MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zuchu? paliliśmy razem ognisko czy jak?
0
uczył się od Ramosa :)
0
czy dla redaktorów jak mniemam Polaków bardziej interesujacy jest maloistotny mecz Hiszpanów? dlaczego nie było tu ani słowa o Polsce? wiem, to forum o Barcelonie, ale skoro pojawiają się tu artykuły o tatuażu Messiego, to dlaczego nie miałoby pojawić się coś o Polakach?
0
to znasz mało legend.
0
dzisiaj pierwszy raz o nim uslyszales, ale wiadomo, że lepszy od Zubiego. to takie modne...
1
pisiont
0
?????
0
szcczególnie z karnych, można powiedzieć wyłącznie.
1
dobrze, ze zapisałem się na hiszpański.
0
0/10.
0
nie wstyd wam mowic po niemiecku? w Polsce?
0
co do Twojego pytania o to liceum - chcesz isc na matfiz? jesli tak, to będzie cięzko. na rozszerzonych przedmiotach, nie tylko na matfizie zawsze jest cięzko. dla mnie matfiz to czysta abstrakcja, szczególnie fizyka, ale jeśli ktoś czuje się na siłach to niech próbuje. ostrzegam, że trzeba dobrze łapać i naprawdę się tym interesować. i oczywiscie bez nauki daleko nie zajdziesz na żadnym profilu.
0
zmieniam zdanie, 1/10.
0
ok, nie wiedziałem.
0
właśnie robię lekcje, juz się pakuję tato!
2
za to u mnie drogi destro jesteś pierwszy, bezkonkurencyjny.
0
genialne, 2/10.
0
nie wiem czy dobrze kojarzę, ale Phelps już chyba nie pływa. widać, ze przestraszył się konkurencji.
1
Messi: Sergio, czytałeś wypowiedzi użytkownika Burek_PL na fcbarca.com?
Sergio: tak, czytałem. debil jakich mało.
0
to przez przypadek :D to ostatnie drewno.
0
jak ktoś się czuje niemcem to niech się wynosi z Polski.
0
Piszczka jebło turbo, tak panie Hajto?
0
nie rozumiem tego, że gra u hitlerowców i w Chelsea. że w ogóle się łapie.
0
Boże, Schurrle to takie drewno...
0
Wawrzynaldo weźmie sprawy w swoje ręce.
0
zgłaszajcie go.
0
fani Pedro? czekaj, nie zrozumiałem.
0
nie aniłek. Messi po prostu nie jest na boisku tak arogancki. nie mowie tego, bo jestem kibicem Barcelony. mowie to, co widze. jak Ronaldo strzeli gola to skacze na wysokośc pierwszego piętra, drze morde i macha rękami. tak jest przewaznie zawsze. może poza boiskiem daje kasę na cele charytatywne, ale na boisku zachowuje się jak dziecko. w dodatku jego symulki. to jest wstyd, żeby z takim umięsnieniem tak padać na ziemie. i tu tkwi dla mnie zasadnicza różnica - Messi w porównaniu do Ronaldo zachowuje sie normalnie. oczywiscie, niepłacenie podatków nie jest w porządku, ale w sumie to nikt nie wie jak to było naprawdę, więc nie zamierzam go tutaj osądzać. uwielbiam Messiego za jego zachowanie na boisku i za grę. oczywiscie ma swoje odpały (kto ich nie ma?) - jak chociazby ostatni incydent bodajże z Wellingtonem. w kazdym czlowieku tkwi odrobinę debilizmu.
0
nie na brak szacunku do samego Pedro, tylko do tego co prezentuje (a właściwie nie prezentuje) na boisku.
0
Rejosa już nie chcesz kupić?