colon Dzisiaj nocka więc można ^^

0

Dawno nie było tematu Yerby, właśnie otworzyłem nową próbkę od Verde Mate o nazwie Mass IQ. Niebo w gębie polecam ^^

3

@zodiak_10 Boo? Mnie osobiście ciekawi co tam u somsiada

0

@Headliner9 Ale ani razu przeciwko Neymarowi, fajnie by było utrzeć nosa ^^

9

@konrad1661 Nie polecam, cały hajs będziesz na kupony przewalał ^^

1

@Kamil92 Krytyka to nie narzekanie więc wybrnie z tego ^^

0

@Barca17griezz10 Aaa w ten sposób :D

0

@Barca17griezz10 Miesiąc?

0

@MiczenS W tym sezonie magicznym trio będzie de Jong, Busi, Arthur

3

@ilovvebarcA1916 Naruto kozak nigdy się nie znudzi, choćbym miał 80 lat to na bujanym fotelu będę oglądał z przerwami na Gothica 2 NK ^^

29

Jak będziemy grać jako goście to Barca B nas sklepie do zera

4

@Bobrowik Tworzy multikonto

0

@czółkovsky Bieree

0

@czółkovsky Coś mały ten tort jak na taką okazję i taką ilość osób..

14

@Tom0VeB Wszystko dla ludzi, ale z głową i umiarem ;)

0

@Tasde Coś w tym jest, puściły mu hamulce ewidentnie

0

@barca__rządzi Ważne że somsiad zremisował

0

@Hushovt Wpadnie

0

Co ten bejl, chyba wolne chce se zrobić na golfa

0

Ale jak to wpadło

1

@Colon czy tylko ja tu lubię subwaya?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?