Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobsono2 Dzięki cześć
0
@adamjttk Spokojnie kolego szanuję za optymizm, ale nic jeszcze nie jest pewne ;)
0
@SeeleyBooth 70 ratowników zajmuje się akcją, mało tego kolejną dobę trwa akcja uwolnienia grotołazów z Wielkiej jaskini śnieżnej. Pracowity okres dla wszystkich ratowników :/
1
@PuszkinFan Już nie rób z Valverde takiego słabiaka, gość może nie daje tyle ile się od niego oczekuje, ale nie przesadzajmy wciąż jest to trener który pracuje w jednym z najlepszych klubów na świecie. Według mnie dałby nam bardzo duzo, a Alba mógłby się skupić bardziej na defensywie
21
@Iago Albo talent Messiego i głowa Messiego
1
@Rafiniaaa Panie szaman daj pan jakieś typy na Legię bo bym coś zarobił w końcu :P
0
@EmilZatopek Dlatego podtrzymuję że PSG z białymi chcą nam po prostu podbić cenę ^^
1
@kiper09 Jak prawie codziennie trenują intensywnie to chyba wypada zrobić dzień regeneracji? Ale co ja tam wiem o treningu :/
0
@Elnuum Pożycz stówę herbików do jutra pls
0
@AdrianJaniak Wciąż jednak jest jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł jeśli chodzi bo Barce
1
@barpol11 nieudacznikiem który złamał serce jej córce i zostawił z dzieckiem?
2
@anonimek Czym tak bardzo Cię zawiódł bo póki co daje newsy godne zaufania, przypominam że jako pierwszy powiedział że Barca będzie negocjować transfer Neymara :)
0
@Kepojus Pare dni temu wszyscy dali by sobie rękę uciąć że jednak nie, tak więc właśnie, zobaczymy ^^
0
@Ramos9248 To było pół żartem oczywiście, wiadomo że wartości odżywcze będą podobne co kiedyś, za to tablica Mendelejewa w substancjach konserwujących już inna ^^
0
@Danny Gaucho To co jemy tylko udaje mięso ^^
0
@msmsms Stek z polędwicy wołowej wysmażony na medium z masełkiem i frytkami mniam, ale z drugiej strony domowy schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną mmm ciężki dylemat kolego dałeś
0
@PatrychoOMimo wszystko to całe bagno to nasza rodzima liga, nie każdy musi czuć się patriotą w piłce, ale miło jednak jak polskie drużyny coś osiągają..
1
@laikike1 To niezły kibic ^^
0
@wawrzyn1 pensja Messiego to ok 10% więc pewnie nie przekroczy 85% łącznie. Kur** chore sa te płace
27
@Transu96 Martwią się i się stęsknili
4
@mindbender84 Kolego uszanuj że strona jest też dla małolatów, niech się jarają czym chcą ^^
1
@Rudi35 Różnie bo zależy od miesiąca i klientów, ale średniorocznie wychodzi coś 4000-5000
7
@barcelification "Fioletowa" lub też znana bardziej jako "notatnik" jest to Polska strona fanów naszego odwiecznego rywala
0
@Drzakubs Kwestia podejścia.. Często śmiejemy się z rzeczy które nam są po prostu obce.. Przykładowo ktoś będzie się śmiał z żartów na temat zdrady dopóki go taka zdrada nie spotka, wtedy trochę zmieni się jego podejście bo najzwyczajniej w świecie będzie miał jakąś tam traumę. Jak podchodzić do żartów? Z dystansem.. Każdemu nie dogodzisz ludzie śmieją się z różnych rzeczy, mimo że jakiś żart sprawi Ci przykrość nie musisz winić za to żartomówcę, dla niego jest to śmieszne, chciał się pośmiać również z Tobą nie miał złych intencji, możesz co najwyżej zwrócić tej osobie uwagę że takie żarty sprawiają Ci przykrość, a jak widzisz taki żart w internecie to o nim nie myśl za bardzo ^^
0
@Sumus28 Na tym polegają negocjacje, nie można wejść odrazu z grubej rury.. Jak dla mnie skończy się maksymalnie na 60 + 160 mln
0
@PopekMonster Ciekawość zmusza ^^
1
@culedawid Może trochę się wypiął fakt, ale nie jest to dla mnie tak dramatyczne jak wszyscy piszą, tak jak mówię do końca u nas dawał z siebie wszystko czy to na treningach czy w meczach, pozytywne stosunki z piłkarzami, dostaliśmy za niego klauzulę, nie wymuszał transferu na siłę żeby obniżyć wymagania PSG, szkoda tylko że się obraził jak małe dziewczynkami wypisał z social no ale trudno. Tak jak wspomniałem traktuję go jako najemnika, nie przeszkadza mi brak jego przywiązania do klubu, grunt żeby dawał z siebie wszystko :)
1
@AV0CAD0 Ale myślisz że nie dałby znać wcześniej gdyby był pewny przenosin? Szejk kusił go pieniążkami i projektem sportowym, a Neymar do końca nie wiedział co ma że sobą zrobić, takich decyzji nie podejmuje sie z dnia na dzień :) Dla mnie też liczą się pewne wartości klubowe, ale nie mam nic przeciwko żeby grał u nas najemnik ^^
0
@culedawid Hah twierdzisz że nie kłóciłbyś się z pracodawcą z którym masz kiepskie stosunki o premię, która według Ciebie była by Ci należna? Proszę.. :) Działania na szkodę klubu można by było mu zarzucić gdyby nie przychodził na treningi, grał padakę w meczach mimo formy.. Nic takiego nie było nie dramatyzujmy już ;)
0
@culedawid Kolego ale jakie działania.. Do końca u nas grał na 100%, przychodził na treningi, poszła klauzula Neymar się zmył, my dostaliśmy kasę i tyle. Kłótnie z Bartkiem to osobny wątek