0

@Bobsono2 Dzięki cześć

0

@adamjttk Spokojnie kolego szanuję za optymizm, ale nic jeszcze nie jest pewne ;)

0

@SeeleyBooth 70 ratowników zajmuje się akcją, mało tego kolejną dobę trwa akcja uwolnienia grotołazów z Wielkiej jaskini śnieżnej. Pracowity okres dla wszystkich ratowników :/

1

@PuszkinFan Już nie rób z Valverde takiego słabiaka, gość może nie daje tyle ile się od niego oczekuje, ale nie przesadzajmy wciąż jest to trener który pracuje w jednym z najlepszych klubów na świecie. Według mnie dałby nam bardzo duzo, a Alba mógłby się skupić bardziej na defensywie

21

@Iago Albo talent Messiego i głowa Messiego

1

@Rafiniaaa Panie szaman daj pan jakieś typy na Legię bo bym coś zarobił w końcu :P

0

@EmilZatopek Dlatego podtrzymuję że PSG z białymi chcą nam po prostu podbić cenę ^^

1

@kiper09 Jak prawie codziennie trenują intensywnie to chyba wypada zrobić dzień regeneracji? Ale co ja tam wiem o treningu :/

0

@Elnuum Pożycz stówę herbików do jutra pls

0

@AdrianJaniak Wciąż jednak jest jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł jeśli chodzi bo Barce

1

@barpol11 nieudacznikiem który złamał serce jej córce i zostawił z dzieckiem?

2

@anonimek Czym tak bardzo Cię zawiódł bo póki co daje newsy godne zaufania, przypominam że jako pierwszy powiedział że Barca będzie negocjować transfer Neymara :)

0

@Kepojus Pare dni temu wszyscy dali by sobie rękę uciąć że jednak nie, tak więc właśnie, zobaczymy ^^

0

@Ramos9248 To było pół żartem oczywiście, wiadomo że wartości odżywcze będą podobne co kiedyś, za to tablica Mendelejewa w substancjach konserwujących już inna ^^

0

@Danny Gaucho To co jemy tylko udaje mięso ^^

0

@msmsms Stek z polędwicy wołowej wysmażony na medium z masełkiem i frytkami mniam, ale z drugiej strony domowy schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną mmm ciężki dylemat kolego dałeś

0

@PatrychoOMimo wszystko to całe bagno to nasza rodzima liga, nie każdy musi czuć się patriotą w piłce, ale miło jednak jak polskie drużyny coś osiągają..

1

@laikike1 To niezły kibic ^^

0

@wawrzyn1 pensja Messiego to ok 10% więc pewnie nie przekroczy 85% łącznie. Kur** chore sa te płace

27

@Transu96 Martwią się i się stęsknili

4

@mindbender84 Kolego uszanuj że strona jest też dla małolatów, niech się jarają czym chcą ^^

1

@Rudi35 Różnie bo zależy od miesiąca i klientów, ale średniorocznie wychodzi coś 4000-5000

7

@barcelification "Fioletowa" lub też znana bardziej jako "notatnik" jest to Polska strona fanów naszego odwiecznego rywala

0

@Drzakubs Kwestia podejścia.. Często śmiejemy się z rzeczy które nam są po prostu obce.. Przykładowo ktoś będzie się śmiał z żartów na temat zdrady dopóki go taka zdrada nie spotka, wtedy trochę zmieni się jego podejście bo najzwyczajniej w świecie będzie miał jakąś tam traumę. Jak podchodzić do żartów? Z dystansem.. Każdemu nie dogodzisz ludzie śmieją się z różnych rzeczy, mimo że jakiś żart sprawi Ci przykrość nie musisz winić za to żartomówcę, dla niego jest to śmieszne, chciał się pośmiać również z Tobą nie miał złych intencji, możesz co najwyżej zwrócić tej osobie uwagę że takie żarty sprawiają Ci przykrość, a jak widzisz taki żart w internecie to o nim nie myśl za bardzo ^^

0

@Sumus28 Na tym polegają negocjacje, nie można wejść odrazu z grubej rury.. Jak dla mnie skończy się maksymalnie na 60 + 160 mln

0

@PopekMonster Ciekawość zmusza ^^

1

@culedawid Może trochę się wypiął fakt, ale nie jest to dla mnie tak dramatyczne jak wszyscy piszą, tak jak mówię do końca u nas dawał z siebie wszystko czy to na treningach czy w meczach, pozytywne stosunki z piłkarzami, dostaliśmy za niego klauzulę, nie wymuszał transferu na siłę żeby obniżyć wymagania PSG, szkoda tylko że się obraził jak małe dziewczynkami wypisał z social no ale trudno. Tak jak wspomniałem traktuję go jako najemnika, nie przeszkadza mi brak jego przywiązania do klubu, grunt żeby dawał z siebie wszystko :)

1

@AV0CAD0 Ale myślisz że nie dałby znać wcześniej gdyby był pewny przenosin? Szejk kusił go pieniążkami i projektem sportowym, a Neymar do końca nie wiedział co ma że sobą zrobić, takich decyzji nie podejmuje sie z dnia na dzień :) Dla mnie też liczą się pewne wartości klubowe, ale nie mam nic przeciwko żeby grał u nas najemnik ^^

0

@culedawid Hah twierdzisz że nie kłóciłbyś się z pracodawcą z którym masz kiepskie stosunki o premię, która według Ciebie była by Ci należna? Proszę.. :) Działania na szkodę klubu można by było mu zarzucić gdyby nie przychodził na treningi, grał padakę w meczach mimo formy.. Nic takiego nie było nie dramatyzujmy już ;)

0

@culedawid Kolego ale jakie działania.. Do końca u nas grał na 100%, przychodził na treningi, poszła klauzula Neymar się zmył, my dostaliśmy kasę i tyle. Kłótnie z Bartkiem to osobny wątek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?