MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LeB, komentarz tygodnia :D
0
prawie 30-letniego wtedy słabego Pedro za 20mln...
0
Pedro ciągnął grę....chyba za Pepa.
0
niech mnie ktoś uszczypnie! to chyba sen!
0
nazywanie Neymara szklanka to juz nawet nie jest idiotyzm.
1) Neymar dostaje kopa w plecy - wina Neymara, jest szklanka
2)zwichnieta (czy co tam z nią było) kostka, co może przydarzyć się każdemu w każdej sytuacji - wina Neymara, jest szklanka.
0
jak ci nie pasuje to nie czytaj i nie komentuj. po co prowokujesz?
1
Ty też powinienes.
0
zawsze chciałem, żeby udowodnił jak wielkim jest trenerem. miał Barcelone w sercu, a teraz my mamy jego.
btw, chciałbym pocieszać jego córkę (niech nikt nie zrozumie tego źle).
0
jasny gwint ... wszyscy, tylko nie frayern ...
0
uprzedzam - sarkazm.
3
sprzedać Enrique i Messiego! Rosell to frajer i złodziej! Barcelona nie ma szans na wygranie czegokolwiek w tym sezonie!
0
Ter Stegen, Bartra, Samper, Munir....!
1
ciekawie, bardzo ciekawie. podoba mi się skład.
1
wybitny troll :D
0
Samper 1 skład? jestem ciekaw jak sobie poradzi...NO I BRAK PEDRO!
0
fanoflakers,
dlaczego nie dostał bana? redakcja widzę lubi banowac konkretne osoby bez względu na to, co napiszą niż tych, którzy na bana zasługują.
1
każdy byłby lepszy od Pedro
0
dajcie link do BVB, angielski najlepiej.
0
że kto? tutaj jest moda na mieszanie z gownem Roberto - w rezerwach był jednym z najlepszych. a co do tych z Frayernu...nie sądzę, żeby byli lepsi od naszych.
2
"polo pistacio...."
0
jak ci się nie podoba to po co komentujesz?
0
kto tu mówił o skretach? skret to nie papieros.
0
jak Barcelona gra słabo to jak gra Real?
0
Castilla to raczej na pewno nie ;>
0
różnica tkwi w tym, że Munira było na boisku widać.
0
Sandro był w rezerwach.
0
dzisiaj gra Real z LFC?
0
miejmy nadzieję, chociaż ja straciłem ją już dawno.
0
dzięki. nie miałem czasu sprawdzać ;)
0
grubo się mylisz.