MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zglaszajcie, nie karmcie trolla.
0
bujną masz wyobraźnię. właściwie to jest to zaleta.
0
wiele widziałem na tej stronie, ale takich pierdół to chyba nawet Miki (na zawsze w naszych sercach) nie pisał.
0
Ribery nie jest tak wybitny jak niektórym się wydaje.
4
sam jesteś anemik - mózgowy.
2
Bale jest słabszy od Neymara, jeśli obaj są w formie.
0
co niektórzy są kibicami zawodników, a co niektórzy klubu. demokracja!
1
mnie widok Pedro nigdy nie uszczęśliwia :PPS, Paint może wszystko :D
1
nick "cosinus" wyjaśnia chyba wszystkie wątpliwości (matematyczne) :D
5
Rakitić nie będzie miał "przepukliny" co roku na wiosnę.
4
chociaż przez jedną osobę zostałem doceniony...
0
teorytycznie tak. ale co mają powiedzieć te biedne chłopaczki, ktore co rok grają w innym klubie wiedząc, że nie przebiją się do 1 składu Chelsea? pod względem ekonomicznym sukces, ale patrząc na to pod innym kątem to już niekoniecznie sukces.
0
na ten "jeden drybling" nabierała się większośc obroncow LL za Tito.
1
wypożyczenie tylu zawodnikow chyba nie jest przemyślane. wiadomo, ze 90% z nich nie przebiją się do składu.
0
a jak myślisz - po co znalazł się ten dopisek "Atletico Mineiro"?
0
grałeś kiedyś chociaż raz w piłkę?
0
ale u niego jest.
2
Pedro nie powinien byc nawet rezerwowym.
0
jeśli będzie gral bardziej zespołowo, to będzie lepszy niz Ronaldo. ma wielki talent.
3
dokładnie. prześcieradła nas nie interesują.
2
dziewiątki wprost zabójcze. teraz z "The Bench" wcale nie mają lepiej :P
0
tak jak ostatnio Sociedad was.
1
koszulki canteranos źle się sprzedają ;)
1
mimo wszystko Atleti i BVB to też byłyby niespodzianki.
2
Benzema to zawsze była pomyłka. nigdy nie moglem pojąc co coś takiego robi w takim klubie jak Real.
0
Xavi będzie genialnym trenerem, mam nadzieję, ze w Barcelonie. mam jednak nadzieję, że dla niego Puyol zrobiłby wyjątek i został asystentem. Duet Xavi-Puyol...
0
Zubi nie, ale po Twoich wypocinach widzę, że Ty tak.
1
Ares,
nie osmieszaj się.
0
dobrze, że na tym świecie jest chociaż jeden człowiek...
0
to Laboga już nie komentuje Realu? ;P