6

@BarcaInfo Co mu odwaliło :D

0

@Gosciuu Wydaje mi się że powinno być louder bo "more loud" raczej odpada. Ale ekspertem nie jestem. A może samo "more" By pasowało jeśli "louder" nie wchodzi w grę

7

@Gosciuu Co priv, dawaj na ogólnym niech się Rambla pouczy angielskiego

0

@Katalonbar Jak to świeżak jest

0

@monsterrize Jak na 1 mecz całkiem fajnie, narazie trochę asekuracyjnie, ale jestem pewny że się szybko rozkręci i będzie ciągnął grę do przodu

1

@czosnekfcb Czuj się jak u siebie w domu, ale nie licz że darmowe premium dostaniesz

2

Hah nie uwierzycie co się stało, wchodzę na La Ramble nie? Bo akurat chciałem wejść i przeczytać jakieś niusy no i wchodzę, patrzę i myślę że bana dostałem, a tu się okazuje że to tylko Zmiana regulaminu uwierzycie? Mieliście tak samo? :D

7

@matteoFCB Bo mniej więcej wtedy twój korniszon zaczyna się interesować dupeczkami. No może wcześniej ale to takie max

1

@Momalsino Hazard, Pogba, de Ligt, Kimmich

0

@Mesi12 Nie mam premium żeby wstawiać takie fotki

1

@shinthps Kułła mają mnie spadam stąd

0

@masq Moja ma lepszy, pokazałbym ale nie wypada

4

@Odesseiron I juuuż dzwonimy do płokułatuły

3

@T_TG Przecież wtedy było by tu pusto jak na prezentacji Griezmanna

0

@4drian0 I to i to jest poprawne zależy dokąd zmierzasz :D

0

@EmilZatopek Stary.. Kim my graliśmy dzisiaj, połowa graczy zagrała pierwszy raz, brak zgrania, a Ty wysnuwasz odrazu że nam jest potrzebny Neymar.. Wstrzymaj się chociaż do 1ego meczu sezonu

0

@Veil5ideJuz się wystraszyłem że tylko ja mam jakieś schizy

0

@kkbarca In Ernesto we trust

5

@PIWOSZ89 Gra ciałem, pressing, przegląd pola, szybkie i dokładne podania, strzały z dystansu, wykończenie. Taki Suarez w formie

0

@Transu96 o to to

0

@Phatro Widziałeś notatnik? Nie dziwie sie że tu siedzi facet :D

0

@AmigoBlancos Polać Ci. Ja stwierdziłem że nie ma sensu nawet odpowiadać na takie pochopne komentarze, niektórzy wyłączają myślenie

15

Moderacjo mam pomysł, zrób La Ramble under 21 i Over 21

2

Najgorsze jest to że w meczu o stawkę odwala takie same akcje, rutyna go zgubiła, chłop się nie przykłada

1

@Messi1510 Brawo uczysz się

0

@snupson Panie pobieraj pan apke Rakuten Sports, zaloguj się przez fejsa i oglądaj. Właśnie to zrobiłem i jestem pozytywnie zaskoczony płynnością

0

@Momalsino de Ligta*

2

@JaRo Gimbom nie przetłumaczysz. Idą za tłumem i jak widzą że większość narzeka to też musi ;)

0

@Czechuton Jeszcze nie wiem czy na streamie czy na rakutenie będę oglądał, ale jak coś to wyślę :)

0

@PrinceDamon Ee to spoko już się wystraszyłem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?