1

Zieliński oczywiście dostał małpiego rozumu w takim meczu. Nic nowego

2

@PawkoFCB ja nie wiem co to za łby tam chodzą po tej aferze premiowej. Przecież to było oplucie przez piłkarzyków całej Polski.

5

Po co Ci głowa Grzesiu?
Ja jom jem.

1

Piękne gwizdy, a Lewy gwałcony fizycznie przez randomów z B-klasy

0

Dobrze chłopaki robią

0

@Rust_Cohle spokojnie Robert lubi oglądać, więc jemu nie przeszkadza

0

@PatrykBarca prawdziwy szlagier

1

Przypominam, ta wyspa ma 50 tys. mieszkańców a Polska prawie 40 mln. Nawet Sosnowiec jest większy od Wysp Owczych.

0

Ale giga akcja, laga poszła

0

XDDD, ale nas opluł ten obrońca tym przetrzymaniem piłki

0

Brawo bramkarz!!

0

Ale drybling tam był

0

@Nazio_87 to na pewno myślą nasi piłkarze

0

Karny czy nie karny, bez takich prezentów trzeba wygrać

0

Potrzebujemy karnego, bo inaczej przegramy!!!

0

@Nazio_87 niedostanie się na Euro to coś bardzo nieoczywistego

3

Kibice powinni buczeć na tych na naszych idiotow, a nie na Wyspy Owcze.

1

Dawaj Krycha po czerwo, będzie ciekawie. Zjadła go presja

0

Szczerze to śmiesznie będzie na to Euro się nie dostać. Ale wątpię, że coś by to zmieniło w naszej reprezentacji.

0

XDDDD, celny strzał owieczek

0

Naszych to piłka parzy

0

Pomysł naszej reprezentacji, co ten komentator pieprzy

0

Milik głową chyba tylko je

0

Czemu żaden z naszych nie próbuje nic indywidualnie? Przecież na takich wyspach owczych to powinniśmy się bawić na luziku.

4

Ale chamy z tych Wysp Owczych przez nich musimy grać pozycyjnie

1

W sumie chyba mamy kamerę tak daleko, bo realizatorzy spodziewają się taktyki tzw. lagi na Lewego.

2

Zawsze obraz z narodowego jest tak daleko, że na moim gowno telewizorze nic nie widzę xD

0

Conajmmiej 3-0 oczekuję, po tej padace z Mołdawią

0

Mam nadzieję, że 50 tys. naród nie będzie dla nas jakimkolwiek wyzwaniem.

0

@Compadre tak naprawdę w Nowym Testamencie występują bardziej komunistyczne teksty niż wolnorynkowe. Jezus brzydził się kasą i bogactwem i wkurzała go nierówność społeczna. Nawet kobiety dopuszczał do swojego środowiska, co było również dość rewolucyjne.
Po prostu jego doktryną było bycie dobrym człowiekiem, walczył z szczuciem na innych i pragnął sprawiedliwości społecznej dla słabszych. Konserwatyści tak naprawdę przyjęli pozycje kościoła, który od zawsze był w opozycji do tego co mówił Jezus. Oni zawsze się chcieli pławić w bogactwie i władzy oraz uwazali, że właśnie kasa i pozycja społeczna jest najważniejsza w życiu. Prawdziwa wiara zawsze była dla biedaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?