0

Boże, zniszczyles system! komentarz tygodnia! :)

0

więc skąd to oburzenie?

10

o ile to prawda, to Pique zachował się jak typowy bezmozgi polski dres.

0

przynajmniej ludzie mnie rozpoznaja...;)

0

to, ze kibicuje od 2011? nie, wiem co robił kiedys Pedro dla Barcelony i dozgonny szacunek za to. ale tamtego Pedro juz nie ma. i nie wróci.

0

ahahahahaha Pedro! czyli z Realem w 10?.nie pograzaj się koles.

0

zeffir, dobry towar wciagasz.

0

ja zacząłem kibicować w roku chyba 2011. wiem kim był Ten Cate i, co więcej, nie uważam się za gorszego kibica.

0

Real najlepszą drużyna z niekwestionowanie najlepszą obrona.

0

raczej każ się mu wynosić.

0

teraz nie mam żadnych wątpliwości - witamy znów Miki!

0

właśnie miałem to dodać :)

0

a kim mamy się podniecac? Pedro?

0

stszelal? Boże, serio?

0

według ciebie nedzny madrolu Suarez < Benzema, tak? zobaczymy kto będzie się śmiał po GD.

0

każdy ma swoje racje, dla Ciebie lepszy jest Ronaldo, dla mnie Messi. obaj potrafią zachować się jak ostatnie łajzy, ale tak samo obaj potrafią zrobić coś pięknego. o gustach się nie dyskutuje, dla mnie zawsze Messi.

0

OT: Neymar has now scored 37 goals and given 23 assists in 58 international matches for Brazil

0

powinno.

0

pisze z tel, nie.mogę edytowac: chciałem dodać, że wolałbym zjeść przeterminowana czekoladę niż świeże g*wno.

0

weź misiu pod uwagę, że porównanie Pedro do Suareza jest tak samo absurdalne jak porównanie g*wna do czekolady.

1

my Benzemy też panicznie się boimy.

0

niektualny i żałosny.

0

ten moment, kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że ter Stegen jest młodszy od Masipa o 3 lata.

2

za to wasz lubi oglądać piłkę w siatce - szczególnie w swojej.

2

nie kompromituj się czlowieku.

0

ale nieporównywalnie lepszą obronę. i jeśli zagra Iker to bramkę również macie słabsza.

0

co w tym gronie robił Ribery?.

2

co oni robią z ta kasą?

2

dlaczego Messi, Neymar i Suarez mają karać jakąś klasę?

0

Chryste...nie pozbeda się go nigdy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?