Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luki 10 Dokładnie, zamów sobie zestaw startowy z Natural market nie zawiedziesz się
0
@lukaszbarca15 To proste każdy chce być piłkarzem
0
@msmsms Zrób mieszankę wszystkiego ^^
0
@Katalonbar 2 września
4
@Mathew86 Widok na skur*ysyna dobre dobre :D
0
@tbas Nie "nawet" tylko "zwłaszcza" jak już.. Byle debil nie obejmuje funkcji prezydenta jednego z najpotężniejszych klubów. Ramblowicze po prostu uważają że wszystko by zrobili lepiej ^^
0
@Encore Nie wszystkie ale ogólnie idzie się pośmiać
0
@Transu96 Trzymam kciuki, mam nadzieję że masz dużo mikstur, albo chociaż skilla dobrego
3
@Witekk10 160 - 180 melonów
0
@Colon Ja daję 2, 3 miarki tego nabieraka czyli coś około 10g, z czasem pewnie będzie więcej leciało, ale jak na pierwszy raz zaparzyłem według instrukcji 25 to mnie przerosło :D
0
@KamQiX Ja dopiero zużyłem tą z trawą cytrynową i opuncją, bardzo dobra, teraz pora na Guaranę :D
0
@Colon Też się cieszę bo bałem się że pójdzie na marne ten zestaw ^^ 350 ml
0
@KamQiX 25 dla mnie zbyt ohydne, przy drugim zalaniu było super, ale może się wprawię jeszcze ^^ Verde zgadza się, 10 różnych 50tek dostałem w zestawie
1
@Odesseiron Mogłeś oddać potrzebującym, wysłać jakąś paczkę, co za marnotrawstwo
0
@Maciej_VeB Bez przesady jeszcze się połamie ^^
0
Znalazłem w końcu swoje optimum, 10g Yerby na całą tykwę, zalewane 2 razy max 3, polecam idealnie oddaje doznania smakowe ^^ Pora wyprobować terere bo dotąd tylko na gorąco było. Pod terere są jakieś specjalne "odmiany" czy to w zasadzie bez różnicy?
0
@bartoszekkk Ile dźwiga tak z ciekawości na klatę
0
@LuisSalvano Zawsze mogą negocjować przyjście Neya za rok
0
@MesQueUnClub96 Pjeniądze
0
@bartoszekkk w sensie sam gryf?
19
@LuisSalvano Co więcej mogą się nie dogadać nawet dzisiaj ^^
6
@Kozinho. Wstałem, zesrałem się..
4
@SeeleyBooth Taa na przykład moja dziewczyna, zastanawiam się czym ona w rzeczywistości jest.
0
@SeeleyBooth Tylko kinder czekoladki albo kidner bueno white
0
@Avada Kedavra No raaczej
3
@Avada Kedavra Że lubisz milfy
0
@SHIBA Powodzonka zatem ^^
1
@Kajtek77 Otóż to, tacy kibice białych którzy darzą sympatią społeczność Barcy powinno się nosić na rękach @Socjopata :P
0
@SHIBA W zeszłym roku po 3 kolejkach byłem pierwszy ale zaspałem parę meczy i moja kariera typera poszła się walić. W tym roku tylko FPL może coś się ugra ^^
2
@Socjopata O, albo taki socjo naprzykład albo Danny ^^