Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile mniej więcej mi internetu zeżre obejrzenie takiego meczu?
6
@Socjopata Ale żeś się przebrał, nie poznałem :O
1
@matijas Niestety tak, łącze się w bolu i sam będę szukał gdzie indziej
0
Ciekawe jakby się Neymar dogadywał z Cristiano w Piemonte
0
@JaSzymon O kurde chętnie zobaczę
5
@Nazio87 Chyba premium a nie extra :D
0
@Theodore_Bagwell Przynajmniej hajs się będzie zgadzał, chyba że zarobiłeś na transport z i do roboty :D
0
@JaSzymon Nowy sezon wychodzi już w sierpniu
0
@Theodore_Bagwell Cóż no zaryzykowałeś
0
@AeroxKontuzje zniszczyły jego ambicje sportowe, po za tym osiągnął i tak sporo w Europie
2
@Aerox Nie ma to jak wytykać brak ambicji facetowi który będzie zarabiać milion tygodniowo. Wygrał co miał wygrać w Europie
0
@Encore Gdyby nie te kontuzje mógłby nieźle zamiatać na tym skrzydle :/
0
@Odesseiron ale że netto?
0
@FC Barca Fan Trza było zostać piłkarzem
2
@daniel32778 Nie trzeba być obrońcą Valverde żeby umieć stwierdzić fakty. Widzisz to co chcesz widzieć
0
@MesQueUnClub96 Ale ja nie mówię że Ty mówisz :D Każda telewizja na swój sposób manipuluje, ciężko zachować obiektywność w mediach
4
@MesQueUnClub96 TVN pewnie powie: Rząd po raz kolejny wydaje pieniądze na głupoty
0
@Grichon Mario jest nie do podrobienia ^^
5
@Grichon Google dinozaur
3
@Bobo25 Są, zarezerwowani tylko dla prawdziwych kobiet ;)
0
@Janas11224 Mimo wszystko spytaj się modedatora może się ugnie
0
@Janas11224 Poproś moderację może będą w stanie ;)
1
@Nihas Kimmich, de Ligt, Van Dijk, de Bruyne, Neymar, Mbappe, Sane i więcej nie trzeba :D
2
@Gaucho Wiadomo ze apetyt rośnie w miarę jedzenia i Messi chciałby jak najwięcej zarabiać, zresztą zasługuje na to. Ale może się zlituje ????
0
No gruba telenowela, jeśli szejki się nie zgodzą na wymianę to spróbujemy pewnie w następnym lecie, o ile Neymar nie przejdzie gdzieś indziej. Hajsu nie ma już żeby wyłożyć ponad 150 mln
4
@MichalZZZ Myślę że nieraz będzie dawał to co najlepsze, ale napewno nie tak regularnie jak kiedyś
4
@SuperPatsonFCB Dopóki będziesz na jej utrzymaniu to się nie skończy. Nie musisz się od razu wyprowadzać wystarczy że jej będziesz pomagał w domu, dokładał się do rachunków i przestanie Cie traktować jak gówniaka, którym jeszcze po części jesteś ;)
0
@ranger3120 Słyszałem że ma pęknięty kręgosłup w kilku miejscach.. Współczuję, renta mu nie wróci zdrowia. No to teraz odsetek chętnych na spróbowanie bungee drastycznie zmaleje.
1
@BarcaInfo Ale my Cię nie widzimy BANG!! hehe taki suchar z rana
1
@LuisSalvano Wypowiedzi często są koloryzowane, wątpię żeby Cillessen miał jakiś problem do Barcy