0

ter Stegen 3? 0 odrazu. Bravo wybronilby wszystko, no nie?

0

równie tępy jak przodkowie Spartan - Dorowie.

0

szkoda w ogóle zaczynać karierę, przecież można złapać kontuzję.

0

bez reklam na koszulkach, nie? pieniądze Messiemu i Neymarowi będziesz płacił Ty?

0

taki moj urok - lubię ;)

0

cytat miesiąca :)

0

i tu wlasnie minusowałbym jak leci. społeczenstwo kretynieje, a zwykła sugestia jest powodem do rzucania gównem w moją stronę.

0

hahahahaah, (15 znaków) :D

0

i po co te simsy? masz jakiś kompleks simsów? na pszyrce się z tego śmiejecie, czy jak?

0

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego mam taki avatar.

0

jak ktoś pieprzy głupoty, to dostanie minusy i automatycznie bana.

0

poleciał raport za avatar.

3

offtop, drobna sugestia techniczna: jestem za powrotem minusów. dlaczego? załóżmy, że ktoś móglby automatycznie dostawać bana o określonej długości, zależnej od ilości minusów, np. 10 minusów to ban na 2, 3 dni. 20 minusów to do dwoch tygodni, itd...
myslę, że to dobry pomysł. jak demokracja, to wszędzie.

0

moze jakies kwalifikacje zaczął w wieku 21 lat, więc teraz z automatu jest powoływany.

0

Adriano, co się stało? to już któryś komentarz, w którym gadasz z sensem.

0

przeczówam? serio?

0

Antoni Rossich.

0

W ramach porozumienia wypuszczona zostanie limitowana edycja maszynek do golenia i produktów do użycia przed goleniem, które podkreślać będą kolory Barcelony - goliłbym.

0

rotacje są potrzebne, ale nie na pozycji bramkarza.

1

świetny frazeologizm.

10

Messi: “I'm not competing against Cristiano Ronaldo or anyone. I just do my job. I want to win titles.”
Messi: “I don’t know what my place in the history of the game will be, I’m just focused on improving and winning more.”
Messi: “Neymar's a great player. It's a pleasure to share the same field with him. I have a good relationship with him. He's a great guy.”
Messi: “Liga goal-scoring record? I'm not thinking of that. It'd be nice to be the top goalscorer in one of the best leagues in the world.”

0

nieważne, ważne, ze dużo.

4

1

sęk w tym, że Pedro nie zasługuje nawet na rolę zmiennika. rozmienil swoją postawę z przeszłości na drobne.

0

o Pedro powiedziano na tej stronie wystarczajaco dużo.

1

hahahahahahaha!!!! dzięki stary :D

0

ja żadnych Francuzek na murawie nie widziałem.

1

Pedro zawsze jest gorszy.

0

skreślony to ty masz mózg.

0

a przeciwko komu bronil? Granada? to głównie Rakitic zawalil druga bramkę. Ter Stegen jest o klasę lepszy tylko potrzebuje regularnej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?