1

@Odesseiron Jak to nie czekolada.. To co ja.. Oh shit

1

@blaugrana1980 No na Wspólnej..

0

@myscooter Na flashcore pokazuje że 91 ma w LA liga Higuain :O

0

@myscooter Zależy bo ja liczyłem same ligowe bramy i rzeczywiście wtedy się obu nie zgadza

1

@myscooter Serioo? No tego to bym się nie spodziewał :D Ty w sumie przeceniles Higuaina :D

0

@Triv44 Cristiano,Cavani i Ibra ;)

5

@Rewolucja123 hehehe

1

Nie zapomnijcie oddychać panowie a już napewno mrugać ;)

2

@Darecki Powiem tak.. Ludzie się dzielą na tych którym nie trzeba tego tłumaczyć i takich którzy nigdy nie zrozumieją miłości do ryzyka.. Połączenie pasji z adrenaliną to coś pięknego, oczywiście będąc świadomym że w kilka chwil może Cię nie być.. Ja osobiście wspinam się po górach bez zabezpieczeń, polecam oglądnąć sobie dokument Alexa Honnolda "Free solo", pewnie o nim słyszałeś dostał niedawno Oscara ^^

2

@Criss18Barca Jutro ja się nie pojawię, zakwasy mam jak cholera :/

0

@th@les Z całą pewnością fejk, jeśli rzeczywiście było by coś na rzeczy to by podesłał Ci to zdjęcie, jak chcesz możesz iść na policję ale takich naciągaczy będzie dziesiątki.

4

@blaugrana1980 Jak to przecież Messi jest od wszystkiego

0

@Barcelismo Całkiem beautiful, wygląda jak baletnica :D

3

@Veb1233 Fortnite'a się nie da zatrzymać, taki klub jak Atleti powinno o tym wiedzieć

1

@Kapitan hawk Wyczuwam top 10 tym razem ^^

0

@MESSIah16 Ja tam nie mam żalu do Brazylii, kibicuję naszym zawodnikom

9

@Kapitan hawk Nie poddawaj się złota klawiatura tuż tuż ^^

18

@Momalsino Nie wiem, a na którą grupę głosujesz?

0

@Kapitan hawk Pamięciówke zrobiłeś? ^^

0

@Katalonczyk1995 *ćwirk* *ćwirk*

0

@Obergruppenfuhrer Przestańcie już nakręcać :D

1

@Chwytliwy @BarcaInfo Panowie solówa na priv, nie wszyscy muszą patrzeć na waszą kłótnie ;)

0

@Rewolucja123 Polemizowałbym

2

@PeteR10 Czemu zła? Jeśli chodzi o Madryt to AS jest w miarę wiarygodne

1

@BarcaInfo Cóż No.. Polać mu

0

@Kamiloza91 Może Erni postawi wkoncu na młodych

0

@Kamiloza91 Wague niekoniecznie się musi ograć w rok :D Po za tym Nelson nieraz pokazał że potrafi wydryblować obronę rywala, podać fajną piłę, nie jest to regularne, ale dałbym mu jeszcze sezon na wykazanie się, a w następnym okienku w razie totalnej klęski kogoś by się poszukało, bo jak zauważyłeś nie ma obecnie nikogo przyzwoitego na rynku do wyjęcia.

0

@Kamiloza91 Naściągajmy emerytów jasne jak mamy 3 PO, którzy nie są wcale tacy źli jak wszyscy piszą :D Jako zmiennika też go nie widzę, bo tak jak wspomniales mamy Wague, którego trzeba ogrywać. Jakby była jeszcze konkretna opcja zamiast Semedo to można go sprzedać, ale wymienić na Alvesa to jak dla mnie przesada :D Chociaz gdyby Alves nie pobierał jakiejś kosmicznej pensji to można by było nawet spróbować.

0

@JaSzymon Co ty nie.. Nie może być :O

0

@krzychu1526 W komentarzach niżej do tweeta jeszcze lepsze jest z całym tekstem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?