Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Lares To Lares czy Popuś w końcu, bo nie wiem czy składać wniosek o członkostwo do nowego obozu czy do gangu Albani
0
@Pitera277 Jakby to powiedzieć.. Dzisiaj kluczowy dzień, a od poniedziałku kluczowy tydzień ^^
5
@Mlodypro101 To może jak jutro nie będzie Fichado :P
0
@mrboom Myśliwy z zawodu, zamiłowania, czy z naje*ania się ? xD
5
@Mazi Jeszcze wrócisz.. Wszyscy wracają :P
0
@Hushovt Nikogo nie sprowadzali, mamy Barce B ^^
0
@QUNJ No właśnie zauważyłem że niektórym nie przegadasz, zbyt radykalne podejście, mam nadzieję że to nie dorosły facet bo zwątpię w ludzi
0
@Pogba No raczej
1
@dziaraka Nie, specjalnie przesuneli na 2 września bo 31 i 1 to sobota i niedziela i nie można by było sfinalizować transferów tuż przed zamknięciem okienka, a takie zabiegi są dość popularne.
0
@BoRoWieC Znowu za niewinność siedzi?
1
@Mr8lack 2 września godzina 23:59 czyli można rzec że do 3 wszystko się wyjaśni :)
0
@Cule92 Wiadomo :)
0
@SithRM Jest.
0
@Cule92 Pewnie jest, ale z doświadczenia powiem Ci że jest ogrom małolatów i płaczków dających się ponieść emocjom, dlatego trzeba mieć dystans ^^
1
@barcanawieki Niestety pewnie też martwy ehh.. Ciężki dzień w Tatrach, tragedia z piorunem i jeszcze ta informacja.
0
@Cule92 Przyzwyczajaj się już :P
0
@Cule92 To poczekaj aż zobaczysz jak wygląda Rambla z Valverde ^^
2
@msmsms Musisz musisz musisz.. Nic nie musisz facet nie wmawiaj nikomu jak ma kibicować, każdy to robi na swój sposób, a tym bardziej nie wyzywaj od pajaców kogoś kto ma inne zdanie. Sam jestem związany z Barceloną od 10 lat, ale kibicuję sezonowo również innym drużynom, przykładowo dzisiaj Legii, która na codzień mnie mało obchodzi, a mimo to oglądałem mecz, kibicowałem, bo miałem nadzieję że jakaś Polska drużyna dostanie się do LE. Nie możesz się denerwować takimi głupotami, jesteś wiernym kibicem fajnie szanuję, dlatego uszanuj że ktoś może kibicować również drużynie ze względu na ulubionego piłkarza ;)
0
@KmN Muszę się wybrać w końcu ale to już po sezonie
0
@Kamiloza91 Wiadomo, na wyjeździe będzie ciężej więc tym bardziej boli brak bramki, ale przynajmniej na 0 z tyłu jesteśmy
0
Jak na Legię i rywala który według niektórych miał nas zmiażdżyć, to całkiem niezły meczyk
2
OJO!! Schodzi na chwilę z boiska
0
@Jacu327 To dużą stajnię musi mieć :P
0
@MarioVeB! Szkoda nerwów na szambiarzy lepiej oglądać meczyk ^^
0
@Jacu327 Tyle co mój samochód, ciekawe ile koni ma
1
Ile ten Sarri pali dziennie?
EDIT: Ok znalazłem, 3 paczki dziennie, niezły smok
1
@msmsms A jaki masz problem żeby kibicować ktorejs drużynie sezonowo, na przykład ze względu na zawodnika albo trenera :)
3
@msmsms Przywaliłeś się do gościa bo jest Polakiem a kibicuje Argentynie bo gra tam jego idol Messi. No powiedz mi jakim prawem on robi z siebie pajaca w twoim mniemaniu. Przestań mówić komu i w jaki sposób ma kibicować, naucz się że nie każdy myśli tak jak Ty i trzeba uszanować czyjeś poglądy, to nie takie ciężkie jak się wydaje ;)
19
@msmsms Może lepiej ty sie zastanów co piszesz bo właśnie zrobiłeś z siebie kulturalnie mówiąc idiotę ^^ Niech każdy kibicuje komu chce, a już napewno nie róbmy z kogoś na siłę patrioty.
1
@gumaz Wejść nie trudno, ale najlepiej z samego rana żeby uniknąć tłumów ludzi ( w sezonie), no i do południa są dużo mniejsze szanse na burze w górach ^^ A schować się za bardzo nie ma gdzie w pobliżu więc jeśli byłaby taka sytuacja że burza Cię znajdzie będąc przy krzyżu, odejdź od niego i od skał jak najdalej. Jest dużo artykułów w necie co robić gdy spotkasz się z burzą, polecam poszukać :)