16

@Barca_Big_Moment I jak mu to wychodzi ?

12

Tebasjebas ani nam ani Madrytowi nie poszedłby na ręke. O takie kluby dba się chłopie, to wizytówka ligi. Zarówno Ci z LE, LK czy LM powinni mieć ustawiony kalendarz pod mecze w ligach europejskich.

0

Największy znak zapytania to Pan z varu, znów będzie niewidomy ?

0

Sędziowie widze w formie xD

0

@messimalarz123 Urugwajczyk nie ma formy, nie trzyma linii, głupie popełnia błędy ale mam nadzieje że wróci.

2

Jak on nam wypadnie nie daj boże na dłużej to będzie tragedia.

12

Ekipa chorych pojebów. Oni kibiców kiedyś naprawdę wykończą xD

5

O ja pierdziele ale rollercoaster dzis

0

Raph powinien wylecieć jak nic. Odkleja sie chłopu calkiem

3

Niech jeszcze Lewy wpakuje i będzie elegancko

0

Krótka lawka wychodzi bokiem.

1

Ojej wojtek wojtek

0

Wolę Bayern, bo Inter postawi autobus i pograne.

2

@adamos247 a gdzie ja hejtuje albo cisnę po nich ? Zauważam że trzeba szersza ławkę i jakościowych zmienników bo gramy co 3-4 dni prawie jednym składem.

2

Przydała by się też szersza i jakościową ławka, ale cóż i tak wyciąga maxa z tej ekipy. Grunt ze mamy ten półfinał, bvb pokazało pazur.

14

Paździerz sezonu 24/25, brawa dla Wojtka, bo jakby to był Pena... to byśmy mieli gen frajerstwa ver 3.0. A dla BVB brawa i gratulacje, naprawdę zagrali dobry mecz

2

@KibicBarcy84 o kolego, to jest gwałt. Tu nic nie działa

5

Chyba gramy najgorszy mecz w sezonie, ależ zjazd. Aurajo, Martin, Yamal, FDJ, Raph, Fermin czysta katastrofa

0

Oni naprawdę chcą kibiców wykończyć...

0

Boze az mi się Benfica przypomina....

0

Arajuo niezle wybił niezle...

4

Ależ dziś nasze skrzydła są fatalne...

0

Musimy się rozbudzić i jeszcze z jedną wpakować

0

Nie ma Pedriego to Frenkie zapomina jak grać

1

No nie no tak nie możemy grać...

1

Gorąco a naszym polu karnym w ciągu tych 7 min

1

Aha, no zero zaskoczenia, ale to my kupujemy lige.

1

@Barca_Big_Moment Własnie dlatego najbardziej boje się tej ekipy.

2

Jak nie wygra tego Declan Rice to stracę wiarę, wpakować tak perfekcyjne dwie bramki z rzutu wolnego - czapki z głów panie piłkarz.

1

@Ibunk Ja sam od siebie mogę powiedzieć że nie miałem 100% pewności co do Flicka, bo trenował Bayern, potem beznadzieja w repce i teraz my. Tutaj pokazuje klasę, kunszt.. w sumie mega dobrze go oceniam z pobytu aktualnego u nas, nawet jak nic nie wygramy po za superpucharem to jestem za tym aby tu został. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?