0

jaki mecz jest jutro najciekawszy?

0

ja o tym pamiętam i szanuję jego dokonania. nie szanuje natomiast jego "aktualnych" umiejęności i tego co pokazuje na boisku. skoro nazywamy Barcelonę więcej niż klubem to dlaczego grają w niej tacy gracze jak Pedro? on nie nadaje się nawet na rezerwowego.tak jak powiedziałem: szanuje jego dokonania i jego jako osobę, ale nie szanuję i nie będę szanował jego aktualnej gry i tego co pokazuje na boisku.skoro Pedro jest taki święty, to niech zagra dla nas jeszcze Cryuff albo Maradona. no co? kiedyś strzelali...

1

nie zycz Barcelonie tak źle.

2

bierzcie go, chocby z doplata, bierzcie to wąsate cos!

0

to uparte stawianie na Casillasa to debilizm. tym bardziej jeśli spojrzymy kto siedzi na ławce.

0

ale teraz nie broni tam Keylor ;)

1

0

nie to co Castilla - niszczą wszystkich.

0

zagra w podstawie, bo kto ma zagrać? Pedro?

0

raczej straszne zachowanie Ancelottiego*

0

w porównaniu do Ronaldo Messi był decydujący w odniesieniu zwycięstwa.

0

komentarz tygodnia ;D

0

nie porownuj tamtej Chelsea do Atletico...

0

kto nie grał od początku?

0

oni są tam w strefie spadkowej.

1

sędzia - czerwony
Pedro - czarny?

0

Munira przynajmniej było widać, brał na siebie grę
w tym czasie szukałem na boisku Pedro...i.nie znalazłem.

1

Pedro to totalna pokraka niegodna ławki. nie mówię tego tylko dlatego, że go nie lubie. taka jest prawda. powinien skrzyknąć kolegów typu Illarra i stworzyć jakiś klub FC Łamaga.

2

tak, Ronaldo szczególnie wczoraj pokazał swój niebotycznie niski poziom.

0

po dluzszym namyśle - nie ;)

0

to na Casillasa tak gwiżdżą?

1

brawo Colchoneros!

0

z tą skutecznością to bym polemizował.

0

król skuteczności.

0

Munir ma chłodną głowwę,..to ogromna zaleta.

0

on tak potrafi? ;O

0

na cholerę ta lamaga się śmieje?

0

było napisane*

0

witamy na fcbarca.com!

0

ctrl i +. ewentualnie tak można powiększyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?