MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże, zniszczyles system! komentarz tygodnia! :)
0
więc skąd to oburzenie?
10
o ile to prawda, to Pique zachował się jak typowy bezmozgi polski dres.
0
przynajmniej ludzie mnie rozpoznaja...;)
0
to, ze kibicuje od 2011? nie, wiem co robił kiedys Pedro dla Barcelony i dozgonny szacunek za to. ale tamtego Pedro juz nie ma. i nie wróci.
0
ahahahahaha Pedro! czyli z Realem w 10?.nie pograzaj się koles.
0
zeffir, dobry towar wciagasz.
0
ja zacząłem kibicować w roku chyba 2011. wiem kim był Ten Cate i, co więcej, nie uważam się za gorszego kibica.
0
Real najlepszą drużyna z niekwestionowanie najlepszą obrona.
0
raczej każ się mu wynosić.
0
teraz nie mam żadnych wątpliwości - witamy znów Miki!
0
właśnie miałem to dodać :)
0
a kim mamy się podniecac? Pedro?
0
stszelal? Boże, serio?
0
według ciebie nedzny madrolu Suarez < Benzema, tak? zobaczymy kto będzie się śmiał po GD.
0
każdy ma swoje racje, dla Ciebie lepszy jest Ronaldo, dla mnie Messi. obaj potrafią zachować się jak ostatnie łajzy, ale tak samo obaj potrafią zrobić coś pięknego. o gustach się nie dyskutuje, dla mnie zawsze Messi.
0
OT: Neymar has now scored 37 goals and given 23 assists in 58 international matches for Brazil
0
powinno.
0
pisze z tel, nie.mogę edytowac: chciałem dodać, że wolałbym zjeść przeterminowana czekoladę niż świeże g*wno.
0
weź misiu pod uwagę, że porównanie Pedro do Suareza jest tak samo absurdalne jak porównanie g*wna do czekolady.
1
my Benzemy też panicznie się boimy.
0
niektualny i żałosny.
0
ten moment, kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że ter Stegen jest młodszy od Masipa o 3 lata.
2
za to wasz lubi oglądać piłkę w siatce - szczególnie w swojej.
2
nie kompromituj się czlowieku.
0
ale nieporównywalnie lepszą obronę. i jeśli zagra Iker to bramkę również macie słabsza.
0
co w tym gronie robił Ribery?.
2
co oni robią z ta kasą?
2
dlaczego Messi, Neymar i Suarez mają karać jakąś klasę?
0
Chryste...nie pozbeda się go nigdy...