1

Bernabeu też kosztowało ekstra.
A co do nas to chytry traci dwa razy, bo zwykle w życiu jest że jak chcemy na czymś oszczędzić to potem dokładamy do interesu.

4

Ale sie dzieje cyrk w meczu Realu xD

0

Ale tam faul tak oczywisty był a Ci nic, no co tu sie musi stać by oni na tym varze ogarnęli?

0

Ależ katastrofa...

2

To tyle z prowadzenia na ten moment

0

Nic nie działało od defensywy po atak, zmiennicy dużo nie zmienili, beznadziejna gra, beznadziejne sędziowanie i ultra ciężki rewanż na CN.

15

My gramy piach bez dwóch zdań, ale to co wyprawia ten parodysta z gwizdkiem to jest poniżej krytyki.

6

Pies jebał sedziego, tyle.

1

Smutny to widok jak nic nie działa, smutnie ogląda sie 4 bramy na dziurę w jednej połowie. Dajcie żyć.

1

@Krzysiek872 wyobraź sobie ze Lewy jest na boisku, co by tu poniektórzy pisali.

2

O ja jebie ależ my gramy piach.

0

Póki co cieniutki mecz w naszym wykonaniu

20

Aż żałuję że dawniej do nas nie trafił.

0

@Cardinale To nie ma co porównywać nawet.

3

@europejczyk No właśnie jestem świadom że będzie doić do samego końca, ale kto by tak nie zrobił.

32

Miał być mundial na stadionie a będzie mundial w tv, szkoda chłopa mimo wszystko. Pewnie trzeba kończyć karierę patrząc na ilość kontuzji w ostatnich czasach.

8

O Rosjan się oburzacie a naród wybrany dalej sobie wszędzie występuje od sportu po festiwale i co ? Jak karać to wszystkich, dla mnie oba przypadki powinny mieć zakaz.

3

@quest93 ta a co z narodem wybranym ? Jak karać to wszystkich :)

7

Hahahahahahaha xD ale Benfica pograła xDD

2

Ja jebie ale bedzie kwik o tego karnego i w sumie słusznie, bo za co on ? Tego nie wiem.

2

Tak naprawdę można bekę cisnąć z szwagrów ale kto tu jest inny sensowny ? Messi Messi Messi do porzygu

0

Trzeba wygrać i wygrać wysoko dla świętego spokoju. Ale cóż zobaczymy.

3

Pasowałoby z dwie jeszcze wpakować

0

500 tys euro pensji ma pokryc Griona, szwagry w formie (gość kasuje cos koło 330tys euro TYGODNIÓWKI)

1

To nie dobre wieści są, zdrowia Panie.

0

Enrique może zrobi swoje :) niech sie mu wiedzie.

4

Mecz w naszym wykonaniu mega słaby, widać ze rezerwowa pomoc taka sobie. Garcia dzięki za uratowanie meczu, a z Madrytu jeszcze większą bekę można mieć dziś xD

8

@JiXSaw o nie ważnych rozgrywkach sie nie pisze.

7

@Guillegavira czyli ogon dalej macha psem, możemy być spokojni. Niech sie im burdelik pięknie świeci

3

XDD i co tam somsiedzie hahahah humor gitówa do jutra, bo Racing byle słabiakiem nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?