MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będziesz blyszczec na polskim.
0
po samym nicku widać, że jest niezrównoważony.
3
Bartra...uciekaj stąd chłopaku.
0
chyba dla zespołów spoza pierwszej 10.
0
i dlaczego on nie dostaje bana? redakcja ma swoich pupilkow, dla których są rezerwowane bany. inni są bezkarni.
0
jezu...po co dawać kontrakt Pedro? to już nie jest strzał w kolano - to samobójstwo.
1
po raz kolejny blyszczysz inteligencja, jak na madrola przystało
" Jak można przeczytać w specjalnym komunikacie, „w tym sezonie w przewidywaniach bierze się pod uwagę stan kadrowy każdego klubu, minuty i doświadczenie zawodników, chemię i wzajemną znajomość w zespole oraz ambicje klubu mierzone długością kontraktów zawodników i dokonanymi wzmocnieniami”."
0
tak poza tym, nie z czasownikami piszemy osobno.
0
będzie mistrzem, bo Real ze swoją gowniana obrona i pomocą nie ma szans.
0
ja patrzę na to okiem Polaka.
0
Adriano, jak nazwiesz Pepe?
0
za ten tekst ban na co najmniej na dwa miesiące.
0
a myślisz, że gra w lidze katalonskiej zapewni Barcelonie wysoki poziom sportowy? jeśli chcą niepodległości to ok, ale nie kosztem La Liga.
0
ta, bo Higuain to niekwestionowany goleador ...
0
mając Fabsa mieliśmy też bardzo efektywna i widowiskową grę w środku pola na wiosnę.
0
offtop: ich strona to najgorsze bagno.
2
0
a Real pod wodzą gen. Franco? ;)
0
Anioł. gola zdobył Lamela.
0
co to znaczy "dobrze"?
0
wreszcie mówi "maszerano"
3
niemcy buczą na minucie ciszy. to zawsze były zwierzęta i jak widać są nimi nadal.
0
będzie z Ciebie świetny matfiz.
7
Boże litości...kolejne lata z tą fajtłapą.
0
dlaczego ten burak nie dostał jeszcze bana za prowokacje?
2
wody, dajcie wody!
0
Giovani Dos Santos? jemu uderzyła.
1
destro był sprzątaczka w szatni Barcelony i dokładnie zna relacje Martino z zarządem.
0
czytanie ze zrozumieniem poziom master.
2
dobrze, że Masip przeczyta Twój komentarz. na pewno mu pomozesz (coś jak lajkowanie zdjęć na fb albo wczorajszy "mecz dla pokoju")