Matheu12
Dołączył/a: wrzesień 2021
Małe
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z racji dziwnych cen paliw, polecam wam LPG. Zwłaszcza jak macie benzyniaki starsze od 2010 roku, jeszcze na wtrysku pośrednim. Za 100 km płacę 25 zł, a na benzynie by wyszło ok. 45 zł. Sam uważałem, kiedyś, że to gowno warte, bo wielu gadało, że auto się rozwali od gazu, ale już 20k zrobiłem i nic się nie dzieje. Dałem 3500 zł za instalacje, no i trzeba filtr zmieniać, który jest warty ok. 100 zł co 10k km.
0
Czy uważacie, że w naszej kulturze nieśmiałość, unikanie pokazywania swojej unikalności jest traktowana jako cnota? U nas ludzie sukcesu są nazywani bucami i złodziejami, a osoba co jest sztucznie skromna jest bardziej szanowana?
Takie przemyślenia moje powstały na podstawie stwierdzenia, że w naszej piłce juniorom czy na niższym poziomie się wpaja, że nie wolno dryblować, tylko musisz zawsze podawać i się nie popisywać.
Takie coś też wpływa na naszą codzienność, bo chyba generalnie Europejczycy mają mało odwagi do robienia czegoś odważnego, ryzykownego. Amerykanie, uważani za "głupszych" ryzykują więcej, ale przez to mają najwięcej start-upów na świecie.
Taka mentalność nas cofa i utrudnia nam rozwój.
0
@BorzyKrzys on tylko jest szanowany przez kanapowych oglądaczy kopanej. Też uwielbiam jego odklejki, jak się czyni obrońcą moralnością. A pukanie transów w Tajlandii było git xD
1
@DonMatteo901 ochrona boiskowego buraka Casemiro była czymś najbardziej chorym w ostatnich latach. Nawet takie oszołomy jak Ramos czy Pepe dostawali kartki regularnie, a ten dziad robił co chciał bez konsekwecji.
12
Kounde MVP, bezbłędny dzisiaj
0
Fart w uj, oby Varu nie było
1
Brawo Lewy, coś daje wywalanie się xD
0
Na 9 powinien iść teraz Ferran. Skrzydłowych jest dość przecież
0
Oriol pompa jak skurczysyn
2
Fajnie też, że jedynym skrzydłowym teraz jest tylko pseudo skrzydłowy Balde
1
I teraz Xavi się obudzi, że Gavi do zmiany. Stawiam dolary przeciw orzechom
1
Lewy skrzydłowy, ten Gavi bardzo przydatny
7
Ale piła Cancelo
0
Niech nam walną jakąś bramkę, może się obudzimy
1
Gavi xDDDD, dobre podanie na kontrę dla Osasuny
0
Ja nie wiem co ma Xavi w głowie wpieprzać Gaviego na to skrzydło. Jest taki beznadziejny jak tam gra
2
Gavi tylko faule i gowno poza tym
0
Fart jak uj, Gavi niezbyt mądrze
6
Nie no Lewy, dzisiaj totalnie nic dobrze nie zrobił
1
No może coś ciekawego zacznie się dziać
0
My to w ogóle żadnej kontry nie umiemy zrobić
0
Roberto wbiega i nic nie daje, piękne to
0
@Lama20 żenujące zagranie przeciwnika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Weź Xavi nie oszukuj się i rób te zmiany co zawsze
0
Nie wiem czy to było podanie czy przyjęcie Lewego
1
@MateuszGotowka99 a taki Ferran dalej grzeje ławę. Xavi to beton
1
Wszyscy cisną Roberto oraz Lewego, ale Gavi też za dużo ostatnio nie daje, oprócz tej jednej bramki ostatnio.
1
Ależ Xavi szefunio, ustawił jak mistrz, maszyna ruszyła
1
@Bartula no bez kitu, ciągle oddaje piłkę i biegnie do przodu a potem gowno z tego wynika