1

@shinthps Kułła mają mnie spadam stąd

0

@masq Moja ma lepszy, pokazałbym ale nie wypada

4

@Odesseiron I juuuż dzwonimy do płokułatuły

3

@T_TG Przecież wtedy było by tu pusto jak na prezentacji Griezmanna

0

@4drian0 I to i to jest poprawne zależy dokąd zmierzasz :D

0

@EmilZatopek Stary.. Kim my graliśmy dzisiaj, połowa graczy zagrała pierwszy raz, brak zgrania, a Ty wysnuwasz odrazu że nam jest potrzebny Neymar.. Wstrzymaj się chociaż do 1ego meczu sezonu

0

@Veil5ideJuz się wystraszyłem że tylko ja mam jakieś schizy

0

@kkbarca In Ernesto we trust

5

@PIWOSZ89 Gra ciałem, pressing, przegląd pola, szybkie i dokładne podania, strzały z dystansu, wykończenie. Taki Suarez w formie

0

@Transu96 o to to

0

@Phatro Widziałeś notatnik? Nie dziwie sie że tu siedzi facet :D

0

@AmigoBlancos Polać Ci. Ja stwierdziłem że nie ma sensu nawet odpowiadać na takie pochopne komentarze, niektórzy wyłączają myślenie

15

Moderacjo mam pomysł, zrób La Ramble under 21 i Over 21

2

Najgorsze jest to że w meczu o stawkę odwala takie same akcje, rutyna go zgubiła, chłop się nie przykłada

1

@Messi1510 Brawo uczysz się

0

@snupson Panie pobieraj pan apke Rakuten Sports, zaloguj się przez fejsa i oglądaj. Właśnie to zrobiłem i jestem pozytywnie zaskoczony płynnością

0

@Momalsino de Ligta*

2

@JaRo Gimbom nie przetłumaczysz. Idą za tłumem i jak widzą że większość narzeka to też musi ;)

0

@Czechuton Jeszcze nie wiem czy na streamie czy na rakutenie będę oglądał, ale jak coś to wyślę :)

0

@PrinceDamon Ee to spoko już się wystraszyłem ;)

2

@Avada Kedavra Jakość na tyle żebym widział piłkę i zawodników, przy 480 da się oglądać? No i ile wtedy pochłonie

0

@deyna2018 Nie, tylko extra

0

Ile mniej więcej mi internetu zeżre obejrzenie takiego meczu?

6

@Socjopata Ale żeś się przebrał, nie poznałem :O

1

@matijas Niestety tak, łącze się w bolu i sam będę szukał gdzie indziej

0

Ciekawe jakby się Neymar dogadywał z Cristiano w Piemonte

0

@JaSzymon O kurde chętnie zobaczę

5

@Nazio87 Chyba premium a nie extra :D

0

@Theodore_Bagwell Przynajmniej hajs się będzie zgadzał, chyba że zarobiłeś na transport z i do roboty :D

0

@JaSzymon Nowy sezon wychodzi już w sierpniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?