MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP1 U mnie jest prosta zasada. Po pierwsze jeśli chodzi o znajomych pożyczam wyłącznie ludziom z bliskiego otoczenia, po drugie nie pożyczam kwot większych, niż 1000zł, a po trzecie jak raz się muszę sam upominać i za tym biegać to czerwona kartka i już tej osobie nie pożyczam.
Najbliższa rodzina jest na innych zasadach. Matce czy ojcu dałbym nawet bez oczekiwania zwrotu, gdyby potrzebowali i każdą kwotę.
0
@ali3gator W momencie, gdy wrócił do domu to już się przed nikim nie bronił. Zabrał broń i z urażoną dumą wyszedł szukać dalszych wrażeń w uczuciu zemsty. To chyba oczywiste? Czy będziemy robić ekwilibrystyczne fikołki, że jeszcze zapomniał czegoś ze sklepu i akurat go znowu napadli? xD
0
@TR3YWAY I myślisz, że każdy kto posiada zwierzę ma dokładnie to samo w domu ? Nie ma w tym nic nienormalnego. Po prostu nie każdy potrafi się odpowiednio zająć zwierzęciem i je nauczyć podstaw. Mam sporo znajomych, którzy mają psy czy koty i nie chodziłem tam nigdy, ani po gównach, ani po rzygach. Sam miałem trzy psy i jak potrzebował się załatwić to siedział pod drzwiami wyjściowymi. Nie karmiłem go jedzeniem, którego jeść nie powinien to też nie miałem rzygów w domu.
2
@AssisMoreira Ja jestem realistą i biorę pod uwagę każdy scenariusz, który może się wydarzyć. Zarówno ten radosny jak i ten smutny.
2
@TR3YWAY A ja bym powiedział szkoda, bo gdyby mu zredukować pensję adekwatnie do nowego statusu w drużynie to byłby świetnym rezerwowym. Ferrana by można było jeszcze sprzedać za sensowne pieniądze, kupić nową 9 i mieć doświadczonego weterana z ławki, ale jak mu nie odpowiada to oczywiście droga wolna bo na główną gwiazdę zespołu jest już zbyt wiekowy i zbyt nieregularny.
18
Może czas sobie uświadomić metrykę. Jeżeli rola rezerwowego mu nie odpowiada to zostają egzotyczne kierunki.
0
@Zbyszard Skoro "na pewno" to czemu ostatnio w rewanżowym Pucharu nie straciliśmy? Nie ma w piłce czegoś takiego jak "na pewno". Na pewno to wszyscy umrzemy.
2
Oboje grają w kratkę i trudno jednoznacznie stwierdzić, w którym meczu, który z nich akurat dostanie olśnienia. Loteria.
6
Powiedzieć można wszystko, gorzej to przełożyć na rzeczywistość, ale dobrze, że nastroje im dopisują i jest głód odwrócenia losów bo odpowiednie nastawienie i morale to pierwszy stopień do sukcesu.
2
@Gaucho Jeśli de Jong ma zielone światło do gry od 1min to wolę, żeby on zagrał w duecie z Pedrim.
1
@buczek1991 Mnie też to poraziło, ale z drugiej strony mieliśmy już nawet patowalki na Stadionie Narodowym, który należy do spółki Państwowej, więc wnioskuję, że kryminaliści, narkomani i dziwki dostali przyzwolenie na to by ubić interes wspólnie z zarządem tego obiektu. Fajnie, że przedstawiciele Państwowi dbają o odpowiednie wzorce w społeczeństwie i stawiają moralność ponad przychody. Widać, że wszystko się rozwija w odpowiednim kierunku.
0
@buczek1991 No jeżeli ktoś nie przejawia innych zasad w życiu poza pieniędzmi to tak, wtedy faktycznie kontent sam się nie zrobi. Świat jest taki jaki sobie wykreujesz. Cały czas można sobie selekcjonować to co jest dla nas wartościowe i nie trzeba brać w tym wszystkim udziału. Tak, widziałem te kwoty i jest to zajebiście uwłaczające, że dorosłe chłopy płacą za to, żeby sobie zwalić konia przed monitorem ;D
3
@buczek1991 @clyde Nie znam, ale wyczytałem, że to twórczyni treści dla dorosłych w serwisie OnlyFans. Powiatowy już upadł na dno i zaciąga muł z wodorostami.
1
@Korek365 Ja największą obawę mam odnośnie defensywy bo dwie bramki do odrobienia nie wydają się być jakieś strasznie trudne, ale pod warunkiem, że w międzyczasie nie straci się kolejnej, a my lubimy robić babole w obronie. Albo sie ktoś machnie, albo źle wybije, albo go objadą na skrzydle, albo mu odetnie prąd i sfauluje. Przy naszej taktyce jedna precyzyjna piłka w tempo i sam na sam z bramkarzem.
4
@bartekvisca Ten pierwszy mecz u siebie zawalony totalnie. Cubarsi powinien go odpuścić w tej sytuacji bo nie ma nic gorszego, niż granie większość meczu z jednym zawodnikiem mniej. Lepiej stracić bramkę, niż piłkarza. Tutaj wyszedł najgorszy możliwy scenariusz bo dość, że stracony zawodnik to jeszcze stracony gol. Jak gość biegnie rozpędzony sam na sam to wystarczy minimalny kontakt, traci równowagę i leży. Dlatego ostatnią próbę powinien podjąć zawodnik, który go ma przed sobą czyli J. Garcia.
6
@norbi77 Nawet nie chce się uruchamiać bo bym napisał coś bardzo mocnego. Generalnie gardzę zarówno nim jak i środowiskiem, które oferuje mu wsparcie.
3
@gumaz Ja robię zakupy na tydzień do lodówki w pracy i kanapki klepę na miejscu.
2
@Faro Mam to w pompce. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Chyba, że naprawdę bym już słyszał katowanie to wtedy bym zareagował. Inna sprawa, że nade mną mieszka starsza Pani z psem, a pode mną jest piwnica.
1
@Safrani Tak wiem, domyśliłem się, że nie ten gatunek.
2
@FcPortoFan1999 Jak to nie. A kto przetrwał 3 rozbiory, najazd Niemców i obalił rosyjski komunizm?
0
@FcPortoFan1999 Jak to kto? Polska.
2
@Comentateiro Brak Raphinhi i Pedriego zrobiło swoje. Bez tych piłkarzy zespół traci bardzo dużo jakości. Bez Brazylijczyka gorzej wygląda pressing, a bez Hiszpana kontrola w środku pola. I jeszcze cienki Balde w pierwszym.
https://zapodaj.net/images/df4a7b4a471b3.png
3
@Safrani Mi się podobał Boyhood. Film by kręcony 12 lat. Zebrał 61 nagród w tym Oscar i 77 nominacji, no ale pewnie nie każdemu siądzie.
12
SERIA FILMOWA #63
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.
Poprzednia część #62
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16749934#comment-16749934
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Pułapka"
https://www.filmweb.pl/film/Pu%C5%82apka-2005-184532
Kiedy młoda Hayley czatuje ze starszym od siebie fotografem, mężczyzna prosi dziewczynę o spotkanie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Boyhood"
https://www.filmweb.pl/film/Boyhood-2014-629125
Opowieść ukazuje życie Masona i otaczających go osób, począwszy od lat 5 do 18. urodzin chłopca.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Pluję na twój grób"
https://www.filmweb.pl/film/Pluj%C4%99+na+tw%C3%B3j+gr%C3%B3b-1978-120958
Młoda pisarka pragnie dokonać zemsty na oprawcach, którzy ją zgwałcili.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Wszyscy twoi święci"
https://www.filmweb.pl/film/Wszyscy+twoi+%C5%9Bwi%C4%99ci-2006-259175
Odnoszący sukcesy pisarz powraca w rodzinne strony, by odwiedzić ciężko chorego ojca.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Przygodowy - "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął"
https://www.filmweb.pl/film/Stulatek%2C+kt%C3%B3ry+wyskoczy%C5%82+przez+okno+i+znikn%C4%85%C5%82-2013-666735
Historia Allana Karlssona, który ucieka z domu opieki w setne urodziny, wierząc, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Wiatr buszujący w jęczmieniu"
https://www.filmweb.pl/film/Wiatr+buszuj%C4%85cy+w+j%C4%99czmieniu-2006-242114
Irlandia, lata 20. XX wieku. Będąc świadkiem brutalności okupujących kraj Brytyjczyków, młody lekarz Damien porzuca karierę i w ślad za bratem wstępuje do IRA prowadzącej krwawą walkę o niepodległość.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10 @Giwera
8
@Krzyniu Ile lat oglądasz piłkę? Bo ja tak jakoś z 25 lat i nie takie rzeczy widziałem. Nie mamy do odrobienia 7 bramek tylko dwie.
5
@Szicek10 Siedzę na LaBambie 8 godzin i o 16:00 jadę do domu.
1
@Kgorecki2500 E, wyglądają bardzo elegancko. Zjadłbym sobie takiego z truskawkami.
1
@Kgorecki2500 Tak właśnie powstaje przepis, że najpierw ktoś psuje potrawę kilka razy, a potem nauczony błędami dobiera odpowiednie proporcje i przekazuje innym by oni nie musieli tych błędów już robić, ale Tobie się udało ;) Zawsze to jakieś osiągnięcie ;D
0
@LeoMessi1994 Samotny Wilk McQuade
2
@aldewir @PeRRy Nie mylisz się. Serial "Policjanci z Miami", a dokładnie 2 odcinek "Serce ciemności".