2

no i co z tego? nie każdy ma 30 lat.

0

a czy to ważne? ważne, że wiemy co zrobił.

3

aż się chce zacytować piosenkę Lady Gagi: JUDAS, JUDAAAAS! JUDAS, JUDAAAAS!

0

odezwał się ten, który nie ma problemów.

4

Liverpoorze? serio?

0

o gustach się nie dyskutuje.

0

FT : Netherlands 3-1 Kazakhstan. Afellay played the whole game, 1 goal , 1 assist)ale lepiej zostawić Pedro, bo to wychowanek.

0

daj sobie spokój. chyba LFC nie oglądałeś. porównaj mecze z Suarezem z meczami bez Suareza.

0

Messi też ma odpały, ale nie takie i nie tak częste jak Ronaldo. mowie to obiektywnie. popatrzcie na celebracje bramek - czy Messi skacze jak debil i pokazuje ile strzelił bramek?

0

ja też. Benfica to jednak jest pewien poziom.

0

kiedyś był, teraz juz nie.

0

Robołowliew czy jak to sie tam pisze stracił duża kasę, Monaco też radzę zacząc traktować jako "wodorosty".

0

w portugalskiej Benfica i Porto, we francuskiej PSG i same wodorosty.

2

a jak Ronaldo wali łokciem Godina? jak po strzelonej bramce manifestuje całemu światu jaki on jest boski? uważasz, ze to jest godne nasladowania?

4

zazdroszczę im wyobraźni.

0

jesli Suarez w Barcelonie będzie grał jak w Liverpoolu, to ZP jego.

0

Pique niedawno powiedział, że nie należy juz do czołówki. jakis rodzaj autokrytyki to jest.

0

"Grajcie na Casillasa, on jest..."
szkoda, ze Casillas rozmienia swoja legendę na drobne.

0

a gdzie mnie widziałeś? zdziwiłbyś się, prawdziwy kibicu.

1

bardzo inteligentna wypowiedź.musiałeś długo się zastanawiać.

1

radzę pooglądać dobry film/poczytać dobrą książkę, niż oglądać nic nie znaczące mecze.

0

zadaje to pytanie po raz drugi - co z cyklem "DNA Barcy"?

2

tak. (15 znaków, uwielbiam Barcelonę i Messiego)

1

przynajmniej avatar będę miał aktualny.

0

sądzę, ze rytm meczowy mozna zlapac w każdym meczu.

0

a te autobiografie Iniesty i Xaviego kto napisał?

nie, to nie na serio.

2

FC Barcelona have scheduled a meeting with the agents of Pedro to discuss a renewal. [Mundo Deportivo] NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

0

to jest ten El Ouariachi?

0

cud, miód....i ona ma 41 lat.

0

przebijam:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?