6

Nie mogę słuchać tych baranów, zawsze źle.

29

Drewniak nie ? słaby bo Polak ? pies was ekhm. Wybitny Polski zawodnik

2

Panie Modric pełen szacunek, jeden z najlepszych pomocników dekady w tej lidze.

0

Nie za taki hajs, ale taniej nie sprzedadzą wiec bym zapomniał.

1

Hue hue mamy to !!! Na 125 lecie brawo brawo !!! Campeones campeones ole ole ole !!!

1

Dograć mecz I znów u nich majstra zgarnąć, vamossss

0

Pies go jebał, czerwo to obowiązek

1

Kuruj się Rekinie, będziesz potrzebny. Kto by pomyślał że z Niego taki zawodnik jeszcze będzie.

6

Sędzia klasa xD

4

Jak widać działania Madrytu działają pięknie, rozumiem ze te patalachy nie potrafią sędziować i wiecznie sie mylą w jedną lub druga stronę, lecz wczoraj ilość błędów na korzyść rządowych była porażająca ale na szczęście nawet ich pomocna dłoń nic nie dała. Tak dalej być nie może, albo bierzemy ich za jaja jako cała liga albo nic z tego nie będzie.
Choc no oszukujmy sie, gdyby taki stan rzeczy nie pasował Nam, czy rządowym to byśmy już dawno zrobili porządek.

3

Heh, wygrany ale ileż skandalicznych decyzji podjętych przez tych patalachów to brak słów

4

JAZDA Z KURWAMI !!!!!!!!!

1

Nie ma karnego xd

0

co za śmieć z gwizdkiem, boże jacy oni są słabi jak można tego nie widzieć ?

1

Przecież to jest czerwo co oni odpierdalają

1

@PJ777 Miałem pisać komentarz, przeczytałem Twój i wiem że mój jest w 100% zbędny. Jedynie uważam, że my takie kibicowskie szaraki sobie możemy popierdzielić głupoty, podyskutować, ale nie od Prezesa po zawodników tak wielkiego klubu, który do nie dawna jeszcze twierdził że o sędziach nie będzie rozmawiać xD

2

Za rok sie uda :) Tylko żeby FFP nas puściło i trzeba wzmocnić skład.

0

No cóż P$G finał.

1

Dobra jeszcze z nimi wygrać i fajrant.

0

Powiem krótko - kruca fuks dość ileż można go znosić, wypad z baru.

2

Myśmy dali najlepszy popis w dwumeczu ramię w ramię z Interem, jebac te odwracanie losu meczu przez Real gdzie 90% nic nie robili. Oba mecze po 90min 3:3, masa akcji, zwrotów akcji dla takich meczy lm istnieje według mnie. Zajebista robota chłopaki

0

Brawa dla Interu, brawa dla Sommera. Wygrajcie to LM.

17

Arajuo jebana klasyka, jak nie czerwo to zjebana bramka w ultra ważnym meczu

0

@Maysterme do tego z trzema Polakami na boisku

2

Ludzie kurwa dajemy najbardziej emocjonująca 1/2 lm od lat alez ten dwumecz kozacki

2

Trzeba wyjść ultra ofensywnie, nie ma nic do stracenia.

0

Chyba fizycznie nam ekipa nie dojechała, spia, nie nadążają. Ale kto wie, może zmiany jakieś i ruszy

2

Alez odjebali nasi, masakra.

11

Dajcie nam finał Panowie VAMOSSS !!!!!

1

@bulo O to samo się martwię, Iniesta zawsze był moim top1 zawodnikiem, czysta magia, a teraz jest Pedri i coś czuję, ze podzieli jego niesprawiedliwy los.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?