Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Norbaj66 Czekam czekam, ciekaw jestem tego nowego nabytku. Hazard czy jak mu tam
1
@xofcbxo @LuisSalvano Ty patrzaj minęły 3 lata i dalej pamietajo, wieczny fejm hehe
7
@Hrzan I po tym się poznaje prawdziwych kibiców, a nie wieczne narzekanie na trenera i zarząd, jakbyśmy jeszcze jakiś wpływ na to mieli ;)
0
@Grubson06 Nie. On sie nie musi z tego cieszyć bo to rutyna jest. Mi się wydaje że ta euforia bierze się z perspektywy dojeżdżania na treningi Seatem.
0
@kingmati414 Co za gość xD
0
@NeroTFP Staram się być obiektywny ^^
0
@NeroTFP Ja tam go nie oceniam, po prostu osobiście mnie drażni takie zachowanie taki już jestem ^^
7
@NeroTFP Nic złego, ale ta jego duma i arogancja jest po prostu wkur*iająca, jednych to podnieca innych drażni.
0
@Naker Ee no jako stoper coś tam gra
37
@Mathew86 Ale to chyba normalne, sponsor nie daje kasy z miłości do klubu tylko liczy na reklamę.
0
@chudym No to pytanie nie do mnie kolego,najwidoczniej mogą
5
@Transu96 No właśnie ma bo niektóre strony czy aplikacje sobie tego nie życzą i blokują możliwość ^^
7
@KSSniper To pomyśl jak się musi Coutinho czuć po scenariuszu sci-fi który stał się faktem xD
0
@Jericho Taa i ta okładka Marki porównującej lądowanie na księżycu z meczem z Bayernem
0
@Jericho I jak tam piszą coś ciekawego?
1
@Lares Prawda :)
2
@Transu96 Zbudź się zesrałeś się xD @jedrek7000 A tak poważnie to miałem kiedyś taką rozkminę i kto wie może jakiś Netlix czy inne HBO na to wpadnie.
0
@ddanioofcb Wspominam najlepiej tamten sezon, najpierw przejście w miarę mocnego już wtedy Man City, wpierdziel Francuzom, zemsta na Bayernie w tym piękne uciszenie Neuera i 3 1 z Juve. Mistrzostwo :D
0
@Mns21 No wiadomo przecież wszystkich nie pogodzisz, Suarez będzie się musiał pogodzić z rolą wchodzącego z ławki. Albo będą grali na zmianę z Grizzim. Ale to będziemy myśleć jak Neymar przyjdzie, póki co telenowela trwa :)
0
@Mns21 Dembele będzie rotował z Neyem i Messim. Ciężko znaleźć inne wyjście, a jak koniecznie dać Dembele pierwszy skład to Messi musiałby grać w pomocy, albo na szpicy razem z Griezmannem w 4 4 2, jest pare opcji ale to wszystko leży w rękach trenera ^^
1
@msmsms I tak Gothic lepszy :P
6
@Mns21 To jest właśnie jeden z niewielu którzy są warci 200 ;)
0
@DonAndrzejos Nawet jeśli to prawda, to może zarząd chce sprzedać Coutinho żeby mieć hajsy na Neymara
0
@xofcbxo o kur*a
0
@Jackazz wpisujesz @ i bez spacji nick osoby którą chcesz oznaczyć czyli @Jackazz
0
Dobra czyli Legia, Piast i Lechia. Kto najdalej zajdzie jak myślicie?
2
@Katalończyk 99 Straciła honor nie wygrywając w pierwszym meczu. Żeby go odzyskać muszą się bardziej postarać.
0
Przesadziłem z tym 3 0 bedzie 5 jak nic xD
4
@QuentinTarantino Nawet jeśli hajs był tym czynnikiem który zadecydował o przejściu, to przecież to jego sprawa, nikomu nic do tego
2
@Janiama Ciebie się też pytał? :D