Matheu12
Dołączył/a: wrzesień 2021
Małe
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Xavi podpisał cyrograf z diabłem jak Zidane?
0
Chłop podniósł rękę ewidentnie aby sobie przyjąć a te pajace dalej karnego szukają xDD
0
Ale pięknie przyjął ręką xDD
1
No i oliwa sprawiedliwa
1
Ale co oni sprawdzają?
0
No ręka Porto też była na początku, ale ja juz nie wiem xD
1
Ej ten z Porto ładnie na łapę przyjął
0
A tam szkoda gadać. Kompletnie bez pomysłu gra
2
Widać, że fizycznie leżymy. Ale brak grania do Yamala w takiej sytuacji to kryminał.
0
@Krzywy95 nie ma innego, w sumie nie ogarniam już dawno tam nie gra xD
1
@Whippedcream bo w Benfice grał
0
Oh no 20 zaczeka na wejście
2
Kuzwa raz coś zagrajcie stroną Yamala. Bo już ten Balde na zawał zejdzie
0
Jakieś zmiany, bo tak bułę męczymy, że to szok
2
Ale kopanina ten mecz
0
Balde już jakby rękawami oddycha
1
Porto też super nie gra. Te ich podania nie raz wyglądają jak z Ekstraklasy
3
Kounde profesor. A pajace płaczą
1
Właśnie na Porto trzeba grać pressingiem. Piłką grać nie umieją pod presją
1
Rekin upierdzielił!!!!
1
Balde brakuje tego czegoś w ataku. Dużo pałowania w pole karne bez pomyślenia.
7
Przecież typek wjechał lewemu w kostkę... nic tutaj nie do rzeczy Lewy czy nasz sztab
0
Kurde na Porto trzeba presingiem, bo wtedy gowno robią
1
Oj Lewy lipa. Ja w sumie nie wiem czemu za tamto wejście żółtej nie było.
0
Ale ten sędzia to agent xD
0
Cancelo przed graczem a ten faul gwiżdże xD
0
Kurde taki dryblas jak Felix umie się przepchnąć
0
Niech se dadzą pajace spokój z tym karnym. Nic nie było
1
Kuźwa kiedy się nauczymy robić kontry...
0
@SinMistico my kontry klasycznie nie umiemy prawidłowo wykonać. Dlatego też Real może się murować i grać kupę cały mecz, ale wejdzie im kilka kontr i po meczu