MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzisz i nie grzmisz...
czym te dzieci karmią, że takie bzdury wypisują?
0
tusa85, jutro pszyrka, idź się uczyć.
0
wczoraj najgorszy był Pedro, może Pique. Roberto zagrał nieźle.
0
potrzebuję tego zdjęcia w jakości hd, trochę wiekszego i bez napisów. z góry dzieki.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1959421_10152322103946237_8264520212730675909_n.jpg?oh=06b1ceca1d3524a8ea5c83ffcdbfceb7&oe=54EE3992&__gda__=1425384363_82eac583bef2612cdc9a41f009978bfe
0
potrzebuję tego zdjęcia w jakoś hd, troche wiekszego i bez napisów. z góry dzieki
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1959421_10152322103946237_8264520212730675909_n.jpg?oh=06b1ceca1d3524a8ea5c83ffcdbfceb7&oe=54EE3992&__gda__=1425384363_82eac583bef2612cdc9a41f009978bfe
0
Barcelona nie ma nic do gadania.
0
jedyne w czym Bale go przyćmiewa to długośc włosów.
0
el crack total Pedritooooo !!
0
a dlaczego to na Ronaldo mowi się "Penaldo"?
0
9 bramek Pedro.
0
Barça Line-up : Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Xavi Mascherano SergiRoberto - Pedro Messi Neymar
0
ta doceniam, gratuluje, itp. itd. ...
ale śmieszy mnie fakt, że w każdym meczu jest chociaż jeden karny. pszypadeg?
1
daję głowę, że w następnym meczu Ronaldo strzeli bramkę z karnego. 100% pewności.
1
przekażę, dzięki.
0
???.
0
i co z tego? rasa jest wyznacznikiem umiejętności piłkarskich?
1
racja, przy zajmowaniu się wyszłoby lepiej :) nie chodzilo mi o to, że to nienormalna rodzina, chodziło mi o to, że na jego miejscu zająłbym się szczególnie jednym (właściwie jedną) członkiem rodziny. a propo członka...
0
widziałem na fb dużo kretynskich podziękowań dla Boga, ale Ty bijesz wszystkie.
0
a to Alba z nim trenuje czy dziennikarze sportu?
0
ten artykuł wywołał u mnie wiele radości. dziękuje Gołąbka.
0
NIEEEEEEEEE..............................
0
określenia "dres" uzylem, żeby podkreślić to potencjalne kretynskie zachowanie. dresy dla mnie są totalnym bezmózgim marginesem spolecznym, dlatego przytoczyłem to słowo.
0
jedno słowo - Koke.
0
Samper powiadasz?
0
w każdym bądź razie bardziej perspektywiczny niż Hames.
0
ale z ciebie śmieszek...
0
zapomniales dodać zero po trójce.
0
możemy dopisać sobie 6 punktów.
0
za to do Barcelony Rejos i Weidenfeleler?
3
gdybym miał Shakire to nie lazilbym nocami po kasynach tylko....zajalbym się "rodziną".