0

BadDog, chwalisz się czy zalisz?

0

Iniesta jest Hiszpanem. może się nie orientujesz, ale zapewniam cię, że żaden z niego Andreas.

0

Foster, jaj nie mają znawcy z fcbarca.com tacy jak Ty.
i nie wiem czy wiesz, ale Martino był piłkarzem. idol ojca Messiego (grał w Newells)

1

Munir w zeszłym sezonie też był graczem Juvenilu.

0

wody, dajcie wody!

0

Haha destro... dobiles gwoździa.

0

Cesc zawsze czaruje na początku. poczekajcie do lutego.

0

Barca nie chciała dać 20, Valencia chciała 20, Mathieu chciał do Barcy, Mathieu miał kasę.

0

ta, a Falcao w Realu.

0

grosz nie grosz, jest kara. i o to chodzi.

4

Neymar was fined 6000 euros by Luis Enrique for signing autographs during warm-up yesterday. the money will go to charity [Sport.es] Enrique ma jaja, trzyma się swoich zasad.

0

nie wyobrazam sobie, zeby Barcelona nie mogła z nimi wygrać.
chociaż Real potwierdza, ze nie jest to łatwy przeciwnik ;)

0

to tak na serio z tym APOEL-em?

0

zglaszajcie tego ćwierćmózga.

1

kim trzeba być żeby pisać "zawodniką"?

0

to nie jest troll tylko zwyczajny kretyn.

0

od teraz już nie mówi się "blancos"

9

nadmiar królewskosci to chyba najlepszy komentarz odnośnie aktualnego Realu.

0

teraz Mathieu został powołany nienormalnie?

0

jak Ci się nie podoba to nie oglądaj tych "meczów z gigantami europejskiego futbolu".

6

dobre żarty to wasze bezsensowne i bezpodstawne hejty na Alvesa.

0

Pedro nie powinien się z ławki podnosić

0

raporty lecą misiu, gadaj zdrów.

0

pilnuj Sociedad, bo nie zauważysz kiedy strzelą bramkę. nie pozdrawiam, nie przyłaź tu.

0

bardzo łatwo, +50 do siły.

0

po co w przerwie meczu twojej drużyny wchodzisz na stronę :wroga"? czujesz się przez to lepszym człowiekiem? to jakaś forma resocjalizacji? odbudowujesz swoje ego po żałosnym występie Realu w pierwszej połowie?

0

dowartościowałes się?

0

kwiatki są wszędzie, ale ten inteligent mnie rozwalił. "po co oni tracą bramki" no po co?...

6

łapcie takiego kwiatka z rm:
Przecierz jak sie wygrywa dwa zero to sie ma 3 pkt nie wiem po co oni tracą te bramki

padłem i nie wstaję...

0

powiedz, że Dżejms to padnę/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?