0

@Maximus2 Nie ucz ojca

0

Jak byłem za Neymarem tak teraz niech się kisi w Paryżu haha

0

Busi odkupiłeś winy xD

0

Jestem w niebie xD Jakby jeszcze wszyscy hejterzy Valdka po sezonie przepraszali to już wogóle ( z dystansem) :D

1

@Kamil92 przywykłem ^^

4

Griezmann się nie nadaje na 9 sprzedać go

0

@sebo939 No aż nudne to już :D

0

@Deltta Nie przegadasz pan szkoda postów, ten kto potrafi dostrzec pozytywy ten dostrzeże, olać tych smutasów :P

0

@Cvzx Nie gadaj bo w obronie gra dobrze

1

Valverde out bo Griezz strzelił, Rafa zmarnował 2 sety i ogólnie gramy nie najgorzej bez Messiego, no cóż Rambli nie dogodzisz

1

Rakieta za Busiego

0

@dominiczek12 Nie pier*ol głupot bo gramy dobrze, bramki nieraz nam będą wpadać

1

I zaś się trenerowi dostanie a tak było pięknie xD

0

@LuisSalvano No właśnie to samo się tyczy Atleti ;)

0

@LuisSalvano I tak póki co lepiej niż my ;)

0

@didzejos Nie to co Dembele Bang!!

0

@cules100pro Cóż no survival że tak powiem

0

@Bernard777 Noo zależy jaka praca ^^

1

@mercurial2000 Ee tam jakbyś miał iść na imprezę to byś poszedł po prostu Ci się nie chce :P

0

@Pitera277 No, w następną ^^

0

@pliseq13 Odkopane po 6 latach, ale miałeś kolego rację że uciszy ;)

3

@MarioVeB! Może ten też walnął ironię pogubiłem się xD

1

Jednak Aguero na kapitanie daje radę ^^

0

@Transu96 Też miałem ale dam mu jeszcze szansę

0

@NeroTFP No niezłe ambicje i optymizm, czekamy zatem ^^

0

@Witekk10 Wiem wiem ale martwię się o jego dystans :P @MiczenS Oj będzie :P

1

@kerouac Myślę że wygramy dzisiaj

0

@Witekk10 Ale go prowokujecie masakra ^^

0

@misiek12319 No skoro tak bardzo ufasz tym źródłom ^^ Oby się sprawdziło będę happy

0

@Rewolucja123 A co to major, serio pytam nie znam się na tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?