Matheu12
Dołączył/a: wrzesień 2021
Małe
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ojj Bereś co to pier... Przecież to Wyspy Owcze, a nie jakieś Getafe
2
Coś tam Lewy bez tej formy jednak zrobił. W sumie to co do niego należy.
Chociaż szczerze wątpię, ze Lewy wróci do dobrej formy, bo Wyspy Owcze to CR7 też gwałcił bez formy.
7
Mnie ten komentarz męczy. Takie wchodzenie w dupe naszym graczom, gdzie kompletnie nie zasługują. Już lepiej pocisnąć potrafił Szpakowski
0
@Kazragore ten karny nam dupe uratował.
3
Spokojnie, musimy się przyzwyczaić do nowych standardów. Jeszcze kilka lat grania takiej kupy i będziemy się cieszyć z takich zwycięstw
0
Zobaczymy jak będzie z Albanią
0
@Esteban_ może będzie lepiej, ale przypominam, że to Wyspy Owcze a w Barcelonie na razie grał tragedię
3
@FcPortoFan1999 zobaczymy, przecież to Wyspy Owcze. Niech w LaLidze pokaże pazur
2
Spokojnie, wróci do Barcelony i tam nie będzie 20 sekund na pomyślenie jak uderzyć
2
Nie ma co się spieszyć, szanujemy piłeczkę
1
Lewy powie, ze udźwignął presję przy karnym z Wyspami Owczymi i fajrant
0
Szkoda, że Wyspy Owcze nie mają kompletnie pomysłu na atak.
1
@draxidox ja już nie ogarniam tych zasad
0
Ej, ale w końcu jak to jest z tym tempem w czasie rzutów karnych? Można zmieniać czy nie można?
11
Najgorsze jest to, że wygramy 1-0 i będzie zero refleksji.
1
Ale żenada, wielka szkoda.
5
Więcej wywiadów pajacu i usprawiedliwiania grania gówna.
2
Lewy, Ty to masz charakter!
2
@michal26 ja nie wiem po jakiego grzyba tam ludzie poszli. Dla tych piłkarzyków mam zero szacunku.
4
Wyspy Owcze grają jeszcze gorzej od Mołdawii. Chyba tylko San Marino zostaje nam
13
Ale dośrodkowanie, ja pierdole xD
3
Lewy forma gówno.
0
Chyba czas skorzystać znowu z toalety jak w meczu Barcy...
0
My nawet nie umiemy grać na aferę, bo te lagi w ogóle nie są celne
0
@barcelonaLM Owce będą gorsze, bo są słabsi to jeszcze u siebie gramy
3
Te patałachy nawet kontry nie umieją zrobić przeciwko owcom
1
Stałe fragmenty jedyną nadzieją, co ja oglądam
0
Milik jak zawsze niecelnie
0
W sumie mam piękne wspomnienia z moich lat dzieciństwa, kiedy między 2009 a 2014 graliśmy piękną kupę.
0
@macio_944 ja mam nadzieje, ze na Euro się nie dostaniemy. Może coś przemyślimy wtedy