1

@Luki 10 Dokładnie, zamów sobie zestaw startowy z Natural market nie zawiedziesz się

0

@lukaszbarca15 To proste każdy chce być piłkarzem

0

@msmsms Zrób mieszankę wszystkiego ^^

0

@Katalonbar 2 września

4

@Mathew86 Widok na skur*ysyna dobre dobre :D

0

@tbas Nie "nawet" tylko "zwłaszcza" jak już.. Byle debil nie obejmuje funkcji prezydenta jednego z najpotężniejszych klubów. Ramblowicze po prostu uważają że wszystko by zrobili lepiej ^^

0

@Encore Nie wszystkie ale ogólnie idzie się pośmiać

0

@Transu96 Trzymam kciuki, mam nadzieję że masz dużo mikstur, albo chociaż skilla dobrego

3

@Witekk10 160 - 180 melonów

0

@Colon Ja daję 2, 3 miarki tego nabieraka czyli coś około 10g, z czasem pewnie będzie więcej leciało, ale jak na pierwszy raz zaparzyłem według instrukcji 25 to mnie przerosło :D

0

@KamQiX Ja dopiero zużyłem tą z trawą cytrynową i opuncją, bardzo dobra, teraz pora na Guaranę :D

0

@Colon Też się cieszę bo bałem się że pójdzie na marne ten zestaw ^^ 350 ml

0

@KamQiX 25 dla mnie zbyt ohydne, przy drugim zalaniu było super, ale może się wprawię jeszcze ^^ Verde zgadza się, 10 różnych 50tek dostałem w zestawie

1

@Odesseiron Mogłeś oddać potrzebującym, wysłać jakąś paczkę, co za marnotrawstwo

0

@Maciej_VeB Bez przesady jeszcze się połamie ^^

0

Znalazłem w końcu swoje optimum, 10g Yerby na całą tykwę, zalewane 2 razy max 3, polecam idealnie oddaje doznania smakowe ^^ Pora wyprobować terere bo dotąd tylko na gorąco było. Pod terere są jakieś specjalne "odmiany" czy to w zasadzie bez różnicy?

0

@bartoszekkk Ile dźwiga tak z ciekawości na klatę

0

@LuisSalvano Zawsze mogą negocjować przyjście Neya za rok

0

@MesQueUnClub96 Pjeniądze

0

@bartoszekkk w sensie sam gryf?

19

@LuisSalvano Co więcej mogą się nie dogadać nawet dzisiaj ^^

6

@Kozinho. Wstałem, zesrałem się..

4

@SeeleyBooth Taa na przykład moja dziewczyna, zastanawiam się czym ona w rzeczywistości jest.

0

@SeeleyBooth Tylko kinder czekoladki albo kidner bueno white

0

@Avada Kedavra No raaczej

3

@Avada Kedavra Że lubisz milfy

0

@SHIBA Powodzonka zatem ^^

1

@Kajtek77 Otóż to, tacy kibice białych którzy darzą sympatią społeczność Barcy powinno się nosić na rękach @Socjopata :P

0

@SHIBA W zeszłym roku po 3 kolejkach byłem pierwszy ale zaspałem parę meczy i moja kariera typera poszła się walić. W tym roku tylko FPL może coś się ugra ^^

2

@Socjopata O, albo taki socjo naprzykład albo Danny ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?