1

Rashford jakieś przebudzenie w tej drugiej połowie, mega dobry strzał zza pola karnego (Jezu w końcu ktoś próbuje)

0

To kiedy wyleci z milionowym odszkodowaniem za rozwiązanie kontraktu ?

2

Jak my na następny sezon wrócimy to będzie dobrze. 2 lata po terminie podanym jako pierwszy (on nigdy nie był realny, nawet jakby lepsza ekipa niż turcy stadion budowali). Laporta wiele dobrego zrobił, ale komunikacje o powrocie na stadion to spieprzył koncertowo.

1

@MagdJanko ale niezly taktyk by nie jechać do Kazachstanu xD

1

To się Carva popisał xD

2

Ależ żałuję że nie mogłem tego meczyku obejrzeć.

5

Tam żółta to max ale czego wymagać od tego sędziego xd

1

Jest jednym z niewielu piłkarzy którym zdrowia to niezbyt mam ochotę życzyć.

8

Kompromitacji ciąg dalszy.

1

Top 16 będzie ok, bo niestety defensywa nie jest już tą defensywą z zeszłego sezonu + ofensywni piłkarze nieco zawodzą.

0

Odszedł Inigo i już defensywa leży a młodym palma bije po pierwszym dobrym sezonie. Kto ma ich w tej szatni prostować? Nie ma lidera z krwi i kości.

3

Mam nadzieje że to nie to kolano które było kontuzjowane.

0

Porządne losowanko.

0

Pod dupą się pali to się wyprzedaje i rozdaje zawodników, ruszcie głową poniektórzy (nie tylko z tej stronki), Martinez podpisuje nowy kontrakt i co ? nagle mu się przypomina że grać nie da rady ? Fermin odchodzić nie chce, jest kluczowym zawodnikiem i nagle ma odejść ? Casado to samo ? Pieprzyć szwagrów, Deco nieudaczniku. Koniec czasu rejestracji (przypominam, że jeszcze Olmo zarejestrowany być nie może xddd) to się nagle kadre wyprzedaje by dziury łatać.

5

XD i papóżki prowadzą, ale sie kotletico rozsypało

0

@Pussy Patrol jak dla mnie podejrzenie urazu głowy (padł zaraz po uderzeniu piłką) i w tym momencie natychmiast sędzia ma przerwać grę i wezwać służby.

2

No powinno być czerwo, chamsko ta noga sie wpakował w głowę Garcii

1

@RumbleDelivery jakby to było w drugą stronę to pierwsi by tu byli z jękami. Uczciwe mówiąc to gra od razu powinna być przerwa.

1

@Pussy Patrol nie zatrzymał gry ?

2

Ale sędzia tu odwalił xD

4

I co z tego ? Wszyscy są ch*ja warci w tej lidze.

2

Dla mnie nigdy nie miał szans należeć do grona legend, zwykly toksyczny typ z ego wystrzelonym w kosmos, ile lm nam pomogl wygrać?
Kapitana to dostał tylko przez wzgląd na lata spędzone w klubie.

6

A kto im kazał grać ? Mogli olać KMŚ. Biedni jak zwykle. Może trzeba im od razu na start +12pkt dodać ?
Ale bez obaw, jakbyśmy tam też grali byłby dokładnie taki sam płacz.

8

Ja bym go nie oddał chyba że Arabowie rozbili by bank. Chłop jest gwarantem 20 bramek w sezonie, ma zmiennika w postaci Ferrana, mocno pracuje nad sobą więc jeszcze pogra na wysokim poziomie. Można lubić, można nie, ale lepszej i pewniejszej opcji na 9 nie mamy :)

13

ładna koszulka jednak mimo to wolę czarną z zeszłego sezonu.

0

A koniec końców niech marc wydobrzeje, spróbuję powalczyć jak juz jest a potem w okienku spróbować sprzedac.

1

Jeszcze dobrze nie przyjęty do roboty a już z szansą na połamanie się xD nieźle się zaczyna, ale dajmy szanse, bo opcji innej nie ma.

4

Kto Barcy kibicuje ten w cyrku sie nie śmieje. Masakra po prostu xD

0

Kurde nie jest dobrze, myślałem że panuje optymizm a tu takie wieści no no.

3

A co mnie on obchodzi ? Postanowił zostać więc niech się w tym Athleticu bije o top6, temat zamknięty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?