0

Widzisz i nie grzmisz...
czym te dzieci karmią, że takie bzdury wypisują?

0

tusa85, jutro pszyrka, idź się uczyć.

0

wczoraj najgorszy był Pedro, może Pique. Roberto zagrał nieźle.

0

Barcelona nie ma nic do gadania.

0

jedyne w czym Bale go przyćmiewa to długośc włosów.

0

el crack total Pedritooooo !!

0

a dlaczego to na Ronaldo mowi się "Penaldo"?

0

9 bramek Pedro.

0

Barça Line-up : Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Xavi Mascherano SergiRoberto - Pedro Messi Neymar

0

ta doceniam, gratuluje, itp. itd. ...
ale śmieszy mnie fakt, że w każdym meczu jest chociaż jeden karny. pszypadeg?

1

daję głowę, że w następnym meczu Ronaldo strzeli bramkę z karnego. 100% pewności.

1

przekażę, dzięki.

0

???.

0

i co z tego? rasa jest wyznacznikiem umiejętności piłkarskich?

1

racja, przy zajmowaniu się wyszłoby lepiej :) nie chodzilo mi o to, że to nienormalna rodzina, chodziło mi o to, że na jego miejscu zająłbym się szczególnie jednym (właściwie jedną) członkiem rodziny. a propo członka...

0

widziałem na fb dużo kretynskich podziękowań dla Boga, ale Ty bijesz wszystkie.

0

a to Alba z nim trenuje czy dziennikarze sportu?

0

ten artykuł wywołał u mnie wiele radości. dziękuje Gołąbka.

0

NIEEEEEEEEE..............................

0

określenia "dres" uzylem, żeby podkreślić to potencjalne kretynskie zachowanie. dresy dla mnie są totalnym bezmózgim marginesem spolecznym, dlatego przytoczyłem to słowo.

0

jedno słowo - Koke.

0

Samper powiadasz?

0

w każdym bądź razie bardziej perspektywiczny niż Hames.

0

ale z ciebie śmieszek...

0

zapomniales dodać zero po trójce.

0

możemy dopisać sobie 6 punktów.

0

za to do Barcelony Rejos i Weidenfeleler?

3

gdybym miał Shakire to nie lazilbym nocami po kasynach tylko....zajalbym się "rodziną".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?