Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maximus2 Nie ucz ojca
0
Jak byłem za Neymarem tak teraz niech się kisi w Paryżu haha
0
Busi odkupiłeś winy xD
0
Jestem w niebie xD Jakby jeszcze wszyscy hejterzy Valdka po sezonie przepraszali to już wogóle ( z dystansem) :D
1
@Kamil92 przywykłem ^^
4
Griezmann się nie nadaje na 9 sprzedać go
0
@sebo939 No aż nudne to już :D
0
@Deltta Nie przegadasz pan szkoda postów, ten kto potrafi dostrzec pozytywy ten dostrzeże, olać tych smutasów :P
0
@Cvzx Nie gadaj bo w obronie gra dobrze
1
Valverde out bo Griezz strzelił, Rafa zmarnował 2 sety i ogólnie gramy nie najgorzej bez Messiego, no cóż Rambli nie dogodzisz
1
Rakieta za Busiego
0
@dominiczek12 Nie pier*ol głupot bo gramy dobrze, bramki nieraz nam będą wpadać
1
I zaś się trenerowi dostanie a tak było pięknie xD
0
@LuisSalvano No właśnie to samo się tyczy Atleti ;)
0
@LuisSalvano I tak póki co lepiej niż my ;)
0
@didzejos Nie to co Dembele Bang!!
0
@cules100pro Cóż no survival że tak powiem
0
@Bernard777 Noo zależy jaka praca ^^
1
@mercurial2000 Ee tam jakbyś miał iść na imprezę to byś poszedł po prostu Ci się nie chce :P
0
@Pitera277 No, w następną ^^
0
@pliseq13 Odkopane po 6 latach, ale miałeś kolego rację że uciszy ;)
3
@MarioVeB! Może ten też walnął ironię pogubiłem się xD
1
Jednak Aguero na kapitanie daje radę ^^
0
@Transu96 Też miałem ale dam mu jeszcze szansę
0
@NeroTFP No niezłe ambicje i optymizm, czekamy zatem ^^
0
@Witekk10 Wiem wiem ale martwię się o jego dystans :P @MiczenS Oj będzie :P
1
@kerouac Myślę że wygramy dzisiaj
0
@Witekk10 Ale go prowokujecie masakra ^^
0
@misiek12319 No skoro tak bardzo ufasz tym źródłom ^^ Oby się sprawdziło będę happy
0
@Rewolucja123 A co to major, serio pytam nie znam się na tym