0

LeB, komentarz tygodnia :D

0

prawie 30-letniego wtedy słabego Pedro za 20mln...

0

Pedro ciągnął grę....chyba za Pepa.

0

niech mnie ktoś uszczypnie! to chyba sen!

0

nazywanie Neymara szklanka to juz nawet nie jest idiotyzm.
1) Neymar dostaje kopa w plecy - wina Neymara, jest szklanka
2)zwichnieta (czy co tam z nią było) kostka, co może przydarzyć się każdemu w każdej sytuacji - wina Neymara, jest szklanka.

0

jak ci nie pasuje to nie czytaj i nie komentuj. po co prowokujesz?

1

Ty też powinienes.

0

zawsze chciałem, żeby udowodnił jak wielkim jest trenerem. miał Barcelone w sercu, a teraz my mamy jego.

btw, chciałbym pocieszać jego córkę (niech nikt nie zrozumie tego źle).

0

jasny gwint ... wszyscy, tylko nie frayern ...

0

uprzedzam - sarkazm.

3

sprzedać Enrique i Messiego! Rosell to frajer i złodziej! Barcelona nie ma szans na wygranie czegokolwiek w tym sezonie!

0

Ter Stegen, Bartra, Samper, Munir....!

1

ciekawie, bardzo ciekawie. podoba mi się skład.

1

wybitny troll :D

0

Samper 1 skład? jestem ciekaw jak sobie poradzi...NO I BRAK PEDRO!

0

fanoflakers,

dlaczego nie dostał bana? redakcja widzę lubi banowac konkretne osoby bez względu na to, co napiszą niż tych, którzy na bana zasługują.

1

każdy byłby lepszy od Pedro

0

dajcie link do BVB, angielski najlepiej.

0

że kto? tutaj jest moda na mieszanie z gownem Roberto - w rezerwach był jednym z najlepszych. a co do tych z Frayernu...nie sądzę, żeby byli lepsi od naszych.

2

"polo pistacio...."

0

jak ci się nie podoba to po co komentujesz?

0

kto tu mówił o skretach? skret to nie papieros.

0

jak Barcelona gra słabo to jak gra Real?

0

Castilla to raczej na pewno nie ;>

0

różnica tkwi w tym, że Munira było na boisku widać.

0

Sandro był w rezerwach.

0

dzisiaj gra Real z LFC?

0

miejmy nadzieję, chociaż ja straciłem ją już dawno.

0

dzięki. nie miałem czasu sprawdzać ;)

0

grubo się mylisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?