Maysterme
Dołączył/a: maj 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wojtek nam ratuje tyłki nie raz, patrz klasyk czy mecz z Gironą, to nie jego wina że obrona daje dupska na każdym kroku. Wiadomo, Garcia jest na ten moment o wiele lepszym bramkarzem i mógłby dać jeszcze coś extra.
4
Wstyd, hańba i kompromitacja w obronie. Jak można grać taki paździerz przeciwko Bruggi... gadajcie co chcecie ale taki klub to nawet w obecnym składzie powinniśmy klepnąć z palcem w nosie.
1
Ależ oni nas karają... co ta defensywa wyprawia, az uwierzyć ciężko
3
Wszyscy już wiedzą jak z nami grać xD masakra żeby stracić 2 bramki w 18min
2
Wojtula misiu kolorowy brawoooo
0
Karny jak nic. Eric coś Ty odwalił
0
@BISHBASHBOSH No zaszalałem z opinia zdecydowanie.
24
I gdzie ten Yamal wyszczekany ? Widział go ktoś przez pierwsze 45min ?
0
@robertocarlos76 to od zawsze ultra ryzykowna gra
4
15 minut i dwie dobre decyzję sędziego, szok i nie dowierzanie.
0
Dlaczego Pedri nadal na boisku ? Oni chca go wykończyć?
10
To nie błąd, to wielbłąd. Ta liga pod względem sędziowania to takie dno....
6
Nawet im Manzano noe pomógł xDD
6
Manzano w formie kosmicznej :)
1
Ehhh czyli stało sie.
1
Całkowita katastrofa, pies was walił za oddanie Martineza i brak transferów.
0
Tak musiało się stać, psg nad zjada w drugiej połowie.
1
Ale zmieścił rekin
2
Nooo kibice liczę na was :)
12
Ależ dojebali Realowi, az ciezko uwierzyć xd
9
Matko kochana Alvarez
1
Oni dzis niezle akcje robią, tylko żeby przypadkiem jeszcze nie strzelili nam xd
8
Ciekawe co teraz powiedzą naczelni hejterzy Lewego
1
Czujni jak kura na jajach w tym polu karnym xd
2
To stawiamy autobus w drugiej połowie - tam pomyślał trener Oviedo.
5
A mógł wywalić na aut...
13
A że Rashford nie boi sie walić takich bomb zza pola karnego, no no coś nowego w tym klubie ostatnimi czasy.
0
My wejdziemy tam po nowym roku, nie ma co się łudzić, każda wcześniejsza data będzie sukcesem xD
4
Przy jego stylu gry, po szyciu powrót kontuzji pewny tylko pytanie brzmi - kiedy?
Niestety to jest prawdopodobny koniec Gaviego jakiego znaliśmy.
Zdrowia byku.
0
Więc istnieje duża szansa że Gavi prędko nie wróci, bo to mega niewdzięczna kontuzja.