6

@WildKidzML Jak możesz oceniać czyjąś logikę kiedy sam jej nie używasz :)

2

@Danger204 Aż mi się przypomniał "eksperyment" z Whitaker'em :D

1

@IronSanHybrid Też o tym pomyślałem :P

1

A co jeśli to posty same się usuwają i nie chcą nam tego powiedzieć

1

@Katalonbar Dochodzi jeszcze prawdopodobnie pewniejsza pozycja w zespole

2

@barcelonaLM Dopóki są to normalni kibice Realu to nie ma problemu, gorzej jak wyskoczą trolle z jaskini:D

2

@kerouac Plus jest taki że większość zawodników się buntuje aby do nas przyjść a nie odejść ^^

0

@LeoMessi1994 No to jest przy założeniu oczywiście mega ofensywnym i jakbyśmy chcieli wszystkich tych panów upchnąć w składzie, osobiście chciałbym spróbować takie 4 4 2 z tym że Messi z Griezmannen/Suarezem na szpicy a w środku pomocy mamy duże pole manewru, ofensywnie mamy Coutinho,Arthura, defensywie Busie,Vidal i coś po środku czyli de Jong i Rakieta. Ale wiecznie byśmy tak nie pograli bo atak byłby zajechany, dlatego trener ma niezłe zadanie żeby pare różnych ustawień znaleźć

0

@LeoMessi1994 Coś za coś, to jest ustawienie bardzo ofensywne, Messi i Coutinho musieliby grać wysokim pressingiem, a w razie kontry obrona nie mogłaby dawać plamy

8

@badej60 Samych buntowników sprowadzamy ^^

1

@kerouac Myślałem że do posta niżej odpowiedziałeś gdzie zakładane jest co innego xD Mimo wszystko Dembe będzie musiał wchodzić albo za Neymara albo za Messiego, ewentualnie jakbyśmy chcieli dać mu grać cały czas w podstawie to albo Messi musiałby grać na szpicy razem z Griezmannen albo Suarezem w 4 4 2 albo cofnąć się do pomocy i wtedy Grizz mógłby grać z gryzoniem w parze. Przy takim ustawieniu Alba i PO skupiają się bardziej na defensywie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Deny06 Zakładając że pozbylibyśmy się Semedo i jest to możliwe to ja bym spróbował 4 4 2 ofensywnie, Roberto i Alba oczywiście głównie skupieni na defensywie wtedy
Roberto, Pique,Lenglet, Alba
Dembe, Messi, Coutinho, Neymar
Griezmann, Suarez

1

@kerouac Czemu akurat Dembele? Prędzej Coutinho odejdzie, a Suarez powoli będzie się musiał godzić z rolą zmiennika ewentualnie pół na pół. Młodszy nie będzie, a do tego problemy z kolanem.

1

@Elnuum Zgodzę się i jest to nienormalne

20

@BarcaInfo Kwestia tygodni

0

@Elnuum Wtedy potrzebowalibyśmy zmiennika dla gryzonia

0

@Commando Nie tyle grzeczny co się wystraszył szejka

0

@TonySoprano Dembele można rotować na obu skrzydłach, Suarez prędzej zmiennikiem Griezmanna, a Cou do pomocy ewentualnie do rotowania na LS, ja bym to tak widział, ale wątpię że Cou zostanie jeśli przyjdzie Neymar.

0

@salandrill2 Oj panie różnie, raz 5 godzin, raz 10, raz wstaje o 8 rano żeby następnego dnia wstać o 13 :D

0

@Kompletny Miej honor nie sprzedawaj się

0

@szkutnik91 Toż to promocja

27

Mimo że wierzę że Coutinho jeszcze by u nas pograł na miarę jego potencjału, to jeśli za niego ma przyjść Neymar to mówię stanowcze tak

0

@Momalsino Moim zdaniem Messi nie odpuści dopóki nie wygra Mundialu, ale nie dłużej niż 40

0

@mariosss20 Oj tak San Andreas jest nie do podrobienia, osobiście nie mogłem się wczuć w klimat Vice City, może też dlatego ze przechodziłem je poraz pierwszy w dobie uniwersum HD

0

@fajny_football Wydaje mi się że nie tylko Josep Maria Bartomeu Floreta di Barcelona by tak postąpił, większość polityków szaleje podczas ostatnich kadencji. To jest wada demokracji.

2

@barcanawieki A tak serio to krem nawilżający nie tłusty tak żeby nie z zapychać porów, żeby skóra mogła oddychać. Wycieczki z dziewczyną po drogeriach jednak czasem się przydają ^^

13

@barcanawieki Krem do cery potrądzikowej

4

@Commando Chyba sami w to nie wierzą

32

Taa szanse wzrosną z 1 na 2% Dembele nigdzie się nie wybiera panie Kovac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?