Matheu12
Dołączył/a: wrzesień 2021
Małe
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zieliński oczywiście dostał małpiego rozumu w takim meczu. Nic nowego
2
@PawkoFCB ja nie wiem co to za łby tam chodzą po tej aferze premiowej. Przecież to było oplucie przez piłkarzyków całej Polski.
5
Po co Ci głowa Grzesiu?
Ja jom jem.
1
Piękne gwizdy, a Lewy gwałcony fizycznie przez randomów z B-klasy
0
Dobrze chłopaki robią
0
@Rust_Cohle spokojnie Robert lubi oglądać, więc jemu nie przeszkadza
0
@PatrykBarca prawdziwy szlagier
1
Przypominam, ta wyspa ma 50 tys. mieszkańców a Polska prawie 40 mln. Nawet Sosnowiec jest większy od Wysp Owczych.
0
Ale giga akcja, laga poszła
0
XDDD, ale nas opluł ten obrońca tym przetrzymaniem piłki
0
Brawo bramkarz!!
0
Ale drybling tam był
0
@Nazio_87 to na pewno myślą nasi piłkarze
0
Karny czy nie karny, bez takich prezentów trzeba wygrać
0
Potrzebujemy karnego, bo inaczej przegramy!!!
0
@Nazio_87 niedostanie się na Euro to coś bardzo nieoczywistego
3
Kibice powinni buczeć na tych na naszych idiotow, a nie na Wyspy Owcze.
1
Dawaj Krycha po czerwo, będzie ciekawie. Zjadła go presja
0
Szczerze to śmiesznie będzie na to Euro się nie dostać. Ale wątpię, że coś by to zmieniło w naszej reprezentacji.
0
XDDDD, celny strzał owieczek
0
Naszych to piłka parzy
0
Pomysł naszej reprezentacji, co ten komentator pieprzy
0
Milik głową chyba tylko je
0
Czemu żaden z naszych nie próbuje nic indywidualnie? Przecież na takich wyspach owczych to powinniśmy się bawić na luziku.
4
Ale chamy z tych Wysp Owczych przez nich musimy grać pozycyjnie
1
W sumie chyba mamy kamerę tak daleko, bo realizatorzy spodziewają się taktyki tzw. lagi na Lewego.
2
Zawsze obraz z narodowego jest tak daleko, że na moim gowno telewizorze nic nie widzę xD
0
Conajmmiej 3-0 oczekuję, po tej padace z Mołdawią
0
Mam nadzieję, że 50 tys. naród nie będzie dla nas jakimkolwiek wyzwaniem.
0
@Compadre tak naprawdę w Nowym Testamencie występują bardziej komunistyczne teksty niż wolnorynkowe. Jezus brzydził się kasą i bogactwem i wkurzała go nierówność społeczna. Nawet kobiety dopuszczał do swojego środowiska, co było również dość rewolucyjne.
Po prostu jego doktryną było bycie dobrym człowiekiem, walczył z szczuciem na innych i pragnął sprawiedliwości społecznej dla słabszych. Konserwatyści tak naprawdę przyjęli pozycje kościoła, który od zawsze był w opozycji do tego co mówił Jezus. Oni zawsze się chcieli pławić w bogactwie i władzy oraz uwazali, że właśnie kasa i pozycja społeczna jest najważniejsza w życiu. Prawdziwa wiara zawsze była dla biedaków.