MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
no i co z tego? nie każdy ma 30 lat.
0
a czy to ważne? ważne, że wiemy co zrobił.
3
aż się chce zacytować piosenkę Lady Gagi: JUDAS, JUDAAAAS! JUDAS, JUDAAAAS!
0
odezwał się ten, który nie ma problemów.
4
Liverpoorze? serio?
0
o gustach się nie dyskutuje.
0
FT : Netherlands 3-1 Kazakhstan. Afellay played the whole game, 1 goal , 1 assist)ale lepiej zostawić Pedro, bo to wychowanek.
0
daj sobie spokój. chyba LFC nie oglądałeś. porównaj mecze z Suarezem z meczami bez Suareza.
0
Messi też ma odpały, ale nie takie i nie tak częste jak Ronaldo. mowie to obiektywnie. popatrzcie na celebracje bramek - czy Messi skacze jak debil i pokazuje ile strzelił bramek?
0
ja też. Benfica to jednak jest pewien poziom.
0
kiedyś był, teraz juz nie.
0
Robołowliew czy jak to sie tam pisze stracił duża kasę, Monaco też radzę zacząc traktować jako "wodorosty".
0
w portugalskiej Benfica i Porto, we francuskiej PSG i same wodorosty.
2
a jak Ronaldo wali łokciem Godina? jak po strzelonej bramce manifestuje całemu światu jaki on jest boski? uważasz, ze to jest godne nasladowania?
4
zazdroszczę im wyobraźni.
0
jesli Suarez w Barcelonie będzie grał jak w Liverpoolu, to ZP jego.
0
Pique niedawno powiedział, że nie należy juz do czołówki. jakis rodzaj autokrytyki to jest.
0
"Grajcie na Casillasa, on jest..."
szkoda, ze Casillas rozmienia swoja legendę na drobne.
0
a gdzie mnie widziałeś? zdziwiłbyś się, prawdziwy kibicu.
1
bardzo inteligentna wypowiedź.musiałeś długo się zastanawiać.
1
radzę pooglądać dobry film/poczytać dobrą książkę, niż oglądać nic nie znaczące mecze.
0
zadaje to pytanie po raz drugi - co z cyklem "DNA Barcy"?
2
tak. (15 znaków, uwielbiam Barcelonę i Messiego)
1
przynajmniej avatar będę miał aktualny.
0
sądzę, ze rytm meczowy mozna zlapac w każdym meczu.
0
a te autobiografie Iniesty i Xaviego kto napisał?
nie, to nie na serio.
2
FC Barcelona have scheduled a meeting with the agents of Pedro to discuss a renewal. [Mundo Deportivo] NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
0
to jest ten El Ouariachi?
0
cud, miód....i ona ma 41 lat.
0
przebijam: