Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wawrzyszewski Mam nadzieję że chodzi o Rakiete i Semedo
2
@TheNekro94 Wiek to tylko liczba kolego, ni3 każdy musi być ustatkowany mając te 30. Chce niech i do 50 tki gania za laskami je zaliczać, dla mnie dziecinne podejście to właśnie takie typowo stereotypowe ;)
0
@MESSIah16 Dokładnie, wszyscy liczą że nam PSG promocje zrobi, będą chcieli wydoić ile się da z niego, a jak nie to grzecznie Neymar wróci do gry w Ligue 1.
1
@blaugrana1980 Neymar ma podpisany kontrakt i PSG jak będzie chciało to jemu mogą co najwyżej zepsuć wizerunek.. Czyli może się skończyć jak z Verattim, pobuntowal, pobuntowal i zmiękł. Pewnie że bardziej im się opłaca go teraz sprzedać, ale to nie do końca tak że Barca może dyktować warunki, PSG napewno nie zrobi nam jakiejś promocji.
6
@kielon93 Koszt wyjazdu wyniesie więcej? To czym oni tam lecą promem kosmicznym?
9
@Ghotti Hahahha zatrzymaj te karuzelę bo mnie skręca
1
@FutbolowyJanusz Lool gruba imba xD
0
@Veb1233 Bardzo optymistyczne to jego środowisko.
2
@german_17 Z całego serca życzę przegranej ^^
2
@Kondzix No jak wrzucasz nagie foty to rzeczywiście coś nie tak :D
4
@mysloner Jak Ney u nas wyląduje to Bartek zrobi wszystko żeby siostra urodzin nie miała
1
@ukaszz Mbappe prawie jak Morgan Freeman xD
1
@KSSniper Nie tyle być może co napewno jest masa takich ludzi tylko nie wykorzystali tego, dawaj zapiszemy się do okręgówki może z nas coś będzie jeszcze xD
0
@DonAndresFCB No pewnie że nie łatwo,ale w przyszłości będzie dużo łatwiej biorąc pod uwagę jak wszystko się rozwija. Takich talentów jak Messi jest mimo wszystko dużo tylko trzeba ich dobrze naprowadzić już od małego. Nie umniejszam oczywiście naszemu mistrzowi, ale taka jest prawda :)
1
@18wojtek99 Coraz nowsze sprzęty medyczne, większa wiedza na temat fizjologi i treningu, profesjonalne szkolenie zawodników w młodym wieku, wszystko idzie do przodu, za X lat co drugi zawodnik może osiągać obecny poziom Messiego. Odważna teoria ale tak może być ;)
0
@Kamiloza91 Zgodzę się, ale kto mówi o Umtitim w rozliczeniu za Neya :D
6
@krzysiekVeB To się okaże i obyś miał rację ;)
7
@dzagos 12 latki składają takie rymy kolego nie żeby coś :D Ale jak się tym jarasz to nie mam nic do tego ^^
0
@Gibbon_FCB Załóż się z nim
0
@kkbarca Tylko sam papa smerf
0
@ddanioofcb Komentarze "szkoda tylko ze Valverde będzie trenerem" za 3 2 1
0
@tItOveN_Juventus Prędzej wyszkolimy sobie nowego de Ligta :P
1
@krefi10 Prędzej sami sobie wyszkolimy ŚO do konkretnego poziomu. Akurat w tym jesteśmy dobrzy.
0
@Criss18Barca Mi się marzy Guardiola w PSG, on umie z gwiazd stworzyć kolektyw. Oczywiście to nierealne ;)
0
@ViscaBarca123 No raczej
0
@Pogba Bier całkiem opłacalna robótka ^^
0
@huberto286 Nie bo oficjalki nie było chyba że coś przeoczyłem to pardon ;)
0
@Pogba Średnie, czyli zależy ile będziesz zapieprzał. Żeby wykręcić te 1500 tygodniowo pewnie musiałbyś zapieprzać dzień w dzień po 12-14 godzin. Spoko robótka
0
@Homeopata8989 Skąd ta nazwa się wgl wzięła? Tzn wiem ze ma zastąpić Juve w Fifie ale skąd sam pomysł na nazwę :D
0
@huberto286 Nie w Juve tylko w Turynie ;)