Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BarcaInfo Co mu odwaliło :D
0
@Gosciuu Wydaje mi się że powinno być louder bo "more loud" raczej odpada. Ale ekspertem nie jestem. A może samo "more" By pasowało jeśli "louder" nie wchodzi w grę
7
@Gosciuu Co priv, dawaj na ogólnym niech się Rambla pouczy angielskiego
0
@Katalonbar Jak to świeżak jest
0
@monsterrize Jak na 1 mecz całkiem fajnie, narazie trochę asekuracyjnie, ale jestem pewny że się szybko rozkręci i będzie ciągnął grę do przodu
1
@czosnekfcb Czuj się jak u siebie w domu, ale nie licz że darmowe premium dostaniesz
2
Hah nie uwierzycie co się stało, wchodzę na La Ramble nie? Bo akurat chciałem wejść i przeczytać jakieś niusy no i wchodzę, patrzę i myślę że bana dostałem, a tu się okazuje że to tylko Zmiana regulaminu uwierzycie? Mieliście tak samo? :D
7
@matteoFCB Bo mniej więcej wtedy twój korniszon zaczyna się interesować dupeczkami. No może wcześniej ale to takie max
1
@Momalsino Hazard, Pogba, de Ligt, Kimmich
0
@Mesi12 Nie mam premium żeby wstawiać takie fotki
1
@shinthps Kułła mają mnie spadam stąd
0
@masq Moja ma lepszy, pokazałbym ale nie wypada
4
@Odesseiron I juuuż dzwonimy do płokułatuły
3
@T_TG Przecież wtedy było by tu pusto jak na prezentacji Griezmanna
0
@4drian0 I to i to jest poprawne zależy dokąd zmierzasz :D
0
@EmilZatopek Stary.. Kim my graliśmy dzisiaj, połowa graczy zagrała pierwszy raz, brak zgrania, a Ty wysnuwasz odrazu że nam jest potrzebny Neymar.. Wstrzymaj się chociaż do 1ego meczu sezonu
0
@Veil5ideJuz się wystraszyłem że tylko ja mam jakieś schizy
0
@kkbarca In Ernesto we trust
5
@PIWOSZ89 Gra ciałem, pressing, przegląd pola, szybkie i dokładne podania, strzały z dystansu, wykończenie. Taki Suarez w formie
0
@Transu96 o to to
0
@Phatro Widziałeś notatnik? Nie dziwie sie że tu siedzi facet :D
0
@AmigoBlancos Polać Ci. Ja stwierdziłem że nie ma sensu nawet odpowiadać na takie pochopne komentarze, niektórzy wyłączają myślenie
15
Moderacjo mam pomysł, zrób La Ramble under 21 i Over 21
2
Najgorsze jest to że w meczu o stawkę odwala takie same akcje, rutyna go zgubiła, chłop się nie przykłada
1
@Messi1510 Brawo uczysz się
0
@snupson Panie pobieraj pan apke Rakuten Sports, zaloguj się przez fejsa i oglądaj. Właśnie to zrobiłem i jestem pozytywnie zaskoczony płynnością
0
@Momalsino de Ligta*
2
@JaRo Gimbom nie przetłumaczysz. Idą za tłumem i jak widzą że większość narzeka to też musi ;)
0
@Czechuton Jeszcze nie wiem czy na streamie czy na rakutenie będę oglądał, ale jak coś to wyślę :)
0
@PrinceDamon Ee to spoko już się wystraszyłem ;)