2

@Norbaj66 Czekam czekam, ciekaw jestem tego nowego nabytku. Hazard czy jak mu tam

1

@xofcbxo @LuisSalvano Ty patrzaj minęły 3 lata i dalej pamietajo, wieczny fejm hehe

7

@Hrzan I po tym się poznaje prawdziwych kibiców, a nie wieczne narzekanie na trenera i zarząd, jakbyśmy jeszcze jakiś wpływ na to mieli ;)

0

@Grubson06 Nie. On sie nie musi z tego cieszyć bo to rutyna jest. Mi się wydaje że ta euforia bierze się z perspektywy dojeżdżania na treningi Seatem.

0

@kingmati414 Co za gość xD

0

@NeroTFP Staram się być obiektywny ^^

0

@NeroTFP Ja tam go nie oceniam, po prostu osobiście mnie drażni takie zachowanie taki już jestem ^^

7

@NeroTFP Nic złego, ale ta jego duma i arogancja jest po prostu wkur*iająca, jednych to podnieca innych drażni.

0

@Naker Ee no jako stoper coś tam gra

37

@Mathew86 Ale to chyba normalne, sponsor nie daje kasy z miłości do klubu tylko liczy na reklamę.

0

@chudym No to pytanie nie do mnie kolego,najwidoczniej mogą

5

@Transu96 No właśnie ma bo niektóre strony czy aplikacje sobie tego nie życzą i blokują możliwość ^^

7

@KSSniper To pomyśl jak się musi Coutinho czuć po scenariuszu sci-fi który stał się faktem xD

0

@Jericho Taa i ta okładka Marki porównującej lądowanie na księżycu z meczem z Bayernem

0

@Jericho I jak tam piszą coś ciekawego?

1

@Lares Prawda :)

2

@Transu96 Zbudź się zesrałeś się xD @jedrek7000 A tak poważnie to miałem kiedyś taką rozkminę i kto wie może jakiś Netlix czy inne HBO na to wpadnie.

0

@ddanioofcb Wspominam najlepiej tamten sezon, najpierw przejście w miarę mocnego już wtedy Man City, wpierdziel Francuzom, zemsta na Bayernie w tym piękne uciszenie Neuera i 3 1 z Juve. Mistrzostwo :D

0

@Mns21 No wiadomo przecież wszystkich nie pogodzisz, Suarez będzie się musiał pogodzić z rolą wchodzącego z ławki. Albo będą grali na zmianę z Grizzim. Ale to będziemy myśleć jak Neymar przyjdzie, póki co telenowela trwa :)

0

@Mns21 Dembele będzie rotował z Neyem i Messim. Ciężko znaleźć inne wyjście, a jak koniecznie dać Dembele pierwszy skład to Messi musiałby grać w pomocy, albo na szpicy razem z Griezmannem w 4 4 2, jest pare opcji ale to wszystko leży w rękach trenera ^^

1

@msmsms I tak Gothic lepszy :P

6

@Mns21 To jest właśnie jeden z niewielu którzy są warci 200 ;)

0

@DonAndrzejos Nawet jeśli to prawda, to może zarząd chce sprzedać Coutinho żeby mieć hajsy na Neymara

0

@xofcbxo o kur*a

0

@Jackazz wpisujesz @ i bez spacji nick osoby którą chcesz oznaczyć czyli @Jackazz

0

Dobra czyli Legia, Piast i Lechia. Kto najdalej zajdzie jak myślicie?

2

@Katalończyk 99 Straciła honor nie wygrywając w pierwszym meczu. Żeby go odzyskać muszą się bardziej postarać.

0

Przesadziłem z tym 3 0 bedzie 5 jak nic xD

4

@QuentinTarantino Nawet jeśli hajs był tym czynnikiem który zadecydował o przejściu, to przecież to jego sprawa, nikomu nic do tego

2

@Janiama Ciebie się też pytał? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?